Výživové doplnky na podporu harmónie mysle a tela

V obchode VitalAbo nájdete najlepšie produkty určené na podporu harmónie mysle a tela.

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Harmónia tela a mysle: 1 - 30 z 46 produktov

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 ks po 9,83 g (295 g)

  • L-arginín a L-citrulín
  • s celkovým obsahom 6 vitamínov
  • osviežujúca príchuť citrusových plodov
€ 85,04 € 94,49 (€ 288,27 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Allergy Research Group Magnesium Malate Forte

Allergy Research Group Magnesium Malate Forte, 120 tabliet

  • kombinácia horčíka, kyseliny jablčnej a riboflavínu
  • 120 tabliet
€ 41,39 € 45,99 (€ 689,83 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • naklíčené a fermentované
  • so spermidínom a sójovým proteínom
  • prírodný zdroj vitamínu B
€ 31,49 € 34,99 (€ 131,21 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Herbal actives Hawthorne 300 mg

Herbal actives Hawthorne 300 mg, 30 tabliet

  • min. 3,2 % (9,6 mg) štandardizovaného vitexínu
  • 300 mg hlohu na tabletu
€ 17,00 € 18,89 (€ 223,68 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Raab Vitalfood Bio šafranový extrakt

Raab Vitalfood Bio šafranový extrakt, 60 kapsúl

  • s prírodným vitamínom C z aceroly
  • štandardizovaný obsah safranalu a crocínu
  • 45 blizien na kapsulu
€ 24,74 € 27,49 (€ 824,67 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Ľubovník bodkovaný č. 23

Helping Flowers® Ľubovník bodkovaný č. 23, 10 ml

  • esencia od Helping Flowers
€ 12,59 € 20,99 (€ 1.259,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Amaiva Bio zelený čaj Darjeeling First Flush

Amaiva Bio zelený čaj Darjeeling First Flush, 200 g

  • najvyššia kvalita
  • z prvého zberu v roku
  • z úpätia himalájskych hôr
€ 17,81 € 19,79 (€ 89,05 / kg)

Doručenie do 08. októbra

NaturesPlus® Komplex fosfatidylserín/DMAE

NaturesPlus® Komplex fosfatidylserín/DMAE, 60 veg. kapsúl

  • fosfolipidy
  • základné zložky bunkových membrán
€ 53,54 € 59,49 (€ 1.408,95 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Amaiva Bio zelený čaj Jasmin

Amaiva Bio zelený čaj Jasmin, 165 g

  • kvetinová, jemná chuť
  • zmyselne očarujúci
  • z kontrolovaného ekologického pestovania
€ 14,03 € 15,59 (€ 85,03 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Amaiva Bio zelený čaj Earl Grey

Amaiva Bio zelený čaj Earl Grey, 190 g

  • citrónovo - ovocná chuť
  • vôňa pravého bergamotu
  • z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
€ 14,57 € 16,19 (€ 76,68 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Life Light MitoVital

Life Light MitoVital, 30 kapsúl

  • synergický komplex 2 fáz mesiaca
  • komplex mikroživín založený na rytme prírody
  • špeciálny pre dorastajúcu a ubúdajúcu fázu Mesiaca
€ 26,09 € 28,99 (€ 869,67 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SOJALL Balance (Hirso) Bio

SOJALL Balance (Hirso) Bio, 250 g

  • naklíčené a fermentované
  • so spermidínom a sójovým proteínom
  • prírodný zdroj vitamínu B
€ 29,24 € 32,49 (€ 116,96 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SOJALL Vita Power Bio

SOJALL Vita Power Bio, 240 g

  • bohatý na vitamín C
  • vysoký obsah všetkých vitamínov B
€ 40,04 € 44,49 (€ 166,83 / kg)

Doručenie do 08. októbra

ZeinPharma Rhodiola Rosea 300 mg

ZeinPharma Rhodiola Rosea 300 mg, 90 kapsúl

  • s rosavínom a salidrozidom
  • vegan, bez lepku a laktózy
  • bez farbív a konzervačných látok
€ 29,24 € 32,49 (€ 913,75 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Plesnivec č. 11

Helping Flowers® Plesnivec č. 11, 10 ml

  • esencia od Helping Flowers
€ 12,59 € 20,99 (€ 1.259,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Life Light Koncentrát z olivových listov

Life Light Koncentrát z olivových listov, 50 ml

  • vyrobený podľa prísnych biologických zásad
€ 31,04 € 34,49 (€ 620,80 / l)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Vratič obyčajný č. 33

Helping Flowers® Vratič obyčajný č. 33, 10 ml

  • esencia od Helping Flowers
€ 12,59 € 20,99 (€ 1.259,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

ZeinPharma Ľubovník bodkovaný Balance+ 230 mg

ZeinPharma Ľubovník bodkovaný Balance+ 230 mg, 60 kapsúl

  • ľubovník bodkovaný a vitamín B5
  • bez živočíšnych zložiek
  • bez konzervačných látok
€ 14,12 € 15,69 (€ 564,80 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Zmes esencie E - podpora sebaúcty

Helping Flowers® Zmes esencie E -​ podpora sebaúcty, 10 ml

  • zmes od Helping Flowers
€ 16,79 € 20,99 (€ 1.679,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Zimozeleň č. 22

Helping Flowers® Zimozeleň č. 22, 10 ml

  • esencia Helping Flowers
€ 18,89 € 20,99 (€ 1.889,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Iskerník prudký č. 19

Helping Flowers® Iskerník prudký č. 19, 10 ml

  • esencia od Helping Flowers
€ 12,59 € 20,99 (€ 1.259,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

SANOPOLY Priosa® GOOD MOOD

SANOPOLY Priosa® GOOD MOOD, 90 kapsúl

  • bez pesticídov
  • s vitamínmi B6, B3 a D2
  • obsahuje aminokyselinu L-tryptofán
€ 38,99 € 64,99 (€ 722,04 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Zmes esencie G - na zmiernenie stresu

Helping Flowers® Zmes esencie G -​ na zmiernenie stresu, 10 ml

  • zmes od Helping Flowers
€ 12,59 € 20,99 (€ 1.259,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Rebríček ružový č. 34

Helping Flowers® Rebríček ružový č. 34, 10 ml

  • esencia od Helping Flowers
€ 12,59 € 20,99 (€ 1.259,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Testovacie karty kvetinovej esencie

Helping Flowers® Testovacie karty kvetinovej esencie

  • vr. 48 kariet s fotografiami
  • popis esencií
€ 17,69 € 29,49

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Jahoda obyčajná

Helping Flowers® Jahoda obyčajná, 10 ml

  • esencia od Helping Flowers
€ 12,59 € 20,99 (€ 1.259,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Fialka č. 44

Helping Flowers® Fialka č. 44, 10 ml

  • esencia od Helping Flowers
€ 12,59 € 20,99 (€ 1.259,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Zmes esencie I - „Miluj ma"

Helping Flowers® Zmes esencie I -​ „Miluj ma", 10 ml

  • zmes od Helping Flowers
€ 8,39 € 20,99 (€ 839,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Helping Flowers® Divozel malokvetý č. 26

Helping Flowers® Divozel malokvetý č. 26, 10 ml

  • esencia od Helping Flowers
€ 18,89 € 20,99 (€ 1.889,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Optima Naturals Bio spirulina Colours of Life®

Optima Naturals Bio spirulina Colours of Life®, 180 tabliet

  • s organickou Spirulina platensis
  • s vitamínmi, aminokyselinami a lipidmi
  • s minerálmi
€ 26,09 € 28,99

Doručenie do 08. októbra