Produkty s prírodným klinoptilolitovým zeolitom od spoločnosti Froximun®

Výnimočné výrobky na báze zeolitu

Rodinná firma Froximun® sa zameriava na zdravie ľudí. Jedinečné know-how spoločnosti umožňuje vývoj a výrobu výnimočných produktov na prírodnej báze, ktoré môžu presvedčiť najvyššou kvalitou a bezpečnosťou produktu.

Froximun®: 8 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Froximun® - rodinná spoločnosť slúžiaca ľuďom!

Froximun je nemecká rodinná spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 2001. V tom čase si zakladatelia spoločnosti uvedomili prírodný minerál, ktorý svojimi špeciálnymi vlastnosťami môže prispievať k blahu ľudí a zvierat. Z tohto minerálu bol v spolupráci s vedcami a lekármi vyvinutý jedinečný produkt Froximun - ako prvý v celej Európe.

Zamestnanci spoločnosti Froximun dnes pracujú na vývoji a výrobe vysokokvalitných prírodných produktov na báze minerálu zeolit.

Dizajn a vývoj ako základný kameň vynikajúcich produktov

Dizajn a vývoj jednotlivých výrobkov tvoria základ prípravkov špičkovej kvality, ktoré patria medzi najlepšie výrobky dostupné na trhu. Tím spoločnosti Froximun sa neustále snaží zlepšovať kvalitu svojich výrobkov. Na dosiahnutie tohto cieľa sa pravidelne uskutočňujú vedecké štúdie a zmluvy o výskume sa uzatvárajú s príslušnými inštitúciami. Sledujú sa tieto ciele:

  • Optimalizácia funkčnosti.
  • Zlepšenie uplatniteľnosti.
  • Zvyšovanie kvality a bezpečnosti výrobkov.
  • Vývoj nových, inovatívnych výrobkov.

Made in Germany

Froximun je certifikovaný výrobca produktov na báze zeolitu. Kompletný systém riadenia kvality pre oblasti návrhu a vývoja, výroby a predaja podľa EN ISO 13485: 2012 ako aj aplikačne patentovaná prísada MANC® vám ako spotrebiteľovi zaručujú najvyššiu kvalitu a bezpečnosť.

Výroba patentovanej prísady MANC® sa v každom kroku uskutočňuje výlučne v Nemecku. Celé know-how spoločnosti Froximun sa týka výberu surových zeolitov, ďalšej mikronizácie a modulácie, ako aj povrchovej úpravy.

Kvalita a bezpečnosť ako najvyššia priorita

Produkty spoločnosti Froximun sú pred uvedením na trh podrobené najprísnejším testom a hodnoteniu. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že dostávate produkty najvyššej kvality a bezpečnosti výrobkov. Spoľahlivosť aplikácií, kvalita a know-how vo Froximun idú ruka v ruke, takže nevznikajú iba mimoriadne produkty, ale vy sa ako spotrebiteľ môžete cítiť v dobrých rukách.

Jedinečné výrobky pre špeciálne požiadavky

Jednotlivé produkty spoločnosti Froximun sú dostupné v rôznych formách, ako sú prášky, kapsuly a žuvacie tablety. Froximun tiež ponúka produkty ako masti a suspenzie na vonkajšie použitie. Sortiment výrobcu zahŕňa aj výrobky na starostlivosť o ústnu dutinu a zuby, ako aj kozmetiku, takže je pokrytá široká škála výrobkov, ktorá zohľadňuje najrôznejšie potreby.