Produkty pre zdravé zuby a ďasná

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Zuby a ďasná: 1 - 30 z 57 produktov

Raab Vitalfood Citrát horečnatý ako prášok

Raab Vitalfood Citrát horečnatý ako prášok, 340 g

  • 100 % prírodný
  • bez plnív a aróm
  • ideálny aj na šport
€ 20,49 (€ 60,26 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. Ewald Töth® Zásadité minerály v kapsulách

Dr. Ewald Töth® Zásadité minerály v kapsulách, 90 kapsúl

  • s minerálnymi zložkami
  • vápnik, draslík a horčík
  • jednoduché dávkovanie s kapsulami
€ 32,49 (€ 499,85 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma Bisglycinát horečnatý 375 mg

ZeinPharma Bisglycinát horečnatý 375 mg, 120 kapsúl

  • 100 % prírodný
  • úplne vegánsky
  • bez stearanu horečnatého
€ 21,99 (€ 186,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

SOJALL Bio hnedé proso

SOJALL Bio hnedé proso, 250 g

  • naklíčené a fermentované
  • s cennou acerolou
  • prírodný vitamín C a kremík
€ 26,99 (€ 107,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acerola Vitamin C + Zink

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acerola Vitamin C + Zink, 60 kapsúl

  • aj pre deti od 12 rokov
  • z čerešne acerola
  • vegan
€ 19,39 (€ 560,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® Horčík 200 mg

NaturesPlus® Horčík 200 mg, 180 tabliet

  • receptúra bez lepku
€ 32,49 (€ 108,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vitamín D3 5000 IU + K2 100 µg (vysoko dávkovaný a vegetariánsky)

Vitamaze Vitamín D3 5000 IU + K2 100 µg (vysoko dávkovaný a vegetariánsky), 180 tabliet

  • vhodný pre vegetariánov
  • bez zbytočných prísad
  • ľahko sa prehĺta
€ 19,49 (€ 433,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

KLEAN LABS Bisglycinát horečnatý

KLEAN LABS Bisglycinát horečnatý, 120 kapsúl

  • vegan
  • bez GMO
  • 2 kapsuly denne
€ 37,49 (€ 323,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Zechsal Magnéziové kvapky

Zechsal Magnéziové kvapky, 30 ml

  • jednoduché dávkovanie
  • tekutý horčík
  • na dennú konzumáciu
€ 15,38 € 16,19 (€ 512,67 / l)

Doručenie do 07. októbra

Vitamaze Vitamín D3 1000 IU

Vitamaze Vitamín D3 1000 IU, 50 ml

  • s pipetou z prírodného kaučuku
  • neochutený
  • ako cholekalciferol
€ 19,49 (€ 389,80 / l)

Doručenie do 07. októbra

SOJALL Makal

SOJALL Makal, 150 g

  • dolomitový prášok
  • obsahuje zinok, vápnik a horčík
€ 26,99 (€ 179,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Vitamín B12 + D3

Raab Vitalfood Vitamín B12 + D3, 60 pastiliek na cmúľanie

  • s vitamínom B12 (metylkobalamín)
  • s vitamínom D3 (cholekalciferol)
  • sladené Xytilom
€ 18,29 (€ 203,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BjökoVit Vitamín D3 + K2 žuvacie tablety pre deti

BjökoVit Vitamín D3 + K2 žuvacie tablety pre deti, 120 žuvacích tabliet

  • pre deti od 4 rokov
  • vitamín D3 z výťažku z lišajníka
  • s príchuťou pomaranč-marakuja
€ 16,29 (€ 405,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Igennus Triple Magnesium Complex Tabs

Igennus Triple Magnesium Complex Tabs, 180 tabliet

  • nepufrované formy horčíka
  • neobsahuje oxid horečnatý
  • optimálna absorpcia
€ 46,49 (€ 190,53 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

KLEAN LABS L-treonát horčíka Magtein®

KLEAN LABS L-​treonát horčíka Magtein®, 90 kapsúl

  • vysokokvalitné spracovanie
  • vegánske zloženie
  • neobsahuje lepok
€ 53,99 (€ 710,39 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Life Light Vis Vitalis

Life Light Vis Vitalis, 100 ml

  • z fosílnych a polofosílnych rastlinných sedimentov
  • s organicky viazanými minerálmi v koloidnej forme
  • 100 ml extraktu v tekutej forme
€ 25,49 (€ 254,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Citrát vápenatý ako prášok

Raab Vitalfood Citrát vápenatý ako prášok, 90 g

  • v uzatvárateľnej dóze
  • organicky viazaná forma
  • čisto rastlinná receptúra
€ 12,89 (€ 143,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® Source of Life Power Teen®

NaturesPlus® Source of Life Power Teen®, 180 tabliet

  • 100 % prírodné zloženie
  • s 22 vitamínmi a minerálmi
€ 60,99 (€ 210,31 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Berglöwe Kvapky vitamínu D3+K2

Berglöwe Kvapky vitamínu D3+K2, 30 ml

  • čisto rastlinný
  • vitamín D3 z lišajníka
  • vysokokvalitný vitamín K2
€ 37,99 (€ 1.266,33 / l)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® Animal Parade® Calcium

NaturesPlus® Animal Parade® Calcium, 90 žuvacích tabliet

  • pre deti od 2 rokov
  • v zábavných zvieracích tvaroch
  • s vanilkovou príchuťou
€ 17,29 (€ 96,06 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® Animal Parade Calcium (bez cukru)

NaturesPlus® Animal Parade Calcium (bez cukru), 90 žuvacích tabliet

  • bez cukru
  • bez lepku
  • vegetariánsky
€ 19,99 (€ 109,84 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NeuroLab® Vital Vitamín D3 1 000 IU

NeuroLab® Vital Vitamín D3 1 000 IU, 120 pastiliek na cmúľanie

  • s jablkovo-škoricovou príchuťou
  • jednoduché užívanie
  • vhodný pre vegetariánov
€ 5,95 € 14,89 (€ 99,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kräutermax Listy viniča+

Kräutermax Listy viniča+, 60 kapsúl

  • rastlinné výťažky
  • s obsahom horčíka
  • bez laktózy
€ 19,49 € 32,49 (€ 610,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. Wunder Base 5

Dr. Wunder Base 5, 500 g

  • zásaditý prášok na rozpustenie
  • 5 minerálnych zlúčenín
  • vegánsky a bez prísad
€ 57,49 (€ 114,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Fleurance Nature Olej z treščej pečene

Fleurance Nature Olej z treščej pečene, 50 kapsúl

  • s vitamínmi A a D, EPA a DHA
  • bez nepríjemnej chuti
  • aj pre deti od 3 rokov
€ 13,39 (€ 133,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Vitamín C Plus

Optima Naturals Vitamín C Plus, 60 kapsúl

  • vegan
€ 18,04 € 18,99 (€ 415,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® Animal Parade Tooth Fairy

NaturesPlus® Animal Parade Tooth Fairy, 90 žuvacích tabliet

  • vitamín D, vápnik a probiotiká
  • žuvacie tablety s vanilkovou príchuťou
  • bez cukru
€ 33,49 (€ 182,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

KAL Magnesium Citrat 400 mg

KAL Magnesium Citrat 400 mg, 60 tabliet

  • poskytuje 400 mg horčíka denne
  • vegánske zloženie
  • vo forme tabliet
€ 15,38 € 16,19 (€ 161,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

dr. WEYRAUCH Č. 30 - „Konštruktér“

dr. WEYRAUCH Č. 30 -​ „Konštruktér“, 180 kapsúl

  • s rastlinnou kyselinou hyalurónovou
  • zloženie optimalizované s vitamínom C
  • zmes s červeným vínom a šípkami
€ 67,49 (€ 397,00 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 15. októbra

Solaray Magnesium Citrate

Solaray Magnesium Citrate, 90 veg. kapsúl

  • esenciálny minerál
  • s množstvom byliniek
  • vegetariánska receptúra
€ 25,99 (€ 254,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra