Prírodné produkty Kräutermax

Spoločnosť Kräutermax je od roku 1890 kvalifikovaným dodávateľom výživových doplnkov, elixírov, výrobkov starostlivosti a mnohých ďalších bylinných produktov. Všetko je vyrobené podľa ich vlastných receptúr a z vybraných surovín.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena
Filter

Kräutermax: 1 - 30 z 102 produktov

Kräutermax Švédske horké byliny na švédske kvapky

Kräutermax Švédske horké byliny na švédske kvapky, 100 g

  • 100 g švédskych bylín
  • na prípravu s 38 % kornom (destilát vyrobený z fermentovaného obilného zrna)
€ 19,79 € 21,99 (€ 197,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Kvercetín

Kräutermax Kvercetín, 90 kapsúl

  • rastlinný obal kapsuly
  • jednoduché dávkovanie a užívanie
  • neobsahuje glutén, laktózu ani fruktózu
€ 37,34 € 41,49 (€ 1.224,26 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Extrakt z ľanového semena

Kräutermax Extrakt z ľanového semena, 90 kapsúl

  • vegánska receptúra
  • jednoduché dávkovanie
  • bez gluténu a laktózy
€ 34,19 € 37,99 (€ 1.389,84 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Akáciové vlákno+

Kräutermax Akáciové vlákno+, 50 kapsúl

  • s rastlinnou vlákninou
  • bez lepku a laktózy
  • rastlinný obal kapsuly
€ 29,24 € 32,49 (€ 872,84 / kg Hmotnosť po odkvapkaní)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Serenoa+

Kräutermax Serenoa+, 60 kapsúl

  • s vitamínom C
  • na každodenné užívanie
  • bez laktózy a farbív
€ 32,39 € 35,99 (€ 904,75 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Kadidlová masť+

Kräutermax Kadidlová masť+, 100 ml

  • na ruky, nohy, chodidlá a chrbát
  • s extraktom z arniky a zázvoru
  • s avokádom a olivovým olejom
€ 22,04 € 24,49 (€ 220,40 / l)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Koriander

Kräutermax Koriander, 60 kapsúl

  • bez želatíny
  • s extraktom z koriandra
  • bez syntetických farbív
€ 32,39 € 35,99 (€ 1.402,16 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax NADH+

Kräutermax NADH+, 60 kapsúl

  • nikotínamid-adenín-dinukleotid-hydrid
  • na každodenné užívanie
  • rastlinný obal kapsuly
€ 77,84 € 86,49 (€ 2.594,67 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Kräutermax Vlasy+

Kräutermax Vlasy+, 60 kapsúl

  • s kremíkom
  • s vitamínom B6 a zinkom
  • s prosom a senovkou
€ 29,24 € 32,49 (€ 994,56 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Gélová masť pagaštan+

Kräutermax Gélová masť pagaštan+, 100 ml

  • s účinnými látkami z pagaštanu konského a eukalyptu
  • obsahuje horskú borovicu a mentol
  • 100 ml gélovej masti
€ 14,12 € 15,69 (€ 141,20 / l)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Senovka grécka

Kräutermax Senovka grécka, 60 kapsúl

  • praktické dávkovanie
  • osvedčená receptúra
  • rastlinný obal kapsuly
€ 19,49 € 32,49 (€ 560,06 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Bylinkový čaj z ostropestreca mariánskeho

Kräutermax Bylinkový čaj z ostropestreca mariánskeho, 100 g

  • v uzatvárateľnom vrecku
  • bez zvýrazňovačov chuti
  • bez aromatických prísad
€ 12,59 € 13,99 (€ 125,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Bylinkový čaj s listami a kvetmi hlohu

Kräutermax Bylinkový čaj s listami a kvetmi hlohu, 100 g

  • bez aromatických prísad
  • bez zvýrazňovačov chuti
€ 11,60 € 12,89 (€ 116,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Islandský mach+ pastilky

Kräutermax Islandský mach+ pastilky, 36 pastiliek

  • podľa pôvodnej receptúry
  • s vitamínom C
  • bez cukru
€ 11,60 € 12,89 (€ 135,67 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Luteín+

Kräutermax Luteín+, 60 kapsúl

  • s minerálmi, betakaroténom, zeaxantínom, s lykopénom a vitamínmi
€ 41,84 € 46,49 (€ 1.549,63 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Kadidlo

Kräutermax Kadidlo, 60 kapsúl

  • s kyselinami boswellovými
  • rastlinný obal kapsuly
  • bez gluténu, laktózy a fruktózy
€ 27,44 € 30,49 (€ 902,63 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Vitamín B-komplex intense

Kräutermax Vitamín B-​komplex intense, 60 kapsúl

  • jednoduché dávkovanie
  • bez laktózy a fruktózy
  • rastlinný obal kapsuly
€ 34,19 € 37,99 (€ 833,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Sprej na nohy s pagaštanom konským

Kräutermax Sprej na nohy s pagaštanom konským, 120 ml

  • pre všetky typy pleti
  • ošetruje a osviežuje
  • s listami červeného viniča, arnikou a šalviou
€ 16,39 € 20,49 (€ 136,58 / l)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Harmančeková mydlo z rastlinného oleja

Kräutermax Harmančeková mydlo z rastlinného oleja, 100 g

  • z rastlinného oleja podľa starej receptúry
  • s olivovým a kokosovým olejom
  • s harmančekom
€ 7,28 € 8,09 (€ 72,80 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Mydlo na vlasy nechtík+

Kräutermax Mydlo na vlasy nechtík+, 100 g

  • s vitamínom E
  • pre každú pokožku hlavy a každý typ vlasov
  • 5 rôznych olejov
€ 10,97 € 12,19 (€ 109,70 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax A-Z kapsuly

Kräutermax A-​Z kapsuly, 60 kapsúl

  • s množstvom vitamínov
  • bez laktózy a želatíny
  • praktická forma podávania
€ 37,34 € 41,49 (€ 771,49 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Melatonín 1 mg a mučenka+

Kräutermax Melatonín 1 mg a mučenka+, 100 kapsúl

  • 1 mg melatonínu na kapsulu
  • s mučenkou a medovkou
  • s vitamínom B6 a horčíkom
€ 39,14 € 43,49 (€ 836,32 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Kurkuma a čierne korenie

Kräutermax Kurkuma a čierne korenie, 90 kapsúl

  • vegan a bez prídavných látok
  • len 2 kapsuly denne
€ 39,14 € 43,49 (€ 698,93 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Železo+

Kräutermax Železo+, 60 kapsúl

  • vegánska receptúra
  • s množstvom vitamínov
  • obohatené o meď, kyselinu listovú a ďalšie látky
€ 32,39 € 35,99 (€ 1.015,36 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Krvotvorba

Kräutermax Krvotvorba, 90 kapsúl

  • bez laktózy a bez gluténu
  • obohatený o kyselinu listovú
  • s vitamínom C a B12
€ 34,19 € 37,99 (€ 1.029,82 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Vitamín D3+K2 vegan

Kräutermax Vitamín D3+K2 vegan, 50 ml

  • na každý deň
  • bez laktózy a bez gluténu
  • rastlinné zloženie
€ 39,14 € 43,49 (€ 349,46 / kg Hmotnosť po odkvapkaní)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Artičoka+

Kräutermax Artičoka+, 60 kapsúl

  • rastlinné zloženie
  • bez laktózy a gluténu
  • jednoduché dávkovanie a užívanie
€ 19,49 € 32,49 (€ 746,74 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Listy viniča+

Kräutermax Listy viniča+, 60 kapsúl

  • rastlinné výťažky
  • s obsahom horčíka
  • bez laktózy
€ 19,49 € 32,49 (€ 610,97 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Vitamín E

Kräutermax Vitamín E, 15 ml

  • podľa pôvodnej receptúry
  • prírodný zdroj vitamínu E
  • základom je arganový olej
€ 29,24 € 32,49 (€ 1.949,33 / l)

Doručenie do 08. októbra

Kräutermax Oxid kremičitý+

Kräutermax Oxid kremičitý+, 90 kapsúl

  • s horčíkom a vápnikom
  • neobsahuje žiadne farbivá
  • rastlinný obal kapsuly
€ 29,24 € 32,49 (€ 994,56 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Spoločnosť Kräutermax vyvíja produkty s maximálnou starostlivosťou a s vybranými odborníkmi. Christoph Zauner je vývojárom súčasných receptúr, čerpá z poznatkov „starej generácie“ a kombinuje ich s novými skúmanými metódami.