Tie správne superpotraviny od Purasany

Po dlhoročných skúsenostiach sa Purasana môže hrdo zaradiť medzi vedúce značky medzi ekologickými a prírodnými produktmi. Spoločnosť založil Raf De Jonckheere v roku 1977 a chce predovšetkým svojimi superfood produktmi podporovať atraktívnu výživu.

Filtrovať a zoradiť

Cena Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti Určené pre Určené na
Filter

Purasana: 1 - 30 z 45 produktov

Purasana Bio zelená zmes v prášku

Purasana Bio zelená zmes v prášku, 200 g

  • s chlorellou, spirulinou a jačmennou trávou
  • obsahuje vitamíny a stopové prvky
  • prírodný zdroj rastlinných látok
€ 18,39 (€ 91,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio kakaové bôby

Purasana Bio kakaové bôby, 200 g

  • bohaté na vlákninu
  • bohaté na živiny
  • bohaté na fytochemikálie
€ 9,99 (€ 49,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio spirulina prášok

Purasana Bio spirulina prášok, 200 g

  • bez akýchkoľvek prísad
  • ideálny do smoothies a ovocných štiav
  • z poctivého pestovania
€ 15,19 (€ 75,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio prášok z pšeničnej trávy

Purasana Bio prášok z pšeničnej trávy, 200 g

  • so sekundárnymi rastlinnými látkami
  • tiež do müsli a jogurtov
  • pôvod: Utah
€ 32,49 (€ 162,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio zelený smoothie mix

Purasana Bio zelený smoothie mix, 150 g

  • rýchla a jednoduchá príprava
€ 12,34 € 12,99 (€ 82,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio Whey proteínový prášok

Purasana Bio Whey proteínový prášok, natural (400 g)

  • vysoký obsah bielkovín
  • špeciálne sušenie a filtrácia rozprašovaním
  • vynikajúca kvalita srvátky
€ 30,49 (€ 76,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Vegan Protein Shape & Control

Purasana Vegan Protein Shape & Control, jahoda-​malina (350 g)

  • s hrachovým proteínom
  • vychutnajte si ho kedykoľvek a kdekoľvek
  • prírodné príchute
€ 24,99 (€ 71,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio camu camu prášok

Purasana Bio camu camu prášok, 100 g

  • bohaté na zinok a vitamín C
  • obsahujú viac vitamínu C ako pomaranč
€ 17,29 (€ 172,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Acai prášok BIO

Purasana Acai prášok BIO, 100 g

  • do koláča alebo ovocnej šťavy
  • lyofilizovaný
€ 22,99 (€ 229,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Vegan Protein Soja Bio

Purasana Vegan Protein Soja Bio, Natural (400 g)

  • ideálne pre ľudí s intoleranciou laktózy
  • vysokokvalitné rastlinné bielkoviny
  • vyvážený profil aminokyselín
€ 21,99 (€ 54,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio prášok z kurkumy

Purasana Bio prášok z kurkumy, 200 g

  • pôvod: India
  • bio certifikovaný
€ 12,99 (€ 64,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio maca prášok

Purasana Bio maca prášok, 200 g

  • vegan
  • sušená na slnku
  • bohatá na vápnik a železo
€ 15,19 (€ 75,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio baobab prášok

Purasana Bio baobab prášok, 200 g

  • zo Senegalu
  • bohatý na vitamín C
€ 16,29 (€ 81,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Maca kakaová zmes BIO

Purasana Maca kakaová zmes BIO, 200 g

  • s dôležitými vitamínmi
  • všestranné použitie
€ 17,89 (€ 89,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio morigna v prášku

Purasana Bio morigna v prášku, 200 g

  • pôvod: India a Afrika
  • bio certifikovaná
  • s fytonutrientmi
€ 17,29 (€ 86,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio chlorella prášok

Purasana Bio chlorella prášok, 200 g

  • s esenciálnymi živinami
  • so sekundárnymi rastlinnými látkami
  • silná chuť
€ 21,99 (€ 109,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio goji prášok

Purasana Bio goji prášok, 200 g

  • horkosladká chuť
  • esenciálne vitamíny a karotenoidy
  • 100 % bio
€ 23,99 (€ 119,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio latté

Purasana Bio latté, matcha -​ moringa (120 g)

  • optimálna alternatíva kávy
  • na báze superpotravín
  • bez cukru
€ 10,89 (€ 90,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio zázvorový prášok

Purasana Bio zázvorový prášok, 200 g

  • na šťavy, smoothies, kokteily a čaj
  • z koreňa zázvoru
€ 14,09 (€ 70,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio konopný proteínový prášok

Purasana Bio konopný proteínový prášok, 200 g

  • rastlinný proteín
  • bohatý na vlákninu a vitamíny
€ 12,99 (€ 64,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio psyllium prášok

Purasana Bio psyllium prášok, 200 g

  • z Indie
  • čisté
  • vegan
€ 12,29 (€ 61,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Čučoriedky

Purasana Čučoriedky, 150 g

  • sladené koncentrátom jablkovej šťavy
  • ovocný snack bohatý na minerály
€ 12,99 (€ 86,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Kolagén Feel Beautiful

Purasana Kolagén Feel Beautiful , 250 g

  • s vitamínom C, B8 a B3
  • príchuť melón
  • bez GMO a lepku
€ 32,49 (€ 129,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio brusnice

Purasana Bio brusnice, 200 g

  • bio brusnice
  • vitamíny a minerály
  • sušené a sladené brusnice
€ 14,09 (€ 70,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio konopné semienka lúpané

Purasana Bio konopné semienka lúpané, 200 g

  • 100 % prírodné
  • vhodné aj pre deti
  • vegan, bez laktózy a lepku
€ 10,89 (€ 54,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio chia semienka

Purasana Bio chia semienka, 400 g

  • prírodné omega-3 a -6 mastné kyseliny
  • vysoký obsah vlákniny
€ 11,19 (€ 27,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio beauty smoothie mix

Purasana Bio beauty smoothie mix, 150 g

  • s vitamínom C
  • lahodný a krémový
€ 12,99 (€ 86,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio kakaové kúsky

Purasana Bio kakaové kúsky, 200 g

  • bohaté na vlákninu, živiny a fytochemikálie
  • 100 % bio a nespracované
€ 9,99 (€ 49,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio energy smoothie mix

Purasana Bio energy smoothie mix, 150 g

  • rýchla a jednoduchá príprava
  • s guaranou, červenou repou a macou
  • obsahuje kofeín
€ 12,99 (€ 86,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Whey Protein

Purasana Whey Protein, Vanilla (400 g)

  • príjemná vanilková príchuť
  • neobsahuje sóju ani glutén
  • jednoduché dávkovanie
€ 25,99 (€ 64,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra