Rôzne ovocné tyčinky a keksy
Ovocné tyčinky a keksy: 26 produktov
Govinda Ovocné guličky s bio šachorom, 100 g
- jemná oriešková chuť
- na občerstvenie počas dňa
- len z 3 ingrediencií
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou, 100 g
- lahodná čokoládová chuť
- ideálna maškrta
- vyrába sa trvalo udržateľným spôsobom
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Ovocné guličky s bio mandľami, 100 g
- ovocno-orechová chuť
- z vlastnej manufaktúry
- vyrábané udržateľne a spravodlivo
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Ovocné guličky s bio čerešňami a čokoládou, 100 g
- ovocno-čokoládová chuť
- ideálne na maškrtenie
- čisto rastlinné
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Bio čokoládové guličky Delight, 120 g
- starostlivo vybrané ingrediencie
- s jemnými mandľami
- v raw food kvalite
€ 4,99 (€ 41,58 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Ovocné guličky Energy, 120 g
- bez pridaného cukru
- kontrolovaná bio kvalita
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Bio guličky s ďatlami a kokosom, 120 g
- fair trade
- vysoký obsah vlákniny
- kontrolovaná bio kvalita
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)
Doručenie do 08. októbra
BioKing Bio jablkovo-datľová cukrovinka so škoricou, 200 g
- obalená strúhaným kokosom
- úplne prírodné zloženie
- ručne spracovaná
€ 5,59 (€ 27,95 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Bio gaštanová cukrovinka, 100 g
- škorica a vanilka
- bečené gaštany
- kontrolovaná bio kvalita
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Bio sezamové Laddu, 120 g
- ajurvédska cícerová cukrovinka
- viac než len lahodná chuť
- kontrolovaná bio kvalita
€ 5,39 (€ 44,92 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Bio cukrovinka Paradiso, 100 g
- sladená agávovým sirupom
- kvalitné ingrediencie
- ručná práca
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Ovocné kocky s bio mangom, 100 g
- ovocná chuť
- z vlastnej manufaktúry
- ideálne ako maškrta počas dňa
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)
Doručenie do 08. októbra
BioKing Bio datľovo-brusnicová cukrovinka, 125 g
- s malinami
- z datlí "Deglet nour"
- ručne vyrobené
€ 5,59 (€ 44,72 / kg)
Doručenie do 08. októbra
BioKing Bio datľová cukrovinka s kokosom, 250 g
- úplne prírodné zloženie
- nebesky sladká chuť
- z datlí "Deglet nour"
€ 5,19 (€ 20,76 / kg)
Doručenie do 08. októbra
BioKing Bio figová cukrovinka s pomarančom, 200 g
- s pomarančom a strúhaným kokosom
- ovocná, sladká chuť
- úplne prírodné zloženie
€ 6,19 (€ 30,95 / kg)
Doručenie do 08. októbra
BioKing Bio ďatlovo-čokoládová cukrovinka, 200 g
- úplne prírodná
- ručne spracovaná
- so strúhaným kokosom
€ 5,59 (€ 27,95 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Bio kokosové Laddu, 120 g
- vegánske
- vyvažuje Pittu
- sladká chuť
€ 5,19 (€ 43,25 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Ovocné guličky s bio datľami, 100 g
- ovocno-orechová chuť
- ideálny snack počas dňa
- prirodzene sladké
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Kocky s bio kokosom, 100 g
- orieškovo-kokosová príchuť
- jemne sa roztápajúce
- ideálna maškrta
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Bio Natur Laddu, 120 g
- pre všetkých gurmánov
- vyrovnáva dóšu
- bez umelých prísad
€ 5,39 (€ 44,92 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Bio mandľové kúzlo, 120 g
- s datľami a škoricou
- kontrolované ekologické pestovanie
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Ovocné guličky s bio figami, 100 g
- aromatická sladká chuť
- ideálna maškrta
- vyrábané udržateľne a spravodlivo
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Fleurance Nature Bio tyčinka Transit Nature®, 3 tyčiniek
- obohatená o mandle
- jemná a chutná
- vegan
€ 8,49 (€ 91,29 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Govinda Bio čokoládové guličky Premium, 120 g
- s jemnými datľami
- bez mlieka
- kontrolovaná bio kvalita
€ 4,99 (€ 41,58 / kg)
Doručenie do 21. októbra
BioKing Bio banánovo-brusnicová cukrovinka, 125 g
- úplne prírodná
- obalené strúhaným kokosom
- prirodzene sladká chuť
€ 5,19 (€ 41,52 / kg)
Doručenie do 13. októbra
BioKing Bio marhuľová cukrovinka, 200 g
- úplne prírodná
- šetrne a ručne vyrobená
- zjemnená strúhaným kokosom
€ 5,59 (€ 27,95 / kg)
Momentálne nie je k dispozícii