Výživové doplnky Green Health

Green Health je absolútny prémiový rad doplnkov výživy od spoločnosti Panaceo, ktorý spĺňa najvyššie štandardy kvality s osvedčeným zložením aktívnych zložiek.

Produktový rad Green Health PURE navyše poskytuje 100 % prírodné čisté látky bez akýchkoľvek pomocných látok, technických plnív alebo konzervačných látok.

Green Health: 3 produkty

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

To, čo v 18. storočí založil slávny francúzsky filozof Jean-Jaques Rousseau, dnes platí viac ako kedykoľvek predtým: ľudia sa čoraz viac dištancujú od prírody a od životného štýlu, ktorý je s ňou v súlade. Aj keď neustále napredujúci pokrok so sebou nepochybne prináša veľa požehnania, pôvodne prirodzená povaha človeka zreteľne ustupuje do úzadia. Ľudia už nežijú v rovnováhe so svojím prirodzeným prostredím a telo nedostáva to, čo preň príroda optimálne pripravila. Zásoba živín niekedy trpí aj moderným, industrializovaným životným štýlom, takže telo už nemá dokonalý prísun všetkých dôležitých vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Najbežnejšie príčiny sú:

  • Jednostranná výživa a konzumácia vysoko spracovaných potravín, ako sú hotové jedlá a rýchle občerstvenie.
  • Stres a všeobecne hektický životný štýl, ktorý vám neumožňuje vždy kupovať čerstvé jedlo a pripravovať čerstvé jedlá.
  • Zvýšená potreba vitamínov a minerálov v dôsledku stresu, cvičenia, tehotenstva alebo choroby.
  • Znížená absorpcia živín v dôsledku choroby.
  • Nízka kvalita potravín a s tým spojený nižší obsah živín v dôsledku využívania ornej pôdy, používania hnojív a pesticídov.

Všetky tieto faktory môžu narušiť rovnováhu medzi ľuďmi a prírodou a zabrániť optimálnemu prísunu dôležitých živín. Green Health si preto stanovilo za cieľ priblížiť ľuďom trochu viac ich prirodzenému pôvodu pomocou vysoko kvalitných doplnkov výživy a poskytnúť im výživné látky a životne dôležité látky v najvyššej kvalite.

To je to, čo znamená Green Health

Green Health je prémiový rad doplnkov výživy od spoločnosti Panaceo. Preto nespĺňa iba najvyššie štandardy kvality, ale zaujme aj osvedčeným zložením účinných látok, na ktoré prisahá nespočetné množstvo spokojných zákazníkov. Zelené zdravie tak ponúka produkty špičkovej kvality, ktoré pomáhajú ľuďom pri znovuobjavovaní harmónie s prírodou.

Na výber sú dva produktové rady:

  • Green Health PURE spolieha na 100 % prírodných čistých látok a je bez tekutých látok, technických plnív a konzervačných látok. Dostanete tu absolútne čisté životne dôležité látky najvyššej kvality.
  • Kombinované prípravky Green Health sú určené na podporu rôznych každodenných problémov. Sú špeciálne vyvinuté pre konkrétne aplikačné potreby a spoliehajú sa na inovatívne prísady, ktoré sú overené a testované mnoho rokov.

Green Health spája pozitívne sily prírody v rôznych doplnkoch výživy a opäť ich sprístupňuje ľuďom.