10 % zľava na produkty pre zvieratá

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Forma Vlastnosti
Filter

Pre zvieratá: 1 - 30 z 75 produktov

Pečeňovo-obličková šťava pre domáce zvieratá

Ewalia Pečeňovo-​obličková šťava pre domáce zvieratá, 500 ml

  • pre psov, mačky a iné domáce zvieratá
  • vhodná na bežné používanie
  • bez chemických prísad
€ 18,89 € 20,99 (€ 37,78 / l)

Doručenie do 08. októbra

Nikolaus Nature animal COXAN® Dog "Pre- & Aftercare" (prášok)

Nikolaus Nature animal COXAN® Dog "Pre-​ & Aftercare" (prášok), 150 g

  • cenné mikroživiny
  • s práškom zo slávky zelenoústej
  • bez GMO
€ 51,29 € 56,99 (€ 341,93 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Nikolaus Nature animal COXAN® Dog "ak" (kapsuly)

Nikolaus Nature animal COXAN® Dog "ak" (kapsuly), 150 kapsúl

  • bez GMO
  • prírodné zloženie
  • prémiová kvalita z Rakúska
€ 58,49 € 64,99 (€ 599,90 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Ewalia Šťava na žalúdok pre domáce zvieratá

Ewalia Šťava na žalúdok pre domáce zvieratá, 500 ml

  • so sladkým drievkom, harmančekom, feniklom a ibištekom
  • certifikované kvalitné bylinky
  • pre psov, hlodavce a pod.
€ 18,89 € 20,99 (€ 37,78 / l)

Doručenie do 08. októbra

Nikolaus Nature animal HEPAGUARD® Dog (prášok)

Nikolaus Nature animal HEPAGUARD® Dog (prášok), 165 g

  • prírodná kombinácia
  • ako denný doplnok krmiva
  • vyrobený v Rakúsku
€ 54,89 € 60,99 (€ 332,67 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Ewalia Šťava na pohyb pre domáce zvieratá

Ewalia Šťava na pohyb pre domáce zvieratá, 500 ml

  • vysokokoncentrovaný bylinný extrakt
  • s harpagofytom a hroznovými semienkami
  • jednoduché dávkovanie
€ 17,00 € 18,89 (€ 34,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Ewalia Krém na rany pre domáce zvieratá

Ewalia Krém na rany pre domáce zvieratá, 100 ml

  • prírodné zložky
  • na povrchové rany
  • podporuje regeneráciu kožných buniek
€ 16,64 € 18,49 (€ 166,40 / l)

Doručenie do 08. októbra

Hanfred Konopný prášok pre psov

Hanfred Konopný prášok pre psov, 65 g

  • konopné kvety pre psov
  • jednoduchý doplnok ku krmivu
  • vypestované a spracované v Rakúsku
€ 41,84 € 46,49 (€ 643,69 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Ewalia Olej z čiernej rasce pre zvieratá

Ewalia Olej z čiernej rasce pre zvieratá, 500 ml

  • za studena lisovaný
  • z egyptskej čiernej rasce
  • potravinárska kvalita
€ 35,54 € 39,49 (€ 71,08 / l)

Doručenie do 08. októbra

Hanfred Olej z konopných semien

Hanfred Olej z konopných semien, 250 ml

  • olej lisovaný za studena z konopných semien
  • cenné omega-3 a -6 mastné kyseliny
  • obsahuje aj vitamín E
€ 13,13 € 14,59 (€ 52,52 / l)

Doručenie do 08. októbra

Ewalia Balzam na starostlivosť o labky

Ewalia Balzam na starostlivosť o labky, 100 ml

  • poskytuje labkám hydratáciu
  • prírodná starostlivosť
  • pre jemnú pokožku
€ 18,44 € 20,49 (€ 184,40 / l)

Doručenie do 08. októbra

SanaCare belaMin

SanaCare belaMin, 600 g

  • doplnok krmiva
  • aktivovaný klinoptilolit
€ 20,69 € 22,99 (€ 34,48 / kg)

Doručenie do 08. októbra

NATUSAT Masť z čiernej rasce s bambuckým maslom

NATUSAT Masť z čiernej rasce s bambuckým maslom, 60 ml

  • pre drsnú, poškodenú pokožku
  • dodáva úžasnú vláčnosť
  • vhodná aj na psie labky
€ 10,07 € 11,19 (€ 167,83 / l)

Doručenie do 08. októbra

Hanfred SOS kuracie tyčinky

Hanfred SOS kuracie tyčinky, 65 g

  • SOS tyčinka pre psov
  • sušené kuracie mäso
  • zmiešané s konopným práškom
€ 5,48 € 6,09 (€ 84,31 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Hanfred Mini snack z diviny s konope

Hanfred Mini snack z diviny s konope, 90 g

  • 95 % jelenie mäso
  • 5 % konopný prášok
  • ideálny pre malých až stredne veľkých psov
€ 11,06 € 12,29 (€ 122,89 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Koncentrované mydlo prodog

Verdesativa prodog Koncentrované mydlo prodog, 100 ml

  • odstraňuje nečistoty
  • možno použiť aj na papuľku
€ 9,08 € 10,09 (€ 90,80 / l)

Doručenie do 08. októbra

Hanfred SOS hovädzie tyčinky

Hanfred SOS hovädzie tyčinky, 65 g

  • SOS maškrta pre psov
  • sušené hovädzie mäso
  • zmiešané s konopným práškom
€ 6,47 € 7,19 (€ 99,54 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Arthrobello Doplnok stravy na kĺby pre psov

Arthrobello Doplnok stravy na kĺby pre psov, 120 kapsúl

  • jedinečné zloženie
  • len prírodné suroviny
  • s chondroitínom a glukosamínom
€ 54,02 € 60,03 (€ 500,19 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Hanfred SOS tyčinky z diviny

Hanfred SOS tyčinky z diviny, 65 g

  • SOS maškrta pre psov
  • sušené jelenie mäso
  • zmiešané s konopným práškom
€ 7,19 € 7,99 (€ 110,62 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Šťava na vitalitu čriev pre domáce zvieratá

Ewalia Šťava na vitalitu čriev pre domáce zvieratá, 500 ml

  • s listami harmančeka a černice
  • vysokokoncentrovaný bylinný extrakt
  • bez chemických prísad
€ 17,00 € 18,89 (€ 34,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Nikolaus Nature animal HEPAGUARD® Dog (kapsuly)

Nikolaus Nature animal HEPAGUARD® Dog (kapsuly), 150 kapsúl

  • na denné doplnenie krmiva
  • bez GMO
  • vyrobený v Rakúsku
€ 58,49 € 64,99 (€ 599,90 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Ewalia Šťava na hrdlo pre domáce zvieratá

Ewalia Šťava na hrdlo pre domáce zvieratá, 500 ml

  • pre psov, hlodavce a pod.
  • bez chemických prísad
  • kvalita z Rakúska
€ 18,44 € 20,49 (€ 36,88 / l)

Doručenie do 08. októbra

CharLine Kŕmne uhlie pre psov (múka)

CharLine Kŕmne uhlie pre psov (múka), 450 g

  • zmes biouhlia
  • bez prachu
  • nie je potrebná žiadna zmena krmiva
€ 43,64 € 48,49 (€ 96,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 26. októbra

Ewalia Šťava na imunitu pre domáce zvieratá

Ewalia Šťava na imunitu pre domáce zvieratá, 500 ml

  • pre psov, hlodavce a pod.
  • obsahuje vitamín C
  • s rakytníkom, šípkou a ženšenom
€ 17,00 € 18,89 (€ 34,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Šťava na srdcovo-cievny systém pre domáce zvieratá

Ewalia Šťava na srdcovo-​cievny systém pre domáce zvieratá, 500 ml

  • vhodná pre staršie zvieratá
  • s rebríčkom a hlohom
  • bez chemických prísad
€ 18,89 € 20,99 (€ 37,78 / l)

Doručenie do 08. októbra

Ewalia Šťava Rio Grande pre domáce zvieratá

Ewalia Šťava Rio Grande pre domáce zvieratá, 500 ml

  • s cennými bylinami
  • bez pridaného cukru
  • obsahuje mníšske korenie
€ 18,44 € 20,49 (€ 36,88 / l)

Doručenie do 08. októbra

Nikolaus Nature animal IMUN® Dog (prášok)

Nikolaus Nature animal IMUN® Dog (prášok), 163 g

  • prírodné suroviny
  • bez GMO
  • ako doplnok ku krmivu
€ 54,44 € 60,49 (€ 333,99 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Nikolaus Nature animal CORVITAL® Dog (prášok)

Nikolaus Nature animal CORVITAL® Dog (prášok), 160 g

  • ideálny pri kolísaní teploty
  • prémiová kvalita z Rakúska
  • koordinovaná receptúra
€ 48,14 € 53,49 (€ 300,88 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

CharLine Kŕmne uhlie pre psov (pelety)

CharLine Kŕmne uhlie pre psov (pelety), 700 g

  • zmes biouhlia
  • bez prachu
  • nie je potrebná žiadna zmena krmiva
€ 61,19 € 67,99 (€ 87,41 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Nikolaus Nature animal DENTES® Dog (prášok)

Nikolaus Nature animal DENTES® Dog (prášok), 140 g

  • bez genetickej technológie
  • s chondroitínom a oxidom kremičitým
  • prémiová kvalita z Rakúska
€ 48,59 € 53,99 (€ 347,07 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra