Prírodná kozmetika od Maharishi Ayurveda

Prírodná kozmetika sa vyrába výhradne zo surovín a z rastlinných a minerálnych zložiek. Typ kozmetiky je v zásade založený na použití rastlín, kvetov, bylín a extraktov.

Filtrovať a zoradiť

Cena Typ pleti Typ vlasov Vlastnosti
Filter

Prírodná kozmetika: 27 produktov

Maharishi Ayurveda Naysa olej MP 16

Maharishi Ayurveda Naysa olej MP 16, 10 ml

  • na báze sezamového oleja
  • kombinácia bylín, olejov a korenín
  • vhodný na každý deň
€ 11,29 (€ 1.129,00 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Zubná pasta Ayurdent classic

Maharishi Ayurveda Zubná pasta Ayurdent classic, 75 ml

  • pre svieži dych
  • s mätovým olejom
  • bez chemických penotvorných látok
€ 6,69 (€ 89,20 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Čistič jazyka z nehrdzavejúcej ocele

Maharishi Ayurveda Čistič jazyka z nehrdzavejúcej ocele

  • pri silnom zápachu z úst
€ 6,69

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Telové mlieko Vata

Maharishi Ayurveda Telové mlieko Vata, 200 ml

  • 100 % prírodný esenciálny pomarančový olej
  • dermatologicky a alergologicky testované
  • pre normálnu až suchú pleť
€ 30,99 (€ 154,95 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Pleťový olej Radiant

Maharishi Ayurveda Pleťový olej Radiant, 10 ml

  • revitalizuje
  • s jemnou vôňou
€ 22,99 (€ 2.299,00 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Bio bylinný šampón Pitta

Maharishi Ayurveda Bio bylinný šampón Pitta, 200 ml

  • vysoko koncentrované bylinné esencie
  • regeneruje vlasy
€ 15,39 (€ 76,95 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Zubná pasta Ayurdent mild

Maharishi Ayurveda Zubná pasta Ayurdent mild, 75 ml

  • bez fluoridu
  • so 17 ajurvédskymi bylinkami
€ 6,69 (€ 89,20 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Ošetrujúci krém proti starnutiu Exclusiv

Maharishi Ayurveda Ošetrujúci krém proti starnutiu Exclusiv, 50 ml

  • anti-aging
  • na denné použitie
€ 47,99 (€ 959,80 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Maharishi Ayurveda Bio masážny olej Vata

Maharishi Ayurveda Bio masážny olej Vata, 200 ml

  • ušľachtilý masážny olej
  • s vyzretým sezamovým olejom
  • 100 % prírodný aromatický olej z citrónovej trávy
€ 25,99 (€ 129,95 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Postriebrený čistič jazyka

Maharishi Ayurveda Postriebrený čistič jazyka

  • pri silnom zápachu z úst
€ 15,39

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Ružové mydlo

Maharishi Ayurveda Ružové mydlo, 100 g

  • 100 % prírodný ružový aromatický olej
  • ajurvédske bylinky vysokej kvality
  • s vonnými esenciami
€ 6,69 (€ 66,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Ošetrujúci krém PITTA Exclusive

Maharishi Ayurveda Ošetrujúci krém PITTA Exclusive, 50 ml

  • na začervenanie
  • pri pocite napätia a suchosti
€ 42,99 (€ 859,80 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Maharishi Ayurveda Ajurvédsky bylinný olej na kĺby MA 628

Maharishi Ayurveda Ajurvédsky bylinný olej na kĺby MA 628, 100 ml

  • obsahuje extrakt z kurkumy
  • externá aplikácia
€ 30,99 (€ 309,90 / l)

Doručenie do 15. októbra

Maharishi Ayurveda Masážny olej Pitta

Maharishi Ayurveda Masážny olej Pitta, 200 ml

  • obsahuje ajurvédske bylinky
  • na dennú aplikáciu
€ 25,99 (€ 129,95 / l)

Doručenie do 06. októbra

Mlieko na čistenie pleti VATA-PITTA Exclusive

Maharishi Ayurveda Mlieko na čistenie pleti VATA-​PITTA Exclusive, 200 ml

  • na čistenie tváre
€ 23,49 (€ 117,45 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Ošetrujúci krém VATA Exclusive

Maharishi Ayurveda Ošetrujúci krém VATA Exclusive, 50 ml

  • hydratuje
  • pre zamatovo hebkú pokožku
€ 42,99 (€ 859,80 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Maharishi Ayurveda Sprchovací gél Exclusiv

Maharishi Ayurveda Sprchovací gél Exclusiv, 250 ml

  • na citlivú pokožku
  • pre jemné vlasy
€ 17,49 (€ 69,96 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Bylinné mydlo Pitta

Maharishi Ayurveda Bylinné mydlo Pitta, 100 g

  • 100 % prírodný aromatický olej zo santalového dreva
  • s vonnými esenciami
  • čisto na rastlinnej báze
€ 7,19 (€ 71,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Telové mlieko proti celulitíde Smoothing Exclusiv

Maharishi Ayurveda Telové mlieko proti celulitíde Smoothing Exclusiv, 200 ml

  • pre hodvábnu pokožku
  • vhodné aj ako kúra
€ 39,99 (€ 199,95 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Bio masážny olej Kapha

Maharishi Ayurveda Bio masážny olej Kapha, 200 ml

  • sezamový olej
  • s ajurvédskymi bylinkami
€ 25,99 (€ 129,95 / l)

Doručenie do 06. októbra

Mlieko na čistenie pleti proti starnutiu Exclusiv

Maharishi Ayurveda Mlieko na čistenie pleti proti starnutiu Exclusiv, 200 ml

  • jemné čistenie
€ 23,49 (€ 117,45 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Telové mlieko Pitta

Maharishi Ayurveda Telové mlieko Pitta, 200 ml

  • 100 % prírodný esenciálny olej ylang-ylang
  • dermatologicky a alergologicky testované
  • pre normálnu a citlivú pleť
€ 30,99 (€ 154,95 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Bio bylinný šampón Kapha

Maharishi Ayurveda Bio bylinný šampón Kapha, 200 ml

  • cenné bylinné esencie
  • na časté umývanie vlasov
€ 15,39 (€ 76,95 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Ajurvédsky bylinný olej s mätou MA 634

Maharishi Ayurveda Ajurvédsky bylinný olej s mätou MA 634, 10 ml

  • balzam na kĺby
  • hrejivý ale i chladivý efekt
€ 13,09 (€ 1.309,00 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Bio bylinný šampón Vata

Maharishi Ayurveda Bio bylinný šampón Vata, 200 ml

  • vysokokvalitné bylinné esencie
  • extra porcia starostlivosti
  • zlepšuje česateľnosť
€ 15,39 (€ 76,95 / l)

Doručenie do 06. októbra

Maharishi Ayurveda Bylinné mydlo Vata

Maharishi Ayurveda Bylinné mydlo Vata, 100 g

  • 100 % prírodný aromatický olej z citrónovej trávy
  • s vonnými esenciami
  • čisto na rastlinnej báze
€ 6,69 (€ 66,90 / kg)

Doručenie do 15. októbra

Maharishi Ayurveda Neem mydlo

Maharishi Ayurveda Neem mydlo, 100 g

  • 100 % čistý prírodný neemový aromatický olej
  • ajurvédske bylinky vysokej kvality
  • vonné esencie
€ 6,69 (€ 66,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra