Prehľad rôznych tyčiniek pre športovcov

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Cieľ tréningu Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Tyčinky: 1 - 30 z 92 produktov

All Stars Whey-Crisp Bar

All Stars Whey-​Crisp Bar, Chocolate (50 g)

  • bez pridaného cukru
  • s približne 30 % proteínu
  • bez laktózy
€ 3,12 € 3,29 (€ 62,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Tyčinka 30 % Protein Plus

Powerbar Tyčinka 30 % Protein Plus, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

  • bohatá na vysokokvalitné bielkoviny
  • veľmi dobrá chuť
  • akciová cena od 15 tyčiniek po 55 g
€ 2,55 € 2,69 (€ 46,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ovsená tyčinka s mangom

Alnatura Bio ovsená tyčinka s mangom, 60 g

  • celozrnný ovos a sušené mango
  • sladená s ryžovým sirupom
€ 1,59 (€ 26,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food High Energy Bar

Sponser® Sport Food High Energy Bar, Berry (45 g)

  • so sacharidmi
  • vyrobené vo Švajčiarsku
  • s extra proteínom
€ 2,49 (€ 55,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Multipower Protein Layer

Multipower Protein Layer, Caramel Peanut Crunch (50 g)

  • nízka kalorická hodnota
  • bez kolagénu
€ 3,03 € 3,19 (€ 60,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Tyčinka Protein+ Low Sugar

Powerbar Tyčinka Protein+ Low Sugar, Vanilla (35 g)

  • 30 % vysokokvalitných bielkovín
  • len 0,9 g cukru na 35 g tyčinku
  • po športe a medzitým
€ 1,79 (€ 51,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, Exotic Cream (48 g)

  • s chrumkavými kúskami
  • bez pridaného cukru
  • ideálna desiata na cesty
€ 2,49 (€ 51,88 / kg)

Doručenie do 15. októbra

Multipower 53% Protein Boost

Multipower 53% Protein Boost, Coconut (50 g)

  • výborná pri diéte
  • nízky obsah cukru
  • rôzne príchute
€ 3,29 (€ 65,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Multipower Vegan Layer

Multipower Vegan Layer, Peanutbutter (55 g)

  • s 3 zdrojmi rastlinných bielkovín
  • 24% proteínu na tyčinku
  • iba 1% cukru
€ 3,29 (€ 59,82 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Multipower Protein Delight Bar

Multipower Protein Delight Bar, Vanilla Cashew Caramel (35 g)

  • lahodná rozmanitosť chutí
  • zdroj proteínu
  • ako snack
€ 2,39 (€ 68,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ironMaxx Vegan 30 High Protein Bar

ironMaxx Vegan 30 High Protein Bar, Chocolate (35 g)

  • 26 % proteínu na tyčinku
  • bez palmového oleja
  • čisto rastlinná
€ 1,09 (€ 31,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Best Body Nutrition Protein Block

Best Body Nutrition Protein Block, Yoghurt-​Lemon (90 g)

  • 1 tyčinka 90 g
  • obsah proteínu až 54 %
  • znížený obsah sacharidov
€ 4,17 € 4,39 (€ 46,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food High Energy Bar Salty-Nuts (vegan)

Sponser® Sport Food High Energy Bar Salty-​Nuts (vegan), 45 g

  • obsah bielkovín 7-9 %
  • s MCT
  • na šport a voľný čas
€ 2,49 (€ 55,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ironMaxx Protein 30 - High Protein Bar

ironMaxx Protein 30 -​ High Protein Bar, čokoláda (35 g)

  • rôzne variácie
  • senzačne lahodná chuť
  • každá tyčinka má 5 cenných vitamínov
€ 1,09 (€ 31,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Tyčinka Energize Original

Powerbar Tyčinka Energize Original, Banana Punch (55 g)

  • intenzívne tréningy
  • a konkurenčné situácie
  • kombinácia horčíka a sodíka
€ 3,09 (€ 56,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

CLIF Energy Bar

CLIF Energy Bar, Blueberry Crisp (68 g)

  • chuťovo jedinečná
  • bez glukózo-fruktózového sirupu
  • sladená sirupom z ryže a trstinového cukru
€ 3,29 (€ 48,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Tyčinka 52 % Protein Plus

Powerbar Tyčinka 52 % Protein Plus, Cookies & Cream (50 g)

  • málo cukru
  • málo sacharidov
  • akciová cena od 20 tyčiniek po 50 g
€ 3,12 € 3,29 (€ 62,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio proteínová tyčinka s konopnými semienkami

Schalk Mühle Bio proteínová tyčinka s konopnými semienkami, 35 g

  • s rakúskym konopným proteínom
  • 100 % bio zložky
  • bez pridaného cukru
€ 3,19 (€ 91,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom, 100 g

  • jemná oriešková chuť
  • na občerstvenie počas dňa
  • len z 3 ingrediencií
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Tyčinka Natural Protein

Powerbar Tyčinka Natural Protein, Salty Peanut Crunch (40 g)

  • optimálna ako snack počas dňa
  • vegánske ingrediencie
  • rastlinný proteín
€ 1,99 (€ 49,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Crunchy Protein Bar

Sponser® Sport Food Crunchy Protein Bar, Chocolate-​Banana (55 g)

  • s vlákninou
  • bez konzervačných látok
  • na cesty
€ 3,39 (€ 61,64 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou, 100 g

  • lahodná čokoládová chuť
  • ideálna maškrta
  • vyrába sa trvalo udržateľným spôsobom
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Cereal Energy Bar Strawberry

Sponser® Sport Food Cereal Energy Bar Strawberry, 40 g

  • zdroj sacharidov
  • prírodné zložky
  • sladená medom
€ 2,09 (€ 52,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Oat Pack Macadamia

Sponser® Sport Food Oat Pack Macadamia, 60 g

  • 100 % ručná výroba vo Švajčiarsku
  • iba prírodné zložky
  • vegan
€ 3,29 (€ 54,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Cereálna tyčinka Natural Energy

Powerbar Cereálna tyčinka Natural Energy, Sweet'n Salty (40 g)

  • vegánske ingrediencie
  • 72 mg horčíka na tyčinku
  • bez pridaných farbív
€ 1,99 (€ 49,75 / kg)

Doručenie do 15. októbra

Peeroton Energy Bar

Peeroton Energy Bar, banán (50 g)

  • sizomaltulózou pre dlhotrvajúcu energiu
  • chutí lahodne
€ 2,59 (€ 51,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WEIDER Protein Bar 60% Vanilla Caramel

WEIDER Protein Bar 60% Vanilla Caramel, 45 g

  • s glukonátom zinočnatým
  • 27 g proteínu na tyčinku
  • obsahuje iba 0,3 g cukru
€ 2,59 (€ 57,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WEIDER Protein Bar 60% Cookies & Cream

WEIDER Protein Bar 60% Cookies & Cream, 45 g

  • s L-Glutamínom
  • neobsahuje takmer žiadny cukor
  • 27 g proteínu na tyčinku
€ 2,59 (€ 57,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WEIDER Protein Bar 60% Salted Peanut Caramel

WEIDER Protein Bar 60% Salted Peanut Caramel, 45 g

  • 27 g proteínu na tyčinku
  • málo cukru
  • s BCAA
€ 2,59 (€ 57,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

All Stars Hy-Pro Bar - Banana Bread

All Stars Hy-​Pro Bar -​ Banana Bread, Banana Bread (100 g)

  • iba 12 g cukru
  • 50 % menej cukru
  • 30 g vysokokvalitného proteínu
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra