STYX Športový sprej Chin Min, 100 ml

Pre chladivé osvieženie

€ 14,84 € 16,49 -10%

(€ 148,40 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Na sklade od: 23. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do utorok, 27. októbra

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • s vôňou mäty
  • nelepí sa na pokožke
  • vegan
  • bez testovania na zvieratách bez testovania na zvieratách
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s STYX Masážny krém s kozím maslom, 50 ml

STYX Športový sprej Chin Min, 100 ml € 14,84 (€ 148,40 / l)
STYX Masážny krém s kozím maslom, 50 ml € 14,66 (€ 293,20 / l)
Celková cena: € 29,50
Popis

Športový sprej Chin Min od spoločnosti STYX osviežuje počas športu a fyzickej námahy. Vegánsky sprej nie je lepkavý na pokožke, je príjemný na dotyk a má skvelú mätovú vôňu. Praktická fľaštička sa zmestí do každej športovej tašky alebo batohu, a preto ju môžete použiť kedykoľvek, keď ste na cestách.

Č. produktu: XEC-STX-18332
Obsah: 100 ml
EAN: 9004432183325
Č. výrobcu: 18332
Výrobca: STYX
Typ pleti: pre každý typ
Vlastnosti: bez syntetických prísad, bez testovania na zvieratách, vegan, bez parabénov, neobsahuje parafíny
Určené pre: ženy, mužov
Zloženie (INCI)

Alcohol[1], Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil, Limonene, Malaleuca Alternifolia (Teebaum) Oil, Menthol[1], Benzyl Nicotinate

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Chin Min
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Rakúsko, office@styx.at

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: STYX Športový sprej Chin Min

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.