SFI HEALTH Ther-Biotic® Baby, 66 g

Ideálny ako doplnok stravy na každý deň

€ 54,49

(€ 825,61 / kg, vr. 19% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 66 g

Ešte 2 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 47,99 / ks-12%

Vlastnosti

  • vhodný od 6 mesiacov
  • zmes bakteriálnych kultúr
  • s prírodnými mikroorganizmami

Často nakupované spolu s SOJALL Bio hnedé proso, 250 g

SFI HEALTH Ther-Biotic® Baby, 66 g € 54,49 (€ 825,61 / kg)
SOJALL Bio hnedé proso, 250 g € 26,99 (€ 107,96 / kg)
Celková cena: € 81,48
Popis

Táto jemná prášková zmes obsahuje kmene Lactibacillus a Bifidobacillus. Hypoalergénna zmes bola vyvinutá pre dojčatá a deti. Ideálna na každodenné použitie.

Odporúčané užívanie
Dojčatá od 6 mesiacov: 1/4 až 1 odmerka v závislosti od tolerancie alebo podľa odporúčania lekára.
Môže sa miešať s materským mliekom, dojčenskou výživou alebo s potravinami, ktoré majú telesnú teplotu alebo sú chladnejšie.

Každá odmerka (0,5 g) obsahuje 5 miliárd CFU

Upozornenia

  • Ther-Biotic® Baby by sa nemal používať ako náhrada za lieky.
  • Prášok nepodávajte priamo dojčatám alebo deťom.
  • Ak má vaše dieťa zdravotné ťažkosti alebo užíva lieky na predpis, pred použitím tohto výrobku sa poraďte s lekárom.
  • Odporúčanú dennú dávku neprekračujte bez konzultácie s lekárom.
  • Tento výrobok používajte len pod dohľadom lekára alebo licencovaného zdravotníckeho pracovníka.
Č. produktu: CV-K-TIF
Obsah: 66 g
EAN: 828054735002
Č. výrobcu: K-TIF
Výrobca: SFI HEALTH
Forma: prášok
Druh produktu: vitamíny pre deti, probiotiká
Vlastnosti: hypoalergénne
Určené pre: deti
Nutrienty: probiotiká
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Určené na: imunitný systém, žalúdok a črevá, trávenie
Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte ich mimo dosahu detí.
Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.
Zložky
Zložky na 1 porciu (0,5 g)
Probiotický komplex 500 mg
  z toho Laktobaktérie 150 mg
  z toho Bifidobaktérie 350 mg
Zloženie

Kmene probiotických baktérií[1] (Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus gasseri, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactococcus lactis)

  1. Na báze inulínu (z koreňa čakanky)
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku: Supplementa Corporation B.V., Papierbaan 50a, 9672 BH, Winschoten, Holandsko, info@supplementa.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: SFI HEALTH Ther-Biotic® Baby

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder