Produkty na starostlivosť o telo

Široký sortiment ošetrujúcich produktov na telo, tvár a vlasy

Prezrite si širokú ponuku produktov na starostlivosť o pokožku.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Vlastnosti
Filter

Telo: 1 - 30 z 969 produktov

DIANA mit Menthol Francovka v spreji

DIANA mit Menthol Francovka v spreji, 125 ml

  • jednoduchá aplikácia
  • príjemný chladivý účinok
  • s prírodným mentolom
€ 4,69 (€ 37,52 / l)

Doručenie do 06. októbra

DIANA mit Menthol Športový balzam v sklenenej nádobe

DIANA mit Menthol Športový balzam v sklenenej nádobe, 125 ml

  • ošetrujúce vlastnosti
  • chladivý účinok
  • rýchlo sa vstrebáva
€ 4,39 (€ 35,12 / l)

Doručenie do 06. októbra

ENZBORN Hrejivá masť z čertovho pazúra

ENZBORN Hrejivá masť z čertovho pazúra, 200 ml

  • hrejivé vlastnosti
  • gélová konzistencia
  • rýchlo sa vstrebáva
€ 9,19 (€ 45,95 / l)

Doručenie do 06. októbra

Kintex Kineziologická páska Classic

Kintex Kineziologická páska Classic, červená

  • rôzne farby
  • dobrá ohybnosť
  • podporuje štruktúru tela
€ 5,81 € 9,69

Doručenie do 06. októbra

Nasara Elastická tejpovacia páska 5 cm x 5 m

Nasara Elastická tejpovacia páska 5 cm x 5 m, čierna

  • šetrná k pokožke
  • prepúšťa vzduch
  • prepúšťa vodu
€ 5,27 € 8,79

Doručenie do 06. októbra

DIANA mit Menthol Francovka v sklenenej fľaši

DIANA mit Menthol Francovka v sklenenej fľaši, 250 ml

  • na vtieranie a masírovanie
  • podľa originál receptúry
  • s prírodnými zložkami
€ 6,99 (€ 27,96 / l)

Doručenie do 06. októbra

JV Cosmetics AHC forte®

JV Cosmetics AHC forte®, 30 ml

  • ideálny na ruky a nohy
  • extra silný a vysoko účinný
  • pre menej citlivý typ pleti
€ 17,59 € 21,99 (€ 586,33 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Naysa olej MP 16

Maharishi Ayurveda Naysa olej MP 16, 10 ml

  • na báze sezamového oleja
  • kombinácia bylín, olejov a korenín
  • vhodný na každý deň
€ 11,29 (€ 1.129,00 / l)

Doručenie do 06. októbra

BANO Tirolský sviští olej Murmelin

BANO Tirolský sviští olej Murmelin, 100 ml

  • na svaly a kĺby
  • 100 % prírodné zloženie
€ 27,99 (€ 279,90 / l)

Doručenie do 06. októbra

DIANA mit Menthol Športový balzam v tube

DIANA mit Menthol Športový balzam v tube, 75 ml

  • krémová textúra
  • ošetrujúce vlastnosti
€ 2,79 (€ 37,20 / l)

Doručenie do 06. októbra

ENZBORN Mliečny tuk Melkers Original

ENZBORN Mliečny tuk Melkers Original, 250 ml

  • aj na pokožku bábätiek a batoliat
  • dermatologicky testovaný
€ 5,29 (€ 21,16 / l)

Doručenie do 06. októbra

DIANA mit Menthol Osviežujúce obrúsky

DIANA mit Menthol Osviežujúce obrúsky, 8 ks

  • praktické na cestovanie
€ 2,89 (€ 0,36 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Tekutý prací prostriedok Color Mint & Lemon

Sonett Tekutý prací prostriedok Color Mint & Lemon, 20 l

  • s mydlom z bio rastlinného oleja
  • prírodná vôňa bio mäty a oleja z citrónovej trávy
  • aj na outdoorové a športové oblečenie
€ 77,99 (€ 3,90 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Maharishi Ayurveda Zubná pasta Ayurdent classic

Maharishi Ayurveda Zubná pasta Ayurdent classic, 75 ml

  • pre svieži dych
  • s mätovým olejom
  • bez chemických penotvorných látok
€ 6,69 (€ 89,20 / l)

Doručenie do 06. októbra

Dr. Ewald Töth® Aktivátor buniek Light Quantum

Dr. Ewald Töth® Aktivátor buniek Light Quantum, 50 ml

  • na vnútorné aj vonkajšie použitie
  • s ľahkou, prírodnou kryštalickou soľou
  • s čistou pramenitou vodou
€ 41,49 (€ 829,80 / l)

Doručenie do 06. októbra

Dr. Ewald Töth® Zásaditý regulačný krém

Dr. Ewald Töth® Zásaditý regulačný krém, 100 ml

  • jemná, intenzívna starostlivosť o pokožku
  • z vysokokvalitných prírodných surovín
  • s minerálmi a stopovými prvkami
€ 34,99 (€ 349,90 / l)

Doručenie do 06. októbra

Zechsal Magnéziové vločky - náplň

Zechsal Magnéziové vločky -​ náplň, 4 kg

  • prírodná prísada do kúpeľa
  • na opakované naplnenie dózy
  • ideálne pred spaním
€ 30,99 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

JV Cosmetics AHC classic®

JV Cosmetics AHC classic®, 30 ml

  • pre normálne typy pleti
  • antiperspirant
€ 16,39 (€ 546,33 / l)

Doručenie do 06. októbra

Classic Ayurveda Bio sezamový olej

Classic Ayurveda Bio sezamový olej, 500 ml

  • najčistejší olej z ekologického pestovania
  • od prvého lisovania za studena
  • oriešková chuť
€ 9,19 (€ 18,38 / l)

Doručenie do 06. októbra

Dr. Ewald Töth® Zásaditá zubná pasta Classic

Dr. Ewald Töth® Zásaditá zubná pasta Classic, 75 ml

  • zásaditá ústna a dentálna hygiena
  • jemné čistenie zubov
  • pre svieži dych
€ 9,79 (€ 130,53 / l)

Doručenie do 06. októbra

Zechsal Dezodorant

Zechsal Dezodorant, 75 ml

  • pre všetky typy pokožky
  • bez hliníka a parfumácie
  • praktický roll-on
€ 14,29 (€ 190,53 / l)

Doručenie do 06. októbra

JV Cosmetics Nutric Lotion®

JV Cosmetics Nutric Lotion®, 30 ml

  • príjemne chladí
  • upokojuje a odstraňuje začervenanie a podráždenie
  • udržateľná a efektívna starostlivosť
€ 6,17 € 10,29 (€ 205,67 / l)

Doručenie do 06. októbra

Röck Naturprodukte Svištia masť

Röck Naturprodukte Svištia masť, 100 ml

  • pre všetky typy pokožky
  • ihneď sa vstrebáva
  • obsahuje veľa kortizónu
€ 15,19 (€ 151,90 / l)

Doručenie do 06. októbra

Mliečny tuk s nechítkom Melker's Original

ENZBORN Mliečny tuk s nechítkom Melker's Original, 250 ml

  • vysokokvalitný mliečny tuk
  • jemná, pružná pokožka
  • dermatologicky testovaný
€ 5,29 (€ 21,16 / l)

Doručenie do 06. októbra

Panaceo Prášok na pokožku a rany Care Zeolith

Panaceo Prášok na pokožku a rany Care Zeolith, 30 g

  • udržuje ranu suchú
  • zabraňuje prenikaniu mikróbov a baktérií
  • absorbuje exsudáty
€ 16,29 (€ 543,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

DIANA mit Menthol Wellness balíček

DIANA mit Menthol Wellness balíček

  • 1x Francovkav sklenenej fľaši (250 ml)
  • 1x Francovkav spreji (125 ml)
  • 1x Športový balzam v sklenenej nádobe (125 ml)
€ 25,99

Doručenie do 06. októbra

JV Cosmetics AHC Sensitive®

JV Cosmetics AHC Sensitive®, 50 ml

  • podpazušie, oblasti chrbta, krku a pod.
  • pre citlivú a jemnú pokožku
  • extra silný a zároveň jemný
€ 25,99 (€ 519,80 / l)

Doručenie do 06. októbra

Govinda Masážna rukavica Garshan

Govinda Masážna rukavica Garshan, 1 pár

  • na podporu krvného obehu
  • na jemné odstránenie odumretých kožných buniek pokožky
  • vyrobené z ťažkého nebieleného hodvábu Bouret
€ 19,49 (€ 229,29 / kg)

Doručenie do 21. októbra

Zechsal Horčíkový olej v spreji

Zechsal Horčíkový olej v spreji, 100 ml

  • absorbovaný pokožkou
  • s rozprašovačom
  • opakovane naplniteľná fľaška
€ 13,29 (€ 132,90 / l)

Doručenie do 06. októbra

Eimermacher Pravá konská masť Classic

Eimermacher Pravá konská masť Classic, 1000 ml náplň

  • rýchlo sa vstrebáva
  • nelepí sa
  • žiadne farebné zvyšky
€ 21,99 (€ 21,99 / l)

Doručenie do 06. októbra