BE THE CHANGE: Špičkové výživové doplnky zo Švajčiarska

BE THE CHANGE: Špičkové výživové doplnky zo Švajčiarska

BE THE CHANGE je švajčiarska spoločnosť, ktorá si dala za úlohu zásobovať všetkých ľudí prírodnými potravinami a doplnkami stravy. Dôvod je jednoduchý: všetko, čo prijímame, má priamy vplyv na to, ako sa cítime a akú kvalitu života máme. Jedenie a pitie je teda viac než len príjem živín a energie.

Dôsledná udržateľnosť

Spoločnosť prikladá veľký význam šetrnému využívaniu zdrojov a životného prostredia. Všetky produkty sú teda z ekologickej a udržateľnej produkcie.

Pracovať udržateľne znamená brať do úvahy celý proces výroby a dodávania produktu. Dôraz je kladený na udržateľné prísady, spravodlivú výrobu, ako aj na ekologicky neutrálne balenie a predaj.

Spločnosť BE THE CHANGE si uvedomuje svoju sociálnu a ekologickú zodpovednosť a počas výrobného procesu sa snaží vytvárať ekologickú a spoločenskú pridanú hodnotu.

Produkty

BE THE CHANGE ponúka celý rad výživových doplnkov, od kolostra cez vitamíny a proteíny až po produkty, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre špičkový športový výkon. Spoločnosť však nie je vyslovene zameraná na športovcov. Pretože náš každodenný život je čoraz viac stresujúci a je čoraz ťažšie prijať všetky vitamíny, minerály a pod., produkty BE THE CHANGE ponúkajú každý deň dobrú príležitosť na doplnenie stravy.

BE THE CHANGE je spoločnosť, ktorá dbá na to, aby bola každá ingrediencia starostlivo vybraná a aby neboli použité žiadne umelé konzervačné látky. Suroviny pochádzajú zo Švajčiarska a všade tam, kde je to možné, sú organické a najvyššej kvality. Dokonca aj obaly je možné kompostovať priamo na vlastnej kompostovni!