Alternatívne soli a koreninové soli

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Soľ: 10 produktov

Raab Vitalfood Zmes draselných solí

Raab Vitalfood Zmes draselných solí, 1000 g náplň

  • alternatíva kuchynskej soli
  • do všetkých jedál a pokrmov
  • vegan a bez lepku
€ 12,89 (€ 12,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Ajurvédska kamenná soľ jemná

Cosmoveda Ajurvédska kamenná soľ jemná, 1 kg

  • lámaná rukou
  • z minerálov a stopových prvkov
€ 9,39 (€ 9,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Ajurvédska kamenná soľ hrubá

Cosmoveda Ajurvédska kamenná soľ hrubá, 500 g

  • z úpätia himalájskej oblasti
  • lámaná rukou
  • bohatá na minerály
€ 5,89 (€ 11,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Maharishi Ayurveda Ajurvédska kamenná soľ

Maharishi Ayurveda Ajurvédska kamenná soľ, 250 g

  • bez chemických prísad
  • bez jódu
  • nezvyšuje pittu
€ 10,59 (€ 42,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ajurvédska kamenná soľ

Govinda Ajurvédska kamenná soľ, 150 g

  • bohatá na minerály
  • chuťovo veľmi intenzívna
€ 4,39 (€ 29,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Kryštalická kuchynská soľ mletá

Raab Vitalfood Kryštalická kuchynská soľ mletá, 200 g

  • 100 % čistá mletá soľ
  • z himalájskej oblasti
  • to najlepšie z prírody
€ 5,02 € 5,29 (€ 25,10 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Home of Ayurveda somamed Kala Nimak

Home of Ayurveda somamed Kala Nimak, 200 g

  • z Indie
  • vysoké percento železa
  • nerafinovaná
€ 7,09 (€ 35,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Ajurvédska čierna soľ jemná

Cosmoveda Ajurvédska čierna soľ jemná, 500 g

  • čierna soľ
€ 10,59 (€ 21,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. Wunder Prírodná soľ

Dr. Wunder Prírodná soľ, 600 g

  • prírodná kryštálová soľ
  • šetrne vyťažená
  • bez prídavných látok
€ 8,09 (€ 13,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Kúsky kryštalickej kuchynskej soli

Raab Vitalfood Kúsky kryštalickej kuchynskej soli, 900 g

  • na prípravu prírodnej soľanky
  • ako denná pitná kúra
  • s bohatými mikroživinami
€ 8,19 (€ 9,10 / kg)

Doručenie do 07. októbra