Rôzne proteínové doplnky výživy

Bielkoviny sú základnými stavebnými jednotkami ľudského tela. Hovorovo sú tiež známe ako proteíny. Proteíny sú tvorené aminokyselinami a sú spojené peptidovými väzbami. Pri športových aktivitách sú protíny prispôsobené predovšetkým potrebám svalov. Sú tiež obľúbeným doplnkom stravy po cvičení.

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Cieľ tréningu Alergény - neobsahuje Vlastnosti Druh proteínu
Filter

Proteíny: 1 - 30 z 100 produktov

ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

  • pred intenzívnym silovým tréningom
  • prvotriedna chuť
  • najvyššia kvalita produktu
€ 190,99 (€ 84,36 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 15. októbra

Raab Vitalfood Bio hrachový proteín

Raab Vitalfood Bio hrachový proteín, 100 g

  • vegánsky zdroj bielkovín
  • so všetkými 8 esenciálnymi aminokyselinami
  • bez lepku a laktózy
€ 8,16 € 8,59 (€ 81,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate 932 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate 932 g, Gourmet Chocolate (932 g)

  • ocenený 5 rokov po sebe
  • kvalitný srvátkový proteínový izolát
  • bez cukru a tuku
€ 86,99 (€ 93,34 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 15. októbra

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny, 500 g

  • vysokokvalitný zdroj proteínu
  • aj na pečenie
  • všestranne použiteľné
€ 15,09 (€ 30,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ironMaxx 100% Whey Protein

ironMaxx 100% Whey Protein, Banana-​Yoghurt (900 g)

  • vysoký obsah bielkovín až do 80 %
  • optimálna rozpustnosť vo vode
  • kompletný sortiment aminokyselín
€ 43,21 € 45,49 (€ 48,01 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Sponser® Sport Food Senior Protein

Sponser® Sport Food Senior Protein, Chocolate (455 g)

  • bohatý na kolagén a HMB
  • bezlepkový
  • s vitamínom D
€ 45,49 (€ 99,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Govinda Bio ryžový proteínový prášok

Govinda Bio ryžový proteínový prášok, 400 g

  • prírodný zdroj bielkovín
  • vyrobený z hnedej ryže
  • neutrálna chuť
€ 13,99 (€ 34,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 850 g

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 850 g, Neutral (850 g)

  • aj pri nízkokalorickej diéte
  • čistý srvátkový proteínový izolát
€ 67,49 (€ 79,40 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Sponser® Sport Food Recovery Shake

Sponser® Sport Food Recovery Shake, čokoláda (900 g)

  • vysokokvalitný zdroj proteínu
  • s vitamínmi a minerálmi
  • môže sa pripraviť s mliekom alebo vodou
€ 36,99 (€ 41,10 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio konopný proteínový prášok

Raab Vitalfood Bio konopný proteínový prášok, 500 g

  • so železom a horčíkom
  • omega-3 a -6 mastné kyseliny
  • oriešková chuť
€ 21,99 (€ 43,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio Whey proteínový prášok

Purasana Bio Whey proteínový prášok, natural (400 g)

  • vysoký obsah bielkovín
  • špeciálne sušenie a filtrácia rozprašovaním
  • vynikajúca kvalita srvátky
€ 30,49 (€ 76,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg, Rich Chocolate (2,90 kg)

  • zaručená kvalita produktu
  • rýchlo rozpustný
  • nízky obsah cukru
€ 64,99 (€ 22,41 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 15. októbra

Bio surový proteínový prášok z tekvicových semienok

Schalk Mühle Bio surový proteínový prášok z tekvicových semienok, 750 g

  • 100 % prírodné zložky
  • šetrne vyrobené
  • všestranné použitie
€ 24,99 (€ 33,32 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio proteínový shake Pure Plus

Raab Vitalfood Bio proteínový shake Pure Plus, 500 g

  • z hrachového a ryžového proteínu
  • nevýrazná chuť
  • čisto rastlinný
€ 24,99 (€ 49,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio proteín z tekvicových semienok

Raab Vitalfood Bio proteín z tekvicových semienok, 500 g

  • jemná aróma
  • 59 % proteínu
  • na sladké aj slané jedlá
€ 17,29 (€ 34,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Vegan Protein Shape & Control

Purasana Vegan Protein Shape & Control, jahoda-​malina (350 g)

  • s hrachovým proteínom
  • vychutnajte si ho kedykoľvek a kdekoľvek
  • prírodné príchute
€ 24,99 (€ 71,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g

Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g, Lemon Yoghurt (500 g)

  • so srvátkovým izolátom, srvátkovým koncentrátom, mliekom a vajcom
  • krémová a prirodzená chuť
  • vysoký obsah proteínu
€ 32,49 (€ 64,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder 2170 g

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder 2170 g, Rich Chocolate (2.170 g)

  • aj pre vegetariánov
€ 134,99 (€ 62,21 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Life Light Proteínový nápoj v prášku Najara®

Life Light Proteínový nápoj v prášku Najara®, 500 g

  • rastlinné bielkoviny
  • s koenzýmom Q10
  • vitamíny, minerály a stopové prvky
€ 28,99 (€ 57,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mammut Whey Protein 1000 g

Mammut Whey Protein 1000 g, Vanilla (1.000 g)

  • 27 g proteínu na porciu
  • vr. odmerky
€ 86,99 (€ 86,99 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 20. októbra

Sponser® Sport Food Multi Protein 850 g

Sponser® Sport Food Multi Protein 850 g, Vanilla (850 g)

  • kombinácia srvátky, kazeínu a vaječného albumínu
  • kompletný profil aminokyselín a BCAA
  • šetrná ultra- a mikrofiltrácia
€ 60,99 (€ 71,75 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Purasana Vegan Protein Soja Bio

Purasana Vegan Protein Soja Bio, Natural (400 g)

  • ideálne pre ľudí s intoleranciou laktózy
  • vysokokvalitné rastlinné bielkoviny
  • vyvážený profil aminokyselín
€ 21,99 (€ 54,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder 942 g

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder 942 g, Gourmet Vanilla (942 g)

  • laboratórne testovaný
  • vysoká kvalita
  • esenciálne aminokyseliny
€ 64,99 (€ 68,99 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Raab Vitalfood Bio ryžový proteínový prášok

Raab Vitalfood Bio ryžový proteínový prášok, 400 g

  • vegánsky zdroj bielkovín
  • obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny
  • neutrálna chuť
€ 19,49 (€ 48,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Pro Recovery

Sponser® Sport Food Pro Recovery, Chocolate (800 g)

  • 44 - 50 % obsah proteínu
  • s hydrolyzátmi mliečnych bielkovín
  • bez umelého sladidla
€ 59,99 (€ 74,99 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Mammut Whey Protein 3000 g

Mammut Whey Protein 3000 g, Iced Coffee (3.000 g)

  • 27 g proteínu na porciu
  • vr. odmerky
€ 189,99 (€ 63,33 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

SanaCare SanaTranquilact

SanaCare SanaTranquilact, 120 kapsúl

  • doplnky stravy
  • ideálny doplnok pred súťažou
€ 62,99 (€ 1.249,80 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 425 g

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 425 g, Banana (425 g)

  • mlieko od kráv kŕmených trávou
  • obsahuje málo tuku
€ 37,04 € 38,99 (€ 87,15 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio proteínová zmes s kakaom „Schalkolade“

Schalk Mühle Bio proteínová zmes s kakaom „Schalkolade“, 750 g

  • 100 % rakúske suroviny
  • sladkú chuť
€ 30,49 (€ 40,65 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Recovery Drink Strawberry-Banana

Sponser® Sport Food Recovery Drink Strawberry-​Banana, 20 x 60 g

  • príprava s vodou
  • s aminokyselinami
  • ovocná chuť
€ 67,99 € 84,99 (€ 56,66 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra