Prírodné produkty Amaiva

Nakupovať podľa kategórií

Amaiva: 32 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Spoločnosť Amaiva vyvinula doplnky výživy, ktoré nevychádzajú len z osvedčených poznatkov z ajurvédy, bylinkárstva a moderných vedeckých poznatkov, ale pozostávajú aj zo 100 % prírodných zložiek. Nezávadnosť výrobkov pravidelne kontroluje nezávislé nemecké laboratórium.

O spoločnosti Amaiva

Sme radi, že sme „zelení“!

Ako malý rodinný podnik bol pre nich od začiatku dôležitý udržateľný a ekologický prístup. Udržateľnosť je téma, ktorá sa spoločnosti neustále týka a ktorej sa venujeme s vášňou. Je to zodpovednosť spoločnosti, ktorá sa odráža v mnohých malých a niektorých veľkých činoch a rozhodnutiach.

Zelená bodka

Pokiaľ ide o naše obaly, používame ekologické materiály, ktoré šetria zdroje. Pri organickom čaji bolo pre nás dôležité skladovanie, aby ste si čaj mohli vychutnať čerstvý aj jeden alebo dva mesiace po jeho zakúpení. Zelenou bodkou zaisťujeme, aby recyklácia bola čo najkompletnejšia a najšetrnejšia k životnému prostrediu, ale pokiaľ ide o obaly, neustále hľadáme ešte lepšie riešenia.

Náš ekologický certifikát

Mnoho ľudí venuje pozornosť ekologickej pečiatke, pretože sľubuje určitú úroveň kvality a zdravia. Len veľmi málo ľudí vie: ekologická značka má zásadný vplyv na poľnohospodárstvo, a teda aj na naše životné prostredie. Iba prostredníctvom jasného označovania ekologických výrobkov vzrástol dopyt po kontrolovaných biopotravinách. Každý, kto kupuje výrobky s ekologickým označením, tiež vysiela signál a pridáva sa k čoraz väčšej skupine spotrebiteľov, ktorí sú za prirodzené pestovanie prevažne bez pesticídov a herbicídov. Okrem zdravotného hľadiska pochádza veľká časť našich bylín a prísad aj z kontrolovaného organického pestovania.

Vlastnosti

  • 100 % prírodné zložky.
  • Ekologicky a sociálne udržateľná výroba.
  • Veľmi vysoká biologická dostupnosť.