Predplatné

Aké výhody mi prináša predplatné?

Ak pravidelne nakupujete ten istý produkt, nemusíte opakovane ten istý produkt objednávať, keď Vám dôjde. Automaticky pre Vás vygenerujeme novú objednávku na základe Vašich zadaní a pošleme ju týždeň pred vyčerpaním zásob.

Pri objednávaní predplatného, získate lacnejšiu cenu produktu v porovnaní s individuálnou objednávkou! Príslušné zníženie ceny sa zobrazí priamo v informáciách o cene.

Ako často budem dostávať zásielku?

Interval dodania bude navrhnutý na základe odporúčaní použitia pre príslušný produkt. Môžete to zmeniť aj individuálne. Za týmto účelom nás prosím kontaktujte. Nové balenie produktu Vám bude zaslané jeden týždeň pred dátumom splatnosti, aby ste nemuseli prerušiť príjem. Dostanete informačný e-mail, že v najbližších dňoch obdržíte ďalšie doručenie predplatného.

Do koľkých dní som povinný tovar prevziať?

Svoje predplatné môžete kedykoľvek zrušiť e-mailom. Za týmto účelom nás prosím kontaktujte.

Môžem zmeniť moje predplatené objednávky?

Áno, veľmi radi. Stačí nás kontaktovať a my zmeníme alebo pozastavíme Vaše dodávky odberov. Ak potrebujete produkt znova s predplatným, môžete nám to jednoducho oznámiť znova a Vaše doručenia predplatného znovu aktivujeme.

Môžem tiež zmeniť svoju dodaciu adresu?

Jednoducho kontaktujte náš zákaznícky servis. Vaše údaje radi aktualizujeme.

Ako môžem zaplatiť za moje predplatené objednávky?

K dispozícii sú spôsoby platby kreditnou kartou, faktúrou Klarna a dobierkou (poznámka: poplatky za doručenie sa vzťahujú na každú dodávku).