Doplnky stravy na reguláciu cukru v krvi a cholesterolu

Cholesterol je tuk, ktorý v tele plní množstvo funkcií. Objavte tu vhodné produkty na podporu hladiny cholesterolu.

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Krvný cukor - cholesterol: 1 - 30 z 46 produktov

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 ks po 9,83 g (295 g)

  • L-arginín a L-citrulín
  • s celkovým obsahom 6 vitamínov
  • osviežujúca príchuť citrusových plodov
€ 85,04 € 94,49 (€ 288,27 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Synergy Phytolife

Synergy Phytolife, 730 ml

  • tekutý doplnok stravy
  • s chlorofylom, lucernou a jačmeňom
  • mätová príchuť
€ 36,44 € 40,49 (€ 49,92 / l)

Doručenie do 08. októbra

GoPrimal Omega 3

GoPrimal Omega 3, 90 kapsúl

  • prírodný zdroj omega-3
  • udržateľný zdroj z aljašskej tresky
  • 400/300 mg EPA/DHA na kapsulu
€ 33,29 € 36,99 (€ 270,65 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Allergy Research Group Pantethine

Allergy Research Group Pantethine, 60 veg. kapsúl

  • obsahuje farmaceutickú kvalitu Pantesin®
  • poskytuje aktívny pantetín (derivát B5)
  • vitamín B5 prispieva k duševnej výkonnosti
€ 50,84 € 56,49 (€ 1.694,67 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Allergy Research Group Berberine

Allergy Research Group Berberine, 90 veg. kapsúl

  • vysoko koncentrovaný berberín-HCl
  • z berberis aristata
  • široká oblasť použitia
€ 62,09 € 68,99 (€ 776,13 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

anatis Naturprodukte Bio liečivá huba Reishi

anatis Naturprodukte Bio liečivá huba Reishi, 180 kapsúl

  • širokospektrálny prášok vyrobený zo všetkých častí huby
  • 100 % bio kvalita
  • pestovaná na živných médiách
€ 54,44 € 60,49 (€ 672,10 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

anatis Naturprodukte Krillový olej premium

anatis Naturprodukte Krillový olej premium, 100 kapsúl

  • obsahuje 4 mg astaxantínu v 2 kapsulách
  • obsahuje 250 mg omega-3 mastných kyselín (EPA/DHA) v 2 kapsulách
  • obsahuje 420 mg fosfolipidov v 2 kapsulách
€ 85,04 € 94,49 (€ 1.417,33 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Allergy Research Group Super EPA

Allergy Research Group Super EPA, 200 gélových kapsúl

  • molekulárne destilovaný rybí olej
  • zdroj omega-3 mastných kyselín
  • vyrobené z ančovičiek
€ 66,14 € 73,49 (€ 1.202,55 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 20. októbra

Allergy Research Group Tocomin SupraBio® Tocotrienols 200 mg

Allergy Research Group Tocomin SupraBio® Tocotrienols 200 mg, 120 gélových kapsúl

  • s vylepšeným vstrebávaním
  • extrahovaný z palmového oleja
  • perfektný pomer tokotrienolu
€ 184,49 € 204,99 (€ 6.149,67 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Allergy Research Group Niacin (Vitamin B3)

Allergy Research Group Niacin (Vitamin B3), 90 veg. kapsúl

  • 250 mg niacínu na kapsulu
  • 90 veg. kapsúl
€ 20,69 € 22,99 (€ 591,14 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SOJALL Fermento Bio

SOJALL Fermento Bio, 500 ml

  • kvasený nápoj na zriedenie
  • s prírodným vitamínom C
  • aj pre športovcov
€ 27,89 € 30,99 (€ 55,78 / l)

Doručenie do 08. októbra

anatis Naturprodukte Astragalus

anatis Naturprodukte Astragalus, 90 kapsúl

  • bez plnív a prísad
  • zapuzdrené ručne
  • rastlinné kapsuly
€ 35,99 € 39,99 (€ 833,10 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Červená ryža + olivový list

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Červená ryža + olivový list, 180 kapsúl

  • monascín a ankaflavín
  • bez monakolínu K
  • vegan a bez plnidiel
€ 108,99 (€ 1.062,28 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Allergy Research Group EPO Evening Primrose Oil

Allergy Research Group EPO Evening Primrose Oil, 120 gélových kapsúl

  • z pupalkových semien
  • praktické gélové kapsuly
€ 45,44 € 50,49 (€ 1.195,79 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Allergy Research Group Glucose Tolerance II + Glucevia™

Allergy Research Group Glucose Tolerance II + Glucevia™, 120 veg. kapsúl

  • s výťažkom z európskeho popola
  • obsahuje berberín a pestrec mariánsky
  • doplnený chrómom a biotínom
€ 102,59 € 113,99 (€ 932,64 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

ZeinPharma Chróm 250 mcg

ZeinPharma Chróm 250 mcg, 120 kapsúl

  • základný stopový prvok
  • viazaný na kyselinu pikolinovú
  • čisté rastlinné zloženie
€ 14,57 € 16,19 (€ 747,18 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio moringa

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio moringa, 120 kapsúl

  • 100 % prírodný a rastlinný
  • veľa živín
  • bez alergénov
€ 23,99 (€ 512,61 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Herbal actives Turmeric

Herbal actives Turmeric, 60 veg. kapsúl

  • rastlinný doplnok stravy
  • štandardizovaný na najmenej 95 % kurkuminoidov
  • prírodný, hypoalergénny, bez lepku a vegan
€ 31,94 € 35,49 (€ 431,62 / kg Hmotnosť po odkvapkaní)

Doručenie do 08. októbra

KAL Cholin & Inositol

KAL Cholin & Inositol, 90 tabliet

  • zložky lecitínu
  • s oneskoreným uvoľnením
€ 28,34 € 31,49 (€ 208,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Solaray Dandelion

Solaray Dandelion, 100 kapsúl

  • 520 mg koreňa púpavy na kapsulu
  • vysoký obsah horkých látok
  • 100 ľahko prehĺtateľných kapsúl
€ 16,55 € 18,39 (€ 275,83 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Best Body Nutrition Future Omega 3

Best Body Nutrition Future Omega 3, 120 kapsúl

  • s vysokokvalitným rybím olejom
  • s vitamínom E
€ 13,67 € 15,19 (€ 116,84 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Nikolaus - Nature NN Cholest - Balancer®

Nikolaus - Nature NN Cholest -​ Balancer®, 120 kapsúl

  • inovatívny doplnok stravy
  • s Q10 a extraktom z červenej ryže
  • prírodné zloženie
€ 48,59 € 53,99 (€ 1.675,52 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Allergy Research Group Delta-Fraction Tocotrienols 125 mg

Allergy Research Group Delta-​Fraction Tocotrienols 125 mg, 90 gélových kapsúl

  • 125 mg tokotrienolov na kapsulu
  • z fazule annatto
  • neobsahuje tokoferoly
€ 91,79 € 101,99 (€ 3.059,67 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

NaturesPlus® Garlite® 500 mg

NaturesPlus® Garlite® 500 mg, 90 veg. kapsúl

  • vyrobené procesom chladného sušenia
  • cenné živiny
€ 25,64 € 28,49 (€ 712,22 / kg)

Doručenie do 08. októbra

ZeinPharma Trans Resveratrol 125 mg

ZeinPharma Trans Resveratrol 125 mg, 120 kapsúl

  • optimálna absorpcia
  • oceňovaný po stáročia
  • vegan a bez sóje
€ 41,84 € 46,49 (€ 606,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

FutuNatura Kvercetín

FutuNatura Kvercetín, 120 kapsúl

  • získanéý z japonského stromu šnúry
  • Obohatené o vitamín C
  • V optimálnom pomere
€ 25,19 € 27,99 (€ 344,13 / kg)

Doručenie do 08. októbra

NaturesPlus® Niacín 100 mg

NaturesPlus® Niacín 100 mg, 90 tabliet

  • na báze ryžových otrúb
  • hypoalergénny
  • bezlepková receptúra
€ 8,27 € 9,19 (€ 413,50 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Herbal actives Korean Ginseng 1000 mg

Herbal actives Korean Ginseng 1000 mg, 30 tabliet

  • 15 % ginsenosidov
  • viac ako 20 triterpénových saponínov
€ 35,54 € 39,49 (€ 126,93 / kg Hmotnosť po odkvapkaní)

Doručenie do 08. októbra

Solaray Cool Cayenne

Solaray Cool Cayenne, 90 kapsúl

  • bohatý na vitamíny A a C
  • antioxidačný kapsaicín
  • pre citlivé žalúdky
€ 11,69 € 12,99 (€ 243,54 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Pestrec mariánsky

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Pestrec mariánsky, 120 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • s výťažkom z púpavy a artičoky
  • s vápnikom z rias
€ 37,99 (€ 646,09 / kg)

Doručenie do 08. októbra