Zechsal Magnéziové kvapky, 30 ml

Elementárny chlorid horečnatý

€ 15,38 € 16,19 -5%

(€ 512,67 / l, vr. 19% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 30 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • jednoduché dávkovanie
  • tekutý horčík
  • na dennú konzumáciu

Často nakupované spolu s Nature Love Vitamín D3 + K2, 30 ml

Zechsal Magnéziové kvapky, 30 ml € 15,38 (€ 512,67 / l)
Nature Love Vitamín D3 + K2, 30 ml € 19,49 (€ 649,67 / l)
Celková cena: € 34,87
Popis

Elementárne magnéziové kvapky od značky Zechsal sa veľmi ľahko dávkujú a možno ich užívať denne. Kvapky si môžete pridať aj do kávy, jogurtu alebo iných potravín. To môže byť veľmi efektívne pre deti a dospelých, ktorí majú ťažkosti s užívaním tabletiek, práškov atď.

Odporúčané užívanie: 10 kvapiek 3 až 5-krát denne. Každých 10 kvapiek zodpovedá 52 mg elementárneho horčíka.

Č. produktu: EM-ZE55
Obsah: 30 ml
EAN: 8718657170374
Č. výrobcu: ZE55
Výrobca: Zechsal
Forma: kvapky
Minerálne látky: horčík
Druh produktu: minerály a stopové prvky
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Určené na: kĺby a kosti, srdce a krvný obeh, svaly, nervy, zuby a ďasná
Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte ich mimo dosahu detí.
Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.
Zložky
Zložky pre/na 10 kvapiek
Elementárne Horčík 52 mg
Zloženie

Pitná voda, Chlorid horečnatý

Extrakcia a použitie
Všeobecné informácie o horčíku
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku: Zechsal b.v., Van Stolbergweg 30 a/b, 9641 HL, Veendam, Holandsko, www.zechsal.nl

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Zechsal Magnéziové kvapky

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
3 (60%)
4 hviezdičky
1 (20%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (20%)

5 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder