Výživové doplnky v géli pre športovcov

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Cieľ tréningu Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Gély: 11 produktov

Powerbar Powergel Hydro

Powerbar Powergel Hydro, Orange (67 ml)

  • pomer 2 : 1
  • tekutá gélová konzistencia
  • obsahuje sodík
€ 2,42 € 2,69 (€ 36,12 / l)

Doručenie do 08. októbra

Sponser® Sport Food Red Beet Vinitrox

Sponser® Sport Food Red Beet Vinitrox, 240 ml

  • na prípravu na súťaž
  • s aminokyselinami
  • vegan
€ 17,54 € 19,49 (€ 73,08 / l)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton Energizer ULTRA Gel

Peeroton Energizer ULTRA Gel, cola (40 g)

  • lhodné chuťové variácie
  • praktické vreckové balenie
€ 2,51 € 2,79 (€ 62,75 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Powerbar Powergel Shots

Powerbar Powergel Shots, Kola s kofeínom (60 g)

  • súťažná fáza
  • intenzívne tréningy
  • tekutá gélová náplň
€ 2,42 € 2,69 (€ 40,33 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Sponser® Sport Food Activator 200

Sponser® Sport Food Activator 200, Cola-​Lemon (750 ml)

  • s 200 mg kofeínu na jednu dávku
  • spolu 30 ampuliek po 25 ml
  • s rôznymi zdrojmi kofeínu
€ 67,49 € 74,99 (€ 89,99 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, Banana Blueberry (90 g)

  • pre tréningy a súťaže
  • ovocná chuť
  • znovu uzatvárateľné vrecko
€ 2,24 € 2,49 (€ 24,89 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Powerbar Powergel Fruit

Powerbar Powergel Fruit, Mango Passion Fruit with Caffeine (41 g)

  • základ z ovocnej šťavy
  • pomer glukózy a fruktózy 2 : 1
  • rôzne príchute
€ 2,42 € 2,69 (€ 59,02 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Powerbar Fuel Gel 30

Powerbar Fuel Gel 30, Grapefruit (50 ml)

  • počas športu
  • 30 g sacharidov/porciu
  • so zložením zmesi sacharidov 1:0,8
€ 2,96 € 3,29 (€ 59,20 / l)

Doručenie do 08. októbra

Powerbar Powergel Original

Powerbar Powergel Original, Lemon-​Lime (41 g)

  • sacharidový gél
  • ovocná pochúťka
  • zdroje glukózy a fruktózy
€ 2,42 € 2,69 (€ 59,02 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton Hydro Gel

Peeroton Hydro Gel, Cola-​Lemon (60 ml)

  • extra tekutá konzistencia
  • s izomaltulózou a BCAA
  • bez kofeínu
€ 2,69 € 2,99 (€ 44,83 / l)

Doručenie do 08. októbra

Powerbar Caffeine Boost (20 x 25 ml)

Powerbar Caffeine Boost (20 x 25 ml), 500 ml

  • krátko pred tréningom alebo počas neho
  • s 200 mg kofeínu v ampulke
  • z čaju maté a extraktu guarany
€ 48,59 € 53,99 (€ 97,18 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra