Nápady na darčeky pre viac vitality a pohody

Naše starostlivo vybrané nápady na darčeky podporujú vitalitu, vnútornú rovnováhu a pohodu - sú ideálne na to, aby ste potešili svojich blízkych alebo urobili radosť sebe.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Darčeky: 1 - 30 z 81 produktov

DIANA mit Menthol Francovka v sklenenej fľaši

DIANA mit Menthol Francovka v sklenenej fľaši, 250 ml

  • na vtieranie a masírovanie
  • podľa originál receptúry
  • s prírodnými zložkami
€ 6,99 (€ 27,96 / l)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio badián

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio badián, 180 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • z celého mletého ovocia
  • bez plnív a konzervantov
€ 45,49 (€ 505,44 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

BRAINEFFECT MCT C8 Oil

BRAINEFFECT MCT C8 Oil, 1.000 ml

  • bez chuti a zápachu
  • vyrobený v Nemecku
  • najlepšie MCT tuky (100 % kyselina kaprylová)
€ 43,49 (€ 43,49 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Ölmühle Solling Bio olej z čiernej rasce nefiltrovaný

Ölmühle Solling Bio olej z čiernej rasce nefiltrovaný, 500 ml

  • obzvlášť hustý
  • mierne korenistá chuť
€ 31,49 (€ 62,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

DIANA mit Menthol Športový balzam v tube

DIANA mit Menthol Športový balzam v tube, 75 ml

  • krémová textúra
  • ošetrujúce vlastnosti
€ 2,79 (€ 37,20 / l)

Doručenie do 07. októbra

Obsthof Retter Bio zázvorový elixír

Obsthof Retter Bio zázvorový elixír, 500 ml

  • bez alkoholu
  • 100 % koncentrovaný
  • bez umelých aróm
€ 15,79 (€ 31,58 / l)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio bylinkový čaj Love

Pukka Bio bylinkový čaj Love, 24 g

  • bylinná čajová zmes
  • príjemná chuť
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 207,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio bylinkový čaj Peace

Pukka Bio bylinkový čaj Peace, 30 g

  • bylinná čajová zmes
  • príjemná chuť
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 166,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Multipower Protein Delight Bar

Multipower Protein Delight Bar, Vanilla Cashew Caramel (35 g)

  • lahodná rozmanitosť chutí
  • zdroj proteínu
  • ako snack
€ 2,39 (€ 68,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Röck Naturprodukte Svištia masť

Röck Naturprodukte Svištia masť, 100 ml

  • pre všetky typy pokožky
  • ihneď sa vstrebáva
  • obsahuje veľa kortizónu
€ 15,19 (€ 151,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

CLIF Energy Bar

CLIF Energy Bar, Blueberry Crisp (68 g)

  • chuťovo jedinečná
  • bez glukózo-fruktózového sirupu
  • sladená sirupom z ryže a trstinového cukru
€ 3,29 (€ 48,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Amaiva Bio ajurvédsky čaj Good Night

Amaiva Bio ajurvédsky čaj Good Night, 190 g

  • ako večerná rutina
  • dlhotrvajúca chuť
  • nefalšovaná chuť
€ 17,69 (€ 93,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

TRMX-5 bylinné náplasti DETOX RELAX RECOVER

Kenrico TRMX-​5 bylinné náplasti DETOX RELAX RECOVER, 2 ks

  • hrejivý turmalín
  • vyživujúce vlastnosti
  • hypoalergénne lepidlo
€ 6,71 € 8,39 (€ 3,36 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Soľ do kúpeľa "Goodbye Stress"

Kneipp Soľ do kúpeľa "Goodbye Stress", 60 g

  • mätou vodnou a rozmarínom
  • bohatá na soli z dávnych podzemných nálezísk soli
  • vegánske zloženie
€ 0,84 € 0,89 (€ 14,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio zelený čaj Supreme Matcha Green

Pukka Bio zelený čaj Supreme Matcha Green, 20 ks (30 g)

  • jemný zelený čaj a matcha
  • špeciálny každodenný rituál
  • jemná chuť
€ 4,99 (€ 166,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio Finest Selection

Yogi Tea Bio Finest Selection, 34,60 g

  • 9 rôznych druhov čaju
€ 4,89 (€ 141,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio chrumkavé müsli Crunchy Love

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio chrumkavé müsli Crunchy Love, 500 g

  • do chrumkava upečené ovsené vločky
  • bez orechov a hrozienok
€ 9,19 (€ 18,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

TEEKANNE Bio čaj NamasTee "Lesný kúpeľ"

TEEKANNE Bio čaj NamasTee "Lesný kúpeľ", 15 čajových vrecúšok (30 g)

  • špeciálna edícia
  • mäta pieporná, rozmarín a oveľa viac
  • obsahuje sladké drievko
€ 3,49 (€ 116,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

TEEKANNE Organic NamasTee Spicy Chai

TEEKANNE Organic NamasTee Spicy Chai, 15 čajových vrecúšok (30 g)

  • jemne ohnivá a sladko-korenistá zmes
  • s príchuťou kardamónového oleja
  • neobsahuje čierny čaj
€ 3,49 (€ 116,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio bylinkový čaj Zimná radosť

Pukka Bio bylinkový čaj Zimná radosť, 20 ks (30 g)

  • s rooibosom a pomarančovou kôrou
  • ľahký tón anízu a zázvoru
€ 4,39 (€ 146,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio sada olejov Echt!

Ölmühle Solling Bio sada olejov Echt!

  • olejové trio 100 ml
  • plná chuť
  • s bazalkou, zeleninou a medvedím cesnakom
€ 18,89

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Adventný kalendár

Kneipp Adventný kalendár

  • Prísady do kúpeľa a produkty starostlivosti
  • Na telo, ruky a pery
  • Vianočný dizajn
€ 52,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Pukka Bio korenený čaj Cacao Chai

Pukka Bio korenený čaj Cacao Chai, 40 g

  • zahreje a posilní
  • jemne sladká nôta
  • exotická chuť
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

DIANA mit Menthol Sada na osvieženie

DIANA mit Menthol Sada na osvieženie

  • 1x Pena na sprchovanie (125 ml)
  • 1x Športový balzam v tube (75 ml)
  • 1x Francovka v spreji (125 ml)
€ 13,39

Doručenie do 07. októbra

Amaiva Bio čaj Cardio

Amaiva Bio čaj Cardio, 150 g

  • bio bylinná čajová zmes
  • a imelom, mučenkou a hlohom
  • dlhotrvajúca aróma
€ 16,79 (€ 111,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio čaj „Šťastie"

Yogi Tea Bio čaj „Šťastie", 30,60 g

  • so škoricou, chmeľom a pomarančovou kôrou
  • božská vôňa a chuť
€ 4,39 (€ 143,46 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. Wunder Čaj Hepy

Dr. Wunder Čaj Hepy, 100 g

  • s 12 bylinkami
  • čiastočne z voľne rastúcich bylín
  • bez aróm a farbív
€ 14,79 (€ 147,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Amaiva Zásaditý kúpeľ „Urmeer“

Amaiva Zásaditý kúpeľ „Urmeer“, 1.000 g

  • zabezpečuje vysoko alkalickú vodu
  • pH viac ako 7,5
  • bez chemických prísad
€ 18,39 (€ 18,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Masážny olej "You & Me"

Kneipp Masážny olej "You & Me", 100 ml

  • pre všetky typy pleti
  • ošetrujúce rastlinné oleje
  • s vitamínom E
€ 7,19 (€ 71,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Beurer Masážny vankúš Shiatsu MG 149

Beurer Masážny vankúš Shiatsu MG 149

  • funkcia svetla a tepla
  • otáčanie doľava a doprava
  • sieťová prevádzka
€ 57,49

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

V online obchode VitalAbo nájdete špeciálne nápady na darčeky, ktoré podporujú celostnú pohodu - so starostlivo vybranými produktmi, ktoré vám dodajú silu, vnútorný pokoj a umožnia vám trochu si oddýchnuť od každodenného života.