SanaCare

Spoločnosť SanaCare vyvíja vysokokvalitné doplnky stravy, ktoré dodávajú telu dôležité živiny. Okrem toho ponúka aj špeciálne základné produkty s vysokou hodnotou pH a špeciálnym zložením.

Nakupovať podľa kategórií

SanaCare: 38 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Spoločnosť SanaCare vyvíja, vyrába a predáva prírodné výživové doplnky už viac ako desať rokov. SanaCare je v súčasnosti jedným z najznámejších poskytovateľov v tejto oblasti a môže sa pozerať späť na veľký počet mimoriadne spokojných zákazníkov.

Výživové doplnky a základné produkty vynikajúcej kvality pre najvyššie nároky!

SanaCare ponúka množstvo rôznych doplnkov stravy, ktoré pokrývajú široké spektrum potrieb a požiadaviek. Pre tieto výrobky sú spracovávané len tie najkvalitnejšie suroviny podľa najnovších vedeckých poznatkov a osvedčených receptúr. Splnia tak aj tie najvyššie nároky a presvedčia vo všetkých oblastiach.

Medzi hlavné výhody rady SanaCare patrí:

  • SanaBIOB: vysokokvalitné neaktívne pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae) sú bohaté na prírodné vitamíny B. Vďaka špeciálnemu výrobnému postupu pivovarské kvasnice rastú s vitamínom B, a preto obsahujú ešte viac vitamínov B.
  • Sana Darm Floral s 13 rôznymi kmeňmi črevných baktérií.
  • Sana OPC s 95 % čistým OPC (extrakt z hroznových jadier).

SanaCare ponúka okrem kvalitných doplnkov stravy aj jedinečné základné produkty. Patrí sem obzvlášť známy a obľúbený základný koncentrát SanaCare. Je to kvapalina vyrobená z vody a kryštálovej soli, ktorá má vysokú hodnotu pH - t. j. zásaditú - a súčasne vysokú koncentráciu negatívnych iónov OH a kladne nabitých minerálnych iónov, ako je vápnik, horčík, draslík a sodík.