Kvalitná športová výživa zo Švajčiarska

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Forma Cieľ tréningu Druh stravy Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Sponser® Sport Food: 1 - 30 z 67 produktov

Sponser® Sport Food Electrolytes

Sponser® Sport Food Electrolytes, Lemon (10 šumivých tabliet)

  • nápoj s nulovým obsahom sacharidov
  • s množstvom minerálov
€ 6,39 (€ 142,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Liquid Energy PURE

Sponser® Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

  • pohodlné dávkovanie
  • ideálny aj pre kolektívne športy
  • veľmi neutrálna chuť
€ 3,49 (€ 49,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food High Energy Bar

Sponser® Sport Food High Energy Bar, Berry (45 g)

  • so sacharidmi
  • vyrobené vo Švajčiarsku
  • s extra proteínom
€ 2,49 (€ 55,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Senior Protein

Sponser® Sport Food Senior Protein, Chocolate (455 g)

  • bohatý na kolagén a HMB
  • bezlepkový
  • s vitamínom D
€ 45,49 (€ 99,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 850 g

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 850 g, Neutral (850 g)

  • aj pri nízkokalorickej diéte
  • čistý srvátkový proteínový izolát
€ 67,49 (€ 79,40 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Sponser® Sport Food Recovery Shake

Sponser® Sport Food Recovery Shake, čokoláda (900 g)

  • vysokokvalitný zdroj proteínu
  • s vitamínmi a minerálmi
  • môže sa pripraviť s mliekom alebo vodou
€ 36,99 (€ 41,10 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Carbo Loader Citrus-Orange

Sponser® Sport Food Carbo Loader Citrus-​Orange, 1.200 g

  • s elektrolytmi
  • pre vytrvalostné zaťaženie
  • sacharidová receptúra
€ 34,99 (€ 29,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Liquid Energy BCAA Strawberry-Banana

Sponser® Sport Food Liquid Energy BCAA Strawberry-​Banana, 70 g

  • sacharidový gél
  • s jahodovo-banánovou príchuťou
  • bez konzervačných látok
€ 3,69 (€ 52,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Liquid Energy PLUS

Sponser® Sport Food Liquid Energy PLUS, Cola-​Lemon (70 g)

  • najmä pre vytrvalostných športovcov
  • zdroj sacharidov
  • praktický na cesty
€ 3,49 (€ 49,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Red Beet Vinitrox

Sponser® Sport Food Red Beet Vinitrox, 240 ml

  • na prípravu na súťaž
  • s aminokyselinami
  • vegan
€ 19,49 (€ 81,21 / l)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food High Energy Bar Salty-Nuts (vegan)

Sponser® Sport Food High Energy Bar Salty-​Nuts (vegan), 45 g

  • obsah bielkovín 7-9 %
  • s MCT
  • na šport a voľný čas
€ 2,49 (€ 55,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Competition

Sponser® Sport Food Competition, Citrus (1.000 g)

  • bez voľnej fruktózy
  • s multisacharidovým zložením
  • bez kyseliny
€ 29,49 (€ 29,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Liquid Energy PLUS Sachet

Sponser® Sport Food Liquid Energy PLUS Sachet, 35 g

  • optimálna zmes glukózy a fruktózy
  • 50 mg kofeínu/tuba
  • bez laktózy a konzervačných látok
€ 2,19 (€ 62,57 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Activator 200

Sponser® Sport Food Activator 200, Cola-​Lemon (750 ml)

  • s 200 mg kofeínu na jednu dávku
  • spolu 30 ampuliek po 25 ml
  • s rôznymi zdrojmi kofeínu
€ 74,99 (€ 99,99 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Sponser® Sport Food Crunchy Protein Bar

Sponser® Sport Food Crunchy Protein Bar, Chocolate-​Banana (55 g)

  • s vlákninou
  • bez konzervačných látok
  • na cesty
€ 3,39 (€ 61,64 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Multi Protein 850 g

Sponser® Sport Food Multi Protein 850 g, Vanilla (850 g)

  • kombinácia srvátky, kazeínu a vaječného albumínu
  • kompletný profil aminokyselín a BCAA
  • šetrná ultra- a mikrofiltrácia
€ 60,99 (€ 71,75 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Sponser® Sport Food Cereal Energy Bar Strawberry

Sponser® Sport Food Cereal Energy Bar Strawberry, 40 g

  • zdroj sacharidov
  • prírodné zložky
  • sladená medom
€ 2,09 (€ 52,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Oat Pack Macadamia

Sponser® Sport Food Oat Pack Macadamia, 60 g

  • 100 % ručná výroba vo Švajčiarsku
  • iba prírodné zložky
  • vegan
€ 3,29 (€ 54,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Pro Recovery

Sponser® Sport Food Pro Recovery, Chocolate (800 g)

  • 44 - 50 % obsah proteínu
  • s hydrolyzátmi mliečnych bielkovín
  • bez umelého sladidla
€ 59,99 (€ 74,99 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Sponser® Sport Food Protein Low Carb Bar

Sponser® Sport Food Protein Low Carb Bar, Choco Brownie (50 g)

  • snack na každý deň
  • 14 g bielkovín
  • menej cukru - 1,6 g
€ 3,29 (€ 65,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 425 g

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 425 g, Banana (425 g)

  • mlieko od kráv kŕmených trávou
  • obsahuje málo tuku
€ 37,04 € 38,99 (€ 87,15 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Recovery Drink Strawberry-Banana

Sponser® Sport Food Recovery Drink Strawberry-​Banana, 20 x 60 g

  • príprava s vodou
  • s aminokyselinami
  • ovocná chuť
€ 67,99 € 84,99 (€ 56,66 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94, Neutral (1.500 g)

  • v uzatvárateľnom vrecku
  • s 94 % obsahom proteínu
  • bez tukov
€ 108,99 (€ 72,66 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Sponser® Sport Food Muscle Relax Shot

Sponser® Sport Food Muscle Relax Shot, 120 ml

  • 4 shoty v jednom balení
  • s horčíkom
  • z uhorkovej šťavy
€ 17,39 (€ 144,92 / l)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Vegan Protein

Sponser® Sport Food Vegan Protein, čokoláda (480 g)

  • nízkosacharidový zdroj bielkovín
  • so sladidlom
€ 36,99 (€ 77,06 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Liquid Energy Salty

Sponser® Sport Food Liquid Energy Salty, 35 g

  • sacharidový gél
  • obohatený o 150 mg sodíka
  • bez konzervačných látok
€ 2,19 (€ 62,57 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Power Gums - Fruit Mix, 75 g

Sponser® Sport Food Power Gums -​ Fruit Mix, 75 g, 75 g

  • alternatíva k energetickým gélom
  • so 60 g sacharidov
  • 10 ks v balení
€ 3,59 (€ 47,87 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Creatine Monohydrate

Sponser® Sport Food Creatine Monohydrate, 280 g

  • 100 % kreatínový prášok
  • pre súťažné športy
  • vegan
€ 22,99 (€ 82,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Power Gums - Cola, 75 g

Sponser® Sport Food Power Gums -​ Cola, 75 g, 75 g

  • s lahodnou kolovou chuťou
  • 10 ks v balení
  • s BCAA
€ 3,59 (€ 47,87 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Isotonic

Sponser® Sport Food Isotonic, Fruitmix (1.000 g)

  • pre vytrvalostné športy
  • s ovocnou príchuťou
  • s elektrolytmi
€ 27,49 (€ 27,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser Sport Food je švajčiarska spoločnosť a absolútna jednotka na trhu v oblasti športovej výživy. Od olympijských víťazov po amatérskych športovcov každý počíta s výrobkami švajčiarskej spoločnosti. Veľkú pozornosť venujú vysokej kvalite a vyznačujú sa vedecky navrhnutými výrobkami. V mieste svojho hlavného sídla vo Wollerau sa odvolávajú aj na oddelenie výskumu a vývoja, aby umožnili a udržali vysoký štandard produktov.