Bio kvalita Raab Vitalfood od roku 1989

Prírodné produkty pre celú rodinu

Raab Vitalfood vyrába výživové doplnky viac ako 25 rokov. Aby sme boli po celý rok zdraví, fit, vitálni a v neposlednom rade príjemní, mali by sme podľa toho podporovať svoje telo a aktívne prispievať k svojmu blahu. Raab Vitalfood vyvíja a predáva výživové doplnky a rastlinné potraviny najvyššej BIO KVALITY pre celú rodinu, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy a patria medzi najlepšie na trhu.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena
Filter

Raab Vitalfood: 1 - 30 z 105 produktov

Raab Vitalfood Citrát horečnatý ako prášok

Raab Vitalfood Citrát horečnatý ako prášok, 340 g

  • 100 % prírodný
  • bez plnív a aróm
  • ideálny aj na šport
€ 20,49 (€ 60,26 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio prášok zo šípok

Raab Vitalfood Bio prášok zo šípok, 150 g

  • s vitamínom C a mastnými kyselinami
  • z kontrolovaného ekologického pestovania
  • ručne a s láskou zbierané plody
€ 17,37 € 18,29 (€ 115,80 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio hrachový proteín

Raab Vitalfood Bio hrachový proteín, 100 g

  • vegánsky zdroj bielkovín
  • so všetkými 8 esenciálnymi aminokyselinami
  • bez lepku a laktózy
€ 8,16 € 8,59 (€ 81,60 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Čisté elektrolyty

Raab Vitalfood Čisté elektrolyty, 320 g

  • 5 minerálov
  • bez cukru a sladidiel
  • vegan
€ 25,99 (€ 81,22 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Stévia tabs

Raab Vitalfood Stévia tabs, 300 tabliet

  • 1 tableta zodpovedá 1 kocke cukru
  • neutrálna chuť
  • jednoduché použitie
€ 5,99 (€ 332,78 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny, 500 g

  • vysokokvalitný zdroj proteínu
  • aj na pečenie
  • všestranne použiteľné
€ 15,09 (€ 30,18 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Extrakt zo stévie Premium

Raab Vitalfood Extrakt zo stévie Premium, 50 g

  • alternatívne stolové sladidlo
  • biely kryštalický extrakt
  • 1 g zodpovedá 66 kockám cukru
€ 18,29 (€ 365,80 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio kurkuma

Raab Vitalfood Bio kurkuma, 300 tabliet

  • vegan
  • s piperínom
  • vyrobené v Nemecku
€ 18,29 (€ 203,22 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio múka z hroznových jadierok

Raab Vitalfood Bio múka z hroznových jadierok, 300 g

  • jemné lisovanie za studena
  • možno zmiešať s inou múkou
€ 8,69 (€ 28,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio extrakt z grapefruitových jadierok

Raab Vitalfood Bio extrakt z grapefruitových jadierok, 50 ml

  • bohatý na vitamín C
  • prírodné bioflavonoidy
  • koncentrát na riedenie
€ 22,49 (€ 449,80 / l)

Doručenie do 06. októbra

Spermidínové bio kapsuly z pšeničných klíčkov

Raab Vitalfood Spermidínové bio kapsuly z pšeničných klíčkov, 100 kapsúl

  • so štandardizovaným obsahom spermidínu
  • šetrné spracovanie
  • praktické dávkovanie
€ 19,39 (€ 323,17 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio konopný proteínový prášok

Raab Vitalfood Bio konopný proteínový prášok, 500 g

  • so železom a horčíkom
  • omega-3 a -6 mastné kyseliny
  • oriešková chuť
€ 21,99 (€ 43,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio prášok z červenej repy

Raab Vitalfood Bio prášok z červenej repy, 250 g

  • červená superpotravina
  • s množstvom životne dôležitých látok
  • vegan a bio
€ 15,19 (€ 60,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio proteínový shake Pure Plus

Raab Vitalfood Bio proteínový shake Pure Plus, 500 g

  • z hrachového a ryžového proteínu
  • nevýrazná chuť
  • čisto rastlinný
€ 24,99 (€ 49,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Vitamín B12 + D3

Raab Vitalfood Vitamín B12 + D3, 60 pastiliek na cmúľanie

  • s vitamínom B12 (metylkobalamín)
  • s vitamínom D3 (cholekalciferol)
  • sladené Xytilom
€ 18,29 (€ 203,22 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio proteín z tekvicových semienok

Raab Vitalfood Bio proteín z tekvicových semienok, 500 g

  • jemná aróma
  • 59 % proteínu
  • na sladké aj slané jedlá
€ 17,29 (€ 34,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio goji bobule

Raab Vitalfood Bio goji bobule, 250 g

  • vysoké percento železa
  • s vitamínmi a minerálmi
  • lahodná chuť
€ 13,38 € 14,09 (€ 53,52 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio extrakt z granátového jablka

Raab Vitalfood Bio extrakt z granátového jablka, 80 kapsúl

  • pôvod ovocia: Maroko
  • 215 mg polyfenolov na dennú dávku
  • vegánsky obal kapsuly
€ 18,29 (€ 431,37 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio chia semienka

Raab Vitalfood Bio chia semienka, 500 g

  • vláknina a bielkoviny
  • vysokokvalitné vitamíny a minerály
  • obsahuje mastné kyseliny omega 3 a 6
€ 9,79 (€ 19,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bergamot - artičoka

Raab Vitalfood Bergamot -​ artičoka, 100 kapsúl

  • flavonoidy z bergamotového extraktu
  • cynarin z výťažku z artičoky
  • obsahuje cholín
€ 27,49 (€ 639,30 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio prírodná sladká srvátka

Raab Vitalfood Bio prírodná sladká srvátka, 450 g

  • prirodzená chuť
  • nízkotučný prášok
  • šetrne sušená
€ 15,69 (€ 34,87 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Trio organickej vlákniny

Raab Vitalfood Trio organickej vlákniny, 210 g

  • z jablčnej vlákniny, ľanových semien a ovsených zŕn
  • do müsli, koktailov a smoothies
  • jemne mleté
€ 8,59 (€ 40,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Vitamín D3 + K2

Raab Vitalfood Vitamín D3 + K2, 60 kapsúl

  • 800IE vitamínu D3 na kapsulu
  • vegan a bez lepku
  • bioaktívna forma
€ 18,29 (€ 662,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Omega 3 olej z rias

Raab Vitalfood Omega 3 olej z rias, 30 kapsúl

  • s DHA a EPA olejom
  • udržateľná alternatíva rybieho oleja
  • čisto rastlinný
€ 23,99 (€ 675,77 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio šafranový extrakt

Raab Vitalfood Bio šafranový extrakt, 60 kapsúl

  • s prírodným vitamínom C z aceroly
  • štandardizovaný obsah safranalu a crocínu
  • 45 blizien na kapsulu
€ 27,49 (€ 916,33 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio spermidín v prášku

Raab Vitalfood Bio spermidín v prášku, 200 g

  • polyamín z pšeničných klíčkov
  • jemne mletý a lisovaný
  • ideálny do smoothies, kaší a müsli
€ 17,29 (€ 86,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio ryžový proteínový prášok

Raab Vitalfood Bio ryžový proteínový prášok, 400 g

  • vegánsky zdroj bielkovín
  • obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny
  • neutrálna chuť
€ 19,49 (€ 48,73 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Citrát vápenatý ako prášok

Raab Vitalfood Citrát vápenatý ako prášok, 90 g

  • v uzatvárateľnej dóze
  • organicky viazaná forma
  • čisto rastlinná receptúra
€ 12,89 (€ 143,22 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio prášok z topinamburu

Raab Vitalfood Bio prášok z topinamburu, 150 g

  • oriešková chuť
  • čisto rastlinný
  • s inulínom
€ 10,89 (€ 72,60 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood Bio prášok z brokolice

Raab Vitalfood Bio prášok z brokolice, 230 g

  • s vitamínom K
  • obsahuje kyselinu listovú, draslík a vápnik
  • vegan a bio
€ 17,29 (€ 75,17 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Raab Vitalfood - najvyššia kvalita pre ľudské blaho!

Spoločnosť Raab Vitalfood predstavuje výživové doplnky, proteíny, superpotraviny a rastlinné potraviny najvyššej ekologickej kvality. Raab Vitalfood pripisuje veľký význam nielen kvalite použitých surovín, ale aj udržateľnosti a regionálnosti. Vznikajú tak jedinečné výrobky, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie nároky a sú vždy v súlade s prostredím a prírodou.

Spoločnosť Raab Vitalfood bola založená v roku 1989 Dr. Michaelom Raabom. Jeho cieľom bolo hneď od začiatku vyvinúť špičkové bio potraviny, ktoré zásadným spôsobom prispievajú k blahu ľudí. Prvým výrobkom tejto značky bol prvý bio srvátkový prášok na svete, ktorý položil základ úspechu spoločnosti. Čoskoro nasledovalo mnoho ďalších produktov a teraz sortiment od Raab Vitalfood obsahuje viac ako 100 produktov. Vďaka nim bolo možné nielen úspešne pokračovať v základnej myšlienke spoločnosti, ale ju aj dôsledne ďalej rozvíjať a prispôsobovať neustále sa meniacim potrebám ľudí.

Dnes Raab Vitalfood ponúka nasledujúce produkty:

  • Výživové doplnky.
  • Rastlinné proteíny.
  • Superpotravinové a bielkovinové zmesi.
  • Športovú výživa.
  • Bobule, semená a šťavy.
  • Xylitol a stéviu.
  • Soli, korenia a zeleninové pochúťky.

Raab Vitalfood tak dokáže pokryť široký sortiment produktov. Jednotlivé výrobky musia nielen spĺňať najvyššie štandardy kvality, ale musia byť aj v súlade s potrebami ľudí, životného prostredia a prírody. Raab Vitalfood dodnes v bavorskom meste Rohrbach an der Ilm vyvíja, vyrába a predáva svoje jedinečné výrobky. Pri výrobe svojich produktov spoločnosť venuje veľkú pozornosť získavaniu surovín z regiónov, kde sa vyskytujú prirodzene, a preto môžu najlepšie rásť. Transparentnosť tiež hrá mimoriadne dôležitú úlohu: úzky kontakt s dodávateľmi zaisťuje úplnú vysledovateľnosť výrobného procesu od rastu surovín až po hotový výrobok vo vašom nákupnom košíku.

Prebiehajúce kontroly zaručujú najlepšiu kvalitu

Aby sa zaistilo, že budú splnené aj vysoké štandardy kvality Raab Vitalfood, sú samozrejme potrebné pravidelné kontroly. Z tohto dôvodu sú jednotlivé výrobky spoločnosti priebežne kontrolované v nezávislých skúšobných laboratóriách umiestnených v Nemecku. Certifikát IFS a certifikát BIO znamenajú vysokú kvalitu produktov Raab Vitalfood.

Certifikát IFS potvrdzuje najvyššie štandardy kvality

Certifikát IFS vyvinula hlavná asociácia nemeckého maloobchodu - HDE - a zástupcovia maloobchodu s potravinami - LEH - a potvrdzuje bezpečnosť potravín, ako aj kvalitu výroby a výrobkov.

Raab Vitalfood je od roku 2017 certifikovaná podľa medzinárodných odporúčaných noriem - predstavuje potraviny na „vyššej úrovni“. Je taktiež certifikovaná spoločnosťou TÜV Süd, ktorá spĺňa najvyššie štandardy výroby a kvality.

Organický certifikát pre priekopníka na ekologickom trhu

Okrem certifikátu IFS je Raab Vitalfood držiteľom aj certifikátu BIO - a robí to už od roku 1989. Raab Vitalfood bola jednou z prvých spoločností, ktoré boli certifikované ako ekologické organickou inšpekčnou agentúrou BCS (Norimberg).

Aby výrobky získali certifikát BIO, musia spĺňať normy potravinového práva, ktoré ďaleko presahujú štandardy bežných výrobkov. Na výrobky Raab Vitalfood platí:

  • Aby boli zachované, sú vystavené neionizujúcemu žiareniu.
  • Nie sú produkované a/alebo vyrobené z geneticky modifikovaných organizmov.
  • Nevyrábajú sa pomocou syntetických pesticídov.
  • Nevyrábajú sa pomocou ľahko rozpustných minerálnych hnojív.
  • Neobsahujú viac ako 5 % konvenčne vyrábaných komponentov (obmedzený na zoznam výslovne povolených surovín).
  • Neobsahujú žiadne sladidlá, stabilizátory, syntetické farbivá, konzervačné látky ani zvýrazňovače chuti.
  • Môžu obsahovať iba rastlinné zahusťovadlá, kypriace činidlá a emulgátory uvedené v pozitívnom zozname.

BIO certifikát navyše potvrdzuje že

  • Dovoz surovín a výrobkov z tretích krajín je regulovaný a prísne kontrolovaný.
  • Striedanie plodín (dvoj-, troj- a štvorpoľové poľnohospodárstvo).

V našom online obchode nájdete veľký výber vysokokvalitných a inovatívnych produktov od ekologického priekopníka Raab Vitalfood. Preklikajte sa našim sortimentom a tešte sa na pohodlné a rýchle doručenie priamo k vám domov, ako aj na rôzne atraktívne ponuky.