Ovocné prášky od Terra Elements

Filtrovať a zoradiť

Cena Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Ovocné prášky: 1 - 30 z 34 produktov

Terra Elements Bio raw kakaový prášok Criollo

Terra Elements Bio raw kakaový prášok Criollo, 500 g

  • na rafináciu potravín, pečiva a nápojov
  • nie je alkalizovaný
€ 26,99 (€ 53,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio haritaki

Terra Elements Bio haritaki, 100 g

  • žltá farba
  • jemne mletý
  • môže sa použiť aj ako rasayana
€ 12,99 (€ 129,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Borovicový peľ prášok

Terra Elements Borovicový peľ prášok, 100 g

  • s potravinový výrobok
€ 23,99 (€ 239,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio matcha prášok

Terra Elements Bio matcha prášok, 60 g

  • do smoothies
  • jemne mletý
€ 19,49 (€ 324,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z kurkumy

Terra Elements Bio prášok z kurkumy, 200 g

  • korenistá jemná chuť
  • aj ako čaj
  • čeľaď ďumbierovité
€ 11,89 (€ 59,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio kakaové bôby Criollo

Terra Elements Bio kakaové bôby Criollo, 200 g

  • extrémne vzácna odroda Criollo
  • jemné sešené pre plnú arómu
  • neošúpané
€ 11,89 (€ 59,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio karobový prášok

Terra Elements Bio karobový prášok, 250 g

  • zo Sicílie, Talianska
  • bez kofeínu
€ 7,59 (€ 30,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z mangostanu

Terra Elements Bio prášok z mangostanu, 100 g

  • osviežujúca kyslá chuť
  • mahagónový farebný prášok
  • vysoká kvalita z Indonézie
€ 26,99 (€ 269,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio brusnicový prášok

Terra Elements Bio brusnicový prášok, 100 g

  • aj ako čaj
  • sladkasto-bylinková chuť
€ 20,99 (€ 209,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z arónie

Terra Elements Bio prášok z arónie, 100 g

  • z čeľade ružovité
  • príjemne kyslastá chuť
€ 8,69 (€ 86,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Fialová kukurica prášok

Terra Elements Fialová kukurica prášok, 250 g

  • bio Zea mays
  • z Peru
  • ideálny do smoothies
€ 14,09 (€ 56,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio kokosový olej

Terra Elements Bio kokosový olej, 500 ml

  • za studena lisovaný
  • kokosová príchuť
  • filipínsky produkt
€ 14,49 (€ 28,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio neemový prášok

Terra Elements Bio neemový prášok, 100 g

  • raw food kvalita
  • vhodný ako čaj
€ 14,09 (€ 140,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok zo šípok

Terra Elements Bio prášok zo šípok, 100 g

  • raw food kvalita
  • aj ako čaj
€ 11,89 (€ 118,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z guarany

Terra Elements Bio prášok z guarany, 100 g

  • sušená na slnku
  • raw food kvalita
  • prirodzene koncentrovaný kofeín (cca 3,5%)
€ 14,09 (€ 140,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio Goji bobule

Terra Elements Bio Goji bobule, 250 g

  • ovocná sladká chuť
  • vhodné aj ako čaj
  • bez želatíny
€ 15,09 (€ 60,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio moringový čaj

Terra Elements Bio moringový čaj, 100 g

  • chutný
  • raw food kvalita
€ 12,99 (€ 129,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio cukor z kokosových kvetov

Terra Elements Bio cukor z kokosových kvetov, 250 g

  • z nektáru kokosových kvetov
  • nízky glykemický index (GI)
  • prírodný - nerafinovaný
€ 8,89 (€ 35,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Raw kakaová hmota Bio Criollo

Terra Elements Raw kakaová hmota Bio Criollo, 250 g

  • odroda Criollo najvyššej kvality
  • z peruánskeho ekologického pestovania
  • jemne mleté
€ 17,89 (€ 71,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Marulový olej

Terra Elements Marulový olej, 100 ml

  • 100 % čistý a vysokokvalitný
  • z Namíbie
  • na pokožku a vlasy
€ 35,99 (€ 359,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Jiaogulanový prášok

Terra Elements Jiaogulanový prášok, 100 g

  • indigová rastlina
  • z voľného rastu
  • vhodný na výrobu kozmetiky
€ 19,49 (€ 194,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Zmes kešu-kakao

Terra Elements Zmes kešu-​kakao, 150 g

  • ručne lúskané kešu oriešky z Bali
  • zmiešané so surovým kakaom
  • s bio cukrom z kokosových kvetov a morskou soľou
€ 9,49 (€ 63,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z bobúľ acai

Terra Elements Bio prášok z bobúľ acai, 90 g

  • tmavofialová farba
  • sušené mrazom
€ 20,99 (€ 233,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio raw chia semienka

Terra Elements Bio raw chia semienka, 500 g

  • 100 % surové bio chia semienka (Salvia hispanica)
  • na miešanie s ovocím a orechmi
€ 15,59 (€ 31,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio cejlónska škorica

Terra Elements Bio cejlónska škorica, 200 g

  • intenzívna chuť
  • mletá
  • vhodná aj ako čaj
€ 12,99 (€ 64,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z maqui

Terra Elements Bio prášok z maqui, 100 g

  • mrazom sušený ovocný prášok
  • identické s príchuťou čučoriedok
€ 21,99 (€ 219,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Stévia v prášku

Terra Elements Stévia v prášku, 100 g

  • z Brazílie
  • obsahuje steviol-glykozidy
€ 10,19 (€ 101,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok zo zelenej kávy

Terra Elements Bio prášok zo zelenej kávy, 200 g

  • všestranná využitie
  • 100 % arabica
  • sešená mrazom
€ 12,89 (€ 64,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Graviola prášok

Terra Elements Graviola prášok, 100 g

  • tropické ovocie
  • voľne rastúci
€ 21,99 (€ 219,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Moringový olej

Terra Elements Moringový olej, 100 ml

  • jemná oriešková vôňa
  • juhoindický výrobok
  • na pokožku, vlasy a jedlo
€ 30,49 (€ 304,90 / l)

Doručenie do 27. októbra