O spoločnosti VitalAbo

Feel better. Feel complete. Repeat.

To je motto, ku ktorému sme sa zaviazali s (vitálnou) pokožkou a vlasmi. Od roku 2006. Tento rok VitalAbo otvoril svoje virtuálne brány. VitalAbo bol mimochodom aj prvým internetovým obchodom skupiny niceshops, ktorá oficiálne existuje od roku 2010.

V tom čase zakladateľ spoločnosti Niceshops Roland Fink osobne spracoval, zabalil a odoslal objednávky VitalAbo spolu so svojou svokrou Cilly. Odvtedy sa toho udialo veľa. Vysoké štandardy však zostali rovnaké: vo VitalAbo ponúkame iba produkty vynikajúcej kvality, aby sme na 100 % splnili dôveru našich mnohých zákazníkov.

Rokmi odskúšaný a neustále optimalizovaný

VitalAbo je vaše jednotné kontaktné miesto pre vitálny životný štýl a všestrannú podporu pre vašu pohodu. Spájame známych a renomovaných výrobcov s mladými inovatívnymi značkami a vytvárame rozmanitý a premyslený sortiment. Ponúkame Vám široký sortiment vysokokvalitných doplnkov stravy, športovej výživy, diétnych a fitness produktov, ako aj vitamínov od A po Z. Náš výber zahŕňa aj množstvo vegánskych produktov, ktoré uspokoja Vaše individuálne potreby. Alebo jednoducho povedané: spoľahnite sa na to najlepšie a zistite, aké ľahké môže byť dostať zo seba to najlepšie!

Naše dlhoročné skúsenosti sa odzrkadľujú aj v našom blogu VitalAbo: vyše 400 (slovom: štyristo!) zaujímavých a poučných článkov na témy šport, zdravie, živiny, vitamíny, trendy a mnoho ďalšieho čaká len na to, aby ste ich objavili!

Získajte veľa nápadov, know-how a inšpirácie: v našom blogu

Naša vášeň? Zákaznícky servis, ktorý inšpiruje!

Čas je vzácny a preto sme urobili všetko pre to, aby bol Váš nákup v online obchode VitalAbo čo najhladší. V našom internetovom obchode môžete očakávať jednoduchý proces objednávania, ktorý splní Vaše želania okamžite. Rýchle a nekomplikované doručenie až k vám domov.

U nás máte tiež slobodu vybrať si z množstva bezpečných platobných metód – jednoduché a pohodlné, podľa vašich osobných preferencií. Žiadny stres, žiadne prekážky.

Máte nejaké otázky, požiadavky alebo iné obavy? Náš špecializovaný a kompetentný zákaznícky servis je Vám kedykoľvek k dispozícii prostredníctvom e-mailu. Chcete nám poskytnúť spätnú väzbu? Sme vždy otvorení a vďační za návrhy na zlepšenie. Len tak môže dôjsť k zmysluplnému ďalšiemu rozvoju!

Názov hovorí za všetko!

Predplatné VitalAbo – alebo ako to tiež radi nazývame: váš balíček bez starostí – vám prináša veľa výhod na vybrané položky. To vám uľahčí každodenný život, pretože vy rozhodujete, kedy a ako často budete zásoby potrebovať. Najlepšia časť? Získate svoje obľúbené produkty za nižšiu cenu a vždy platíte len za predplatné bez nákladov na dopravu. Predplatné môžete kedykoľvek bezplatne zrušiť a dohodnúť si platbu podľa svojich predstáv. Takto máte svoj rozpočet pod kontrolou a viac času na skutočne dôležité veci v živote.