Maximálna účinnosť sa stretáva so športovou výživou

Športová výživa s viac ako 80-ročnými skúsenosťami

Značka Weider Germany boduje nielen 80-ročnými skúsenosťami, ale aj kompetenciou a know-how vo vývoji produktov. Pretože tu sa využíva maximálna účinnosť a najvyššia kvalita športovej výživy. Weider venuje pozornosť výrobe najlepších možných doplnkov, ktoré umožňujú dosahovať športové ciele.

Filtrovať a zoradiť

Cena
Filter

Weider Germany GmbH: 3 produkty

WEIDER Protein Bar 60% Vanilla Caramel

WEIDER Protein Bar 60% Vanilla Caramel, 45 g

  • s glukonátom zinočnatým
  • 27 g proteínu na tyčinku
  • obsahuje iba 0,3 g cukru
€ 2,59 (€ 57,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WEIDER Protein Bar 60% Cookies & Cream

WEIDER Protein Bar 60% Cookies & Cream, 45 g

  • s L-Glutamínom
  • neobsahuje takmer žiadny cukor
  • 27 g proteínu na tyčinku
€ 2,59 (€ 57,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WEIDER Protein Bar 60% Salted Peanut Caramel

WEIDER Protein Bar 60% Salted Peanut Caramel, 45 g

  • 27 g proteínu na tyčinku
  • málo cukru
  • s BCAA
€ 2,59 (€ 57,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra