Prehľad produktov na kúpanie a sprchovanie

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Kúpanie a sprchovanie: 1 - 30 z 146 produktov

Zechsal Magnéziové vločky - náplň

Zechsal Magnéziové vločky -​ náplň, 4 kg

  • prírodná prísada do kúpeľa
  • na opakované naplnenie dózy
  • ideálne pred spaním
€ 30,99 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Pena do kúpeľa "Goodbye Stress"

Kneipp Pena do kúpeľa "Goodbye Stress", 400 ml

  • mäta vodná a rozmarín
  • dlhotrvajúca pena
  • vegan
€ 4,49 (€ 11,23 / l)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Soľ do kúpeľa "Muscle Relaxation"

Kneipp Soľ do kúpeľa "Muscle Relaxation", 60 g

  • s extraktom z arniky
  • neobsahuje silikónové a minerálne oleje
  • s minerálnymi soľami z hlbokých podzemných ložísk
€ 0,89 (€ 14,83 / kg)

Doručenie do 21. októbra

Ice Fit Sports Shower Gel

Sport LAVIT Ice Fit Sports Shower Gel, 250 ml

  • pH neutrálny
  • ošetruje a chladí
€ 9,19 (€ 36,76 / l)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Soľ do kúpeľa "Goodbye Stress"

Kneipp Soľ do kúpeľa "Goodbye Stress", 60 g

  • mätou vodnou a rozmarínom
  • bohatá na soli z dávnych podzemných nálezísk soli
  • vegánske zloženie
€ 0,84 € 0,89 (€ 14,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Olej do kúpeľa "Almond Blossom"

Kneipp Olej do kúpeľa "Almond Blossom", 100 ml

  • na suchú a citlivú pokožku
  • s 94 % čistého mandľového oleja
  • vegan a bez minerálnych olejov
€ 4,59 (€ 45,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Zechsal Sprchový gél na telo a vlasy

Zechsal Sprchový gél na telo a vlasy, 500 ml

  • pre všetky typy pokožky a vlasov
  • mierna vôňa
  • s horčíkom a írskym machom
€ 28,99 (€ 57,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

Dr. Ewald Töth® Zásaditý šampón a sprchovací gél

Dr. Ewald Töth® Zásaditý šampón a sprchovací gél, 200 ml

  • ošetruje bez podráždenia
  • so silou slnka
  • posilňuje vlasy
€ 21,49 (€ 107,45 / l)

Doručenie do 07. októbra

Zechsal Wellness kúpeľ

Zechsal Wellness kúpeľ, 2 kg

  • pre všetky typy pokožky
  • čisté horčíkové vločky
  • vhodný aj pri kožnej plesni
€ 23,99 (€ 12,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

JV Cosmetics BromEx Foamer®

JV Cosmetics BromEx Foamer®, 150 ml

  • redukuje zápach potu
  • obmedzuje rast baktérií
  • vhodné na celé telo
€ 13,79 € 22,99 (€ 91,93 / l)

Doručenie do 07. októbra

Magnéziové vločky ZECHSallSPORT

Zechsal Magnéziové vločky ZECHSallSPORT, 1,10 kg

  • postačuje na cca 8 kúpeľov nôh alebo 2 celotelové kúpele
  • čisté horčíkové vločky s OptiMSM
  • uvoľňuje svaly
€ 19,49 (€ 17,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Soľ do kúpeľa "Deep Relaxation"

Kneipp Soľ do kúpeľa "Deep Relaxation", 60 g

  • vegan
  • bez silikónových olejov
  • vysoký podiel soli z podzemných soľných ložísk
€ 0,89 (€ 14,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Soľ do kúpeľa "Wellbeing for the Back"

Kneipp Soľ do kúpeľa "Wellbeing for the Back", 600 g

  • s výťažkom z čertovho pazúra
  • prírodné esenciálne oleje
  • vysoký obsah soli zo starých podzemných ložísk
€ 7,69 (€ 12,82 / kg)

Doručenie do 07. októbra

DIANA mit Menthol Pena na sprchovanie

DIANA mit Menthol Pena na sprchovanie, 125 ml

  • ideálna po športe
  • osviežuje a chladí
€ 5,09 (€ 40,72 / l)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Sprchovací gél "Be Free, Crazy & Happy"

Kneipp Sprchovací gél "Be Free, Crazy & Happy", 200 ml

  • vegan
  • bez mikroplastov
  • vôňa pomaranča
€ 4,09 (€ 20,45 / l)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Soľ do kúpeľa "My Favourite Person"

Kneipp Soľ do kúpeľa "My Favourite Person", 60 g

  • s ibištekom a figou
  • ovocno-kvetinová vôňa
  • rozmaznáva
€ 0,89 (€ 14,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

DR. BRONNER'S Prírodné mätové mydlo 18v1

DR. BRONNER'S Prírodné mätové mydlo 18v1, 60 ml

  • pre každý typ pokožky a vlasov
  • s esenciálnym olejom
€ 4,89 (€ 81,50 / l)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Soľ do kúpeľa "Cold Season Night"

Kneipp Soľ do kúpeľa "Cold Season Night", 60 g

  • vegánska receptúra
  • s tymiánom a smrekom
  • bez minerálnych olejov
€ 0,89 (€ 14,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ENZBORN Sprchovací gél z Mŕtveho mora

ENZBORN Sprchovací gél z Mŕtveho mora, 250 ml

  • jemné čistenie
  • na neurodermatitídu a psoriázu
  • dermatologicky testovaný
€ 6,09 (€ 24,36 / l)

Doručenie do 07. októbra

Amaiva Zásaditý kúpeľ „Urmeer“

Amaiva Zásaditý kúpeľ „Urmeer“, 1.000 g

  • zabezpečuje vysoko alkalickú vodu
  • pH viac ako 7,5
  • bez chemických prísad
€ 18,39 (€ 18,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

DR. BRONNER'S Prírodné levanduľové mydlo 18v1

DR. BRONNER'S Prírodné levanduľové mydlo 18v1, 475 ml

  • pre všetky typy pokožky a vlasov
  • na sprchovanie, umývanie rúk a ďalšie
  • s levanduľovou vôňou
€ 19,39 (€ 40,82 / l)

Doručenie do 07. októbra

DR. BRONNER'S Prírodné mydlo ruža 18v1

DR. BRONNER'S Prírodné mydlo ruža 18v1, 475 ml

  • pre všetky typy pokožky a vlasov
  • na sprchovanie, umývanie rúk a pod.
  • s rôznymi olejmi
€ 19,39 (€ 40,82 / l)

Doručenie do 07. októbra

Maharishi Ayurveda Ružové mydlo

Maharishi Ayurveda Ružové mydlo, 100 g

  • 100 % prírodný ružový aromatický olej
  • ajurvédske bylinky vysokej kvality
  • s vonnými esenciami
€ 6,69 (€ 66,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Zechsal Deluxe dóza s kryštálmi do kúpeľa

Zechsal Deluxe dóza s kryštálmi do kúpeľa, 4 kg

  • s pomôckou na dávkovanie a skrutkovacím uzáverom
  • vyrobené z čistého chloridu horečnatého
  • ideálne pred spaním
€ 39,99 (€ 10,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

STYX Sprchovací gél s levanduľou a citrónom

STYX Sprchovací gél s levanduľou a citrónom, 200 ml

  • pre všetky typy pleti
  • výživná receptúra
€ 9,58 € 10,09 (€ 47,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Pena do kúpeľa "Deep Relaxation"

Kneipp Pena do kúpeľa "Deep Relaxation", 400 ml

  • s pačuli olejom a santalovým drevom
  • dlhotrvajúca pena
  • jemná starostlivosť
€ 4,49 (€ 11,23 / l)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Sprchovací gél "You are Wonderful"

Kneipp Sprchovací gél "You are Wonderful", 200 ml

  • vegan
  • s granátovým jablkom a kakaom
  • bez mikroplastov
€ 4,09 (€ 20,45 / l)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Pena do kúpeľa "Relaxed Muscles"

Kneipp Pena do kúpeľa "Relaxed Muscles", 400 ml

  • s extraktom z arniky
  • prírodné esenciálne oleje
  • pre príjemný zážitok z kúpeľa
€ 4,49 (€ 11,23 / l)

Doručenie do 07. októbra

Kneipp Esencia do kúpeľa "Pure Relaxation"

Kneipp Esencia do kúpeľa "Pure Relaxation", 100 ml

  • s výťažkom z medovky
  • bez mikroplastov
  • vegánske zloženie
€ 4,59 (€ 45,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

DR. BRONNER'S Bio tekuté cukrové mydlo s mätou

DR. BRONNER'S Bio tekuté cukrové mydlo s mätou, 355 ml

  • pre všetky typy pokožky a vlasov
  • čistí ruky, tvár, telo a vlasy
  • hydratuje
€ 18,29 (€ 51,52 / l)

Doručenie do 07. októbra