30 % zľava na produkty súvisiace s diétou a fitness

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Diéta a fitness: 10 produktov

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, brusnica (300 g)

  • ako teplý a studený nápoj
  • veľmi bohatý
  • na uhasenie smädu počas tréningu
€ 19,49 € 32,49 (€ 64,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra

FITNE Health Care Zásadité kapsuly

FITNE Health Care Zásadité kapsuly, 90 kapsúl

  • so šťavou z pšeničnej trávy a červenej repy
  • so sekundárnymi rastlinnými zlúčeninami
  • 100% vegan
€ 13,19 € 21,99 (€ 207,72 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Orthica Multi 4 All

Orthica Multi 4 All, 180 tabliet

  • široká zmes mikroživín
  • s rastlinnými výťažkami a enzýmami
  • bez umelých prísad
€ 48,59 € 80,99 (€ 136,11 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Orthica Prostata Support

Orthica Prostata Support, 60 kapsúl

  • svýťažkom z tekvicových semienok a serenoy
  • obsahuje lykopén na podporu antioxidantov
  • bez cukru, lepku a laktózy
€ 25,19 € 41,99 (€ 740,88 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kintex Guma na cvičenie, silná záťaž

Kintex Guma na cvičenie, silná záťaž

  • praktický aj na prenášanie
  • rozmery: d: 2,50 m x š: 15 cm
  • 100 % latex
€ 5,87 € 9,79

Doručenie do 06. októbra

rawster Bio akáciový prášok

rawster Bio akáciový prášok, 400 g

  • v prírodnej podobe
  • jemne mletý
  • všestranné použitie
€ 12,29 € 20,49 (€ 30,73 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Fitness guma na cvičenie, extra silná záťaž

Kintex Fitness guma na cvičenie, extra silná záťaž

  • jednoduché skladnovanie
  • rozmery: d: 2,50 m x š: 15 cm
  • 100 % latex
€ 6,17 € 10,29

Doručenie do 06. októbra

Peeroton Whey Professional Protein Shake

Peeroton Whey Professional Protein Shake, banán (350 g)

  • bez aspartámu
  • nízky obsah tukov a sacharidov
  • obsahuje sodík
€ 22,79 € 37,99 (€ 65,11 / kg)

Vypredané

Kintex Fitness guma na cvičenie, ľahká záťaž

Kintex Fitness guma na cvičenie, ľahká záťaž

  • dá sa jednoducho zložiť a vziať so sebou
  • rozmery: d: 2,50 m x š: 15 cm
  • 100 % latex
€ 5,57 € 9,29

Doručenie do 06. októbra

NaturesPlus® Source of Life Green Lightning

NaturesPlus® Source of Life Green Lightning, 180 veg. kapsúl

  • s vitamínmi a životne dôležitými látkami
  • multivitamíny na whole food báze
  • hypoalergénne a vegetariánske
€ 23,19 € 57,99 (€ 128,83 / kg)

Doručenie do 06. októbra