Bio šťavy od spoločnosti Biotta

Čistá príroda vo fľaši

Už viac ako 50 rokov sa bio šťavy Biotta pripravujú neďaleko Bodamského jazera. Objavte to najlepšie z ovocia a zeleniny a pri každom dúšku si vychutnajte kúsok prírody. Biotta navyše zdôrazňuje férovú a udržateľnú spoluprácu s ekologickými poľnohospodármi z tohto regiónu.

Filtrovať a zoradiť

Cena Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Biotta: 21 produktov

Biotta Bio čučoriedková šťava

Biotta Bio čučoriedková šťava, 500 ml

  • vyrobená z divokých, ručne zbieraných ekologicky certifikovaných lesných čučoriedok
  • intenzívna vôňa
  • pasterizovaná
€ 9,89 (€ 19,78 / l)

Doručenie do 07. októbra

Biotta Bio zeleninová šťava Breuss Classic

Biotta Bio zeleninová šťava Breuss Classic, 500 ml

  • predstavuje zdroj draslíka
  • zo 672 g zeleniny
  • pasterizovaná
€ 4,79 (€ 9,58 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio šťava z kyslej kapusty Classic

Biotta Bio šťava z kyslej kapusty Classic, 500 ml

  • bohatá na prírodný vitamín C
  • aj pre diabetikov
  • získaná z bio bielej kapusty
€ 3,79 (€ 7,58 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Wellness týždeň v bio kvalite

Biotta Wellness týždeň v bio kvalite, 1 box

  • vyvinutý v spolupráci s odborníkmi na výživu
  • vysokokvalitné, bio ovocné a zeleninové šťavy
  • s jasnými pokynmi/príručkou
€ 74,49 (€ 7,64 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio zelerová šťava Classic

Biotta Bio zelerová šťava Classic, 500 ml

  • z čerstvo lisovaného bio zeleru
  • obzvlášť intenzívna chuť
  • prírodný draslík
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio cviklová šťava Classic

Biotta Bio cviklová šťava Classic, 500 ml

  • bio pestovaná
  • z poľa rovno do fľaše
  • pasterizované
€ 4,19 (€ 8,38 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio zemiaková šťava Classic

Biotta Bio zemiaková šťava Classic, 500 ml

  • vyrobená z čerstvo zozbieraných bio zemiakov
  • obzvlášť príjemná
  • pasterizovaná
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Brusnicová šťava Plus Bio

Biotta Brusnicová šťava Plus Bio, 500 ml

  • vysoký obsah ovocia
  • sladko-kyslá chuť
  • ručne zbierané bobule
€ 8,49 (€ 16,98 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio šťava Vital Digest

Biotta Bio šťava Vital Digest, 500 ml

  • so šťavnatými slivkami a marhuľami
  • ideálna šťava na začiatok dňa
  • 100 % vegan
€ 6,89 (€ 13,78 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio raňajková šťava Classic

Biotta Bio raňajková šťava Classic, 500 ml

  • z čerstvo lisovaného organického ovocia
  • vegan
€ 4,49 (€ 8,98 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio paradajková šťava Classic

Biotta Bio paradajková šťava Classic, 500 ml

  • vyrobená z na slnku dozretých lisovaných bio paradajok
  • pasterizovaná
€ 4,19 (€ 8,38 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Zeleninový kokteil Classic

Biotta Zeleninový kokteil Classic, 500 ml

  • z čerstvo lisovanej bio zeleniny
  • ocenená „Best of Bio“
  • pasterizovaná
€ 4,19 (€ 8,38 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio šťavový pôst #1

Biotta Bio šťavový pôst #1, 500 ml

  • ovocná zmes manga a pomaranča
  • s kurkumou a cenným korením
  • bez umelých prísad v bio kvalite
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio Cassis Classic

Biotta Bio Cassis Classic, 500 ml

  • šťava z bio bobúľ
  • bez umelých prísad
  • obsahuje vitamín C
€ 4,79 (€ 9,58 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio Vita 7 Classic

Biotta Bio Vita 7 Classic, 500 ml

  • 7 ovocných a zeleninových štiav
  • z čerstvo vylisovaného ovocia a zeleniny
  • veľmi dobrá chuť
€ 4,99 (€ 9,98 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio bazová šťava Classic

Biotta Bio bazová šťava Classic, 500 ml

  • z čerstvo vylisovaných plodov a kvetov bazy čiernej
  • pasterizovaná
€ 8,49 (€ 16,98 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio mrkvová šťava Classic

Biotta Bio mrkvová šťava Classic, 500 ml

  • vyrobená z čerstvo vylisovanej mrkvy
  • bohatá na prírodný beta-karotén/provitamín A.
  • pasterizovaná
€ 4,19 (€ 8,38 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio koktail zo zeleninovej šťavy Breuss

Biotta Bio koktail zo zeleninovej šťavy Breuss, 500 ml

  • originál recept podľa Rudolfa Breussa
  • 100 % certifikované organické zeleninové šťavy
  • prírodný zdroj draslíka bez soli
€ 4,79 (€ 9,58 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio šťava zo sušených sliviek Classic

Biotta Bio šťava zo sušených sliviek Classic, 500 ml

  • čerstvo lisované ovocie
  • so 7 podpornými bylinkami
  • pasterizovaná
€ 6,89 (€ 13,78 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Bio šťava z granátového jablka Classic

Biotta Bio šťava z granátového jablka Classic, 500 ml

  • 27,5 % šťavy z granátového jablka
  • so šťavou z arónie a hruškovým pyré
  • 7 % agávového sirupu
€ 5,89 (€ 11,78 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Biotta Kúra so šťavou 2 (bio)

Biotta Kúra so šťavou 2 (bio), 500 ml

  • s hodnotnou vlákninou
  • na druhú polovicu dňa
  • vegan
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Momentálne nie je k dispozícii