Som nový zákazník

Ako a kde sa môžem registrovať ako nový zákazník?

Tu si môžete vytvoriť svoj účet.

Vaše heslo si môžete vytvoriť podľa svojich predstáv alebo ho automaticky vygenerovať naším systémom.

Potvrdenie o vytvorení účtu Vám bude automaticky poslané na Vami uvedenú e-mailovú adresu. V prípade, že ste od nás nedostali žiadnu správu, žiadame Vás, skontrolovať zadanú e-mailovú adresu ako aj priečinok Spam alebo nás jednoducho kontaktujte.

Pri registrácii vždy skontrolujte všetky uvedené údaje, najmä Váš e-mail!

Aké sú výhody zákazníckeho účtu?

Výhody zákazníckeho účtu internetového obchodu VitalAbo:

  • sledovanie zásielok,
  • prehľad všetkých predchádzajúcich objednávok,
  • ukladanie zoznamov prianí
  • a spravovanie adries.

Čo znamená hosťovské prihlásenie?

Nákup môžete vykonať aj bez registrácie, len ako hosť. V tomto prípade ale nezískate všetky výhody registrácie a pri opätovnej objednávke budete vyzvaný znova zadať všetky potrebné údaje.

Ako hosť nemáte možnosť sledovať stav Vašej aktuálnej objednávky, hneď po jej vyhotovení. Pomocou sledovacieho čísla získate len informácie od vybranej doručovacej spoločnosti - až po odoslaní zásielky z nášho skladu.

V prípade, že ste už u nás nakupovali ako hosť a radi by ste sa zaregistrovali, môžete nás kontaktovať a my Vám radi konto zameníme.

Vždy sa uistite, že Vaša e-mailová adresa je správna. Ináč nebudete informovaní o neočakávaných zmenách.

Ako vyzerá prihlásenie cez sociálne siete ?

Svoj účet na Facebooku alebo Google+ môžete jednoducho prepojiť s účtom v našom obchode. Funguje to buď tak, že sa najprv prihlásite a potom prepojíte svoj účet alebo tak urobíte pri vytváraní nového zákazníckeho účtu.

Potom sa môžete jednoducho prihlásiť pomocou svojho účtu na Facebooku alebo Google+ bez toho, aby ste museli zadávať heslo.

Môžem zaregistrovať aj spoločnosť?

Ako spoločnosť sa môžete zaregistrovať zadaním svojho IČ DPH. Pre spoločnosti mimo Rakúska je dôležité, aby bolo IČ DPH zaregistrované pre EÚ – inak nebude akceptované. Náš systém kontroluje daňové číslo podľa smerníc Európskej únie.

Ako spoločnosť s IČ DPH neplatíte žiadnu daň. Ak nebude akceptované, stále si môžete niečo u nás kúpiť. Zaplatená daň môže byť ako taká priznaná vo Vašej krajine na konci roka. Potom dostanete daň späť.

Uvedenie daňového čísla nezmení konečnú cenu. Jedná sa len o dodatočné informácie na FA.

Môžem ako predajca u Vás nakúpiť lacnejšie?

Bohužiaľ to nie je možné. Naše produkty predávame len konečným zákazníkom a nevedieme samostatné cenníky pre predajcov.