Bio kvalita Raab Vitalfood od roku 1989

Prírodné produkty pre celú rodinu

Raab Vitalfood vyrába výživové doplnky viac ako 25 rokov. Aby sme boli po celý rok zdraví, fit, vitálni a v neposlednom rade príjemní, mali by sme podľa toho podporovať svoje telo a aktívne prispievať k svojmu blahu. Raab Vitalfood vyvíja a predáva výživové doplnky a rastlinné potraviny najvyššej BIO KVALITY pre celú rodinu, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy a patria medzi najlepšie na trhu.

Nakupovať podľa kategórií

Raab Vitalfood: 126 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Raab Vitalfood - najvyššia kvalita pre ľudské blaho!

Spoločnosť Raab Vitalfood predstavuje výživové doplnky, proteíny, superpotraviny a rastlinné potraviny najvyššej ekologickej kvality. Raab Vitalfood pripisuje veľký význam nielen kvalite použitých surovín, ale aj udržateľnosti a regionálnosti. Vznikajú tak jedinečné výrobky, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie nároky a sú vždy v súlade s prostredím a prírodou.

Spoločnosť Raab Vitalfood bola založená v roku 1989 Dr. Michaelom Raabom. Jeho cieľom bolo hneď od začiatku vyvinúť špičkové bio potraviny, ktoré zásadným spôsobom prispievajú k blahu ľudí. Prvým výrobkom tejto značky bol prvý bio srvátkový prášok na svete, ktorý položil základ úspechu spoločnosti. Čoskoro nasledovalo mnoho ďalších produktov a teraz sortiment od Raab Vitalfood obsahuje viac ako 100 produktov. Vďaka nim bolo možné nielen úspešne pokračovať v základnej myšlienke spoločnosti, ale ju aj dôsledne ďalej rozvíjať a prispôsobovať neustále sa meniacim potrebám ľudí.

Dnes Raab Vitalfood ponúka nasledujúce produkty:

 • Výživové doplnky.
 • Rastlinné proteíny.
 • Superpotravinové a bielkovinové zmesi.
 • Športovú výživa.
 • Bobule, semená a šťavy.
 • Xylitol a stéviu.
 • Soli, korenia a zeleninové pochúťky.

Raab Vitalfood tak dokáže pokryť široký sortiment produktov. Jednotlivé výrobky musia nielen spĺňať najvyššie štandardy kvality, ale musia byť aj v súlade s potrebami ľudí, životného prostredia a prírody. Raab Vitalfood dodnes v bavorskom meste Rohrbach an der Ilm vyvíja, vyrába a predáva svoje jedinečné výrobky. Pri výrobe svojich produktov spoločnosť venuje veľkú pozornosť získavaniu surovín z regiónov, kde sa vyskytujú prirodzene, a preto môžu najlepšie rásť. Transparentnosť tiež hrá mimoriadne dôležitú úlohu: úzky kontakt s dodávateľmi zaisťuje úplnú vysledovateľnosť výrobného procesu od rastu surovín až po hotový výrobok vo vašom nákupnom košíku.

Prebiehajúce kontroly zaručujú najlepšiu kvalitu

Aby sa zaistilo, že budú splnené aj vysoké štandardy kvality Raab Vitalfood, sú samozrejme potrebné pravidelné kontroly. Z tohto dôvodu sú jednotlivé výrobky spoločnosti priebežne kontrolované v nezávislých skúšobných laboratóriách umiestnených v Nemecku. Certifikát IFS a certifikát BIO znamenajú vysokú kvalitu produktov Raab Vitalfood.

Certifikát IFS potvrdzuje najvyššie štandardy kvality

Certifikát IFS vyvinula hlavná asociácia nemeckého maloobchodu - HDE - a zástupcovia maloobchodu s potravinami - LEH - a potvrdzuje bezpečnosť potravín, ako aj kvalitu výroby a výrobkov.

Raab Vitalfood je od roku 2017 certifikovaná podľa medzinárodných odporúčaných noriem - predstavuje potraviny na „vyššej úrovni“. Je taktiež certifikovaná spoločnosťou TÜV Süd, ktorá spĺňa najvyššie štandardy výroby a kvality.

Organický certifikát pre priekopníka na ekologickom trhu

Okrem certifikátu IFS je Raab Vitalfood držiteľom aj certifikátu BIO - a robí to už od roku 1989. Raab Vitalfood bola jednou z prvých spoločností, ktoré boli certifikované ako ekologické organickou inšpekčnou agentúrou BCS (Norimberg).

Aby výrobky získali certifikát BIO, musia spĺňať normy potravinového práva, ktoré ďaleko presahujú štandardy bežných výrobkov. Na výrobky Raab Vitalfood platí:

 • Aby boli zachované, sú vystavené neionizujúcemu žiareniu.
 • Nie sú produkované a/alebo vyrobené z geneticky modifikovaných organizmov.
 • Nevyrábajú sa pomocou syntetických pesticídov.
 • Nevyrábajú sa pomocou ľahko rozpustných minerálnych hnojív.
 • Neobsahujú viac ako 5 % konvenčne vyrábaných komponentov (obmedzený na zoznam výslovne povolených surovín).
 • Neobsahujú žiadne sladidlá, stabilizátory, syntetické farbivá, konzervačné látky ani zvýrazňovače chuti.
 • Môžu obsahovať iba rastlinné zahusťovadlá, kypriace činidlá a emulgátory uvedené v pozitívnom zozname.

BIO certifikát navyše potvrdzuje že

 • Dovoz surovín a výrobkov z tretích krajín je regulovaný a prísne kontrolovaný.
 • Striedanie plodín (dvoj-, troj- a štvorpoľové poľnohospodárstvo).

V našom online obchode nájdete veľký výber vysokokvalitných a inovatívnych produktov od ekologického priekopníka Raab Vitalfood. Preklikajte sa našim sortimentom a tešte sa na pohodlné a rýchle doručenie priamo k vám domov, ako aj na rôzne atraktívne ponuky.