Apeiron Natural Care

Šetrná prírodná kozmetika a doplnky výživy

Apeiron ponúka individuálne a prírodné produkty pre každodenný blahobyt. Od roku 1999 sa vyvinula spoločnosť Apeiron na základe skúseností a vášne v špeciálneho výrobcu ajurvédskych produktov.

Filtrovať a zoradiť

Cena Alergény - neobsahuje Typ pleti Vlastnosti
Filter

Apeiron: 26 produktov

Apeiron Bylinná zubná pasta Auromère

Apeiron Bylinná zubná pasta Auromère, 75 ml

  • pre jemné čistenie
  • príjemne svieža chuť
  • bez fluoridu a penidla
€ 6,19 (€ 82,53 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Relaxačný sprej na nohy a lýtka

Apeiron Relaxačný sprej na nohy a lýtka, 100 ml

  • chladivý efekt
  • zmierňuje opuch
€ 13,89 (€ 138,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Bylinná homeopatická zubná pasta Auromère

Apeiron Bylinná homeopatická zubná pasta Auromère, 75 ml

  • s 24 ajurvédskymi bylinnými extraktmi
  • príjemná chuť
  • aj na citlivé zuby
€ 6,19 (€ 82,53 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Bylinný ústny olej Auromère

Apeiron Bylinný ústny olej Auromère, 100 ml

  • zabraňuje rýchlej kolonizácii choroboplodných zárodkov
  • spevňuje ďasná
  • vegan
€ 23,49 (€ 234,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Vitálny sprej a tonikum z ružovej vody

Apeiron Vitálny sprej a tonikum z ružovej vody, 100 ml

  • pre každý typ pleti
€ 15,29 (€ 152,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Bylinná ústna voda bez alkoholu

Apeiron Bylinná ústna voda bez alkoholu, 250 ml

  • aj na tlakové body
  • aj pre deti
  • regeneruje ďasná
€ 20,49 (€ 81,96 / l)

Doručenie do 07. októbra

Krém na ruky s intenzívnou starostlivosťou

Apeiron Krém na ruky s intenzívnou starostlivosťou, 75 ml

  • pre popraskané, namáhané ruky
  • chráni a zjemňuje vaše ruky
  • rýchlo sa nasťahuje
€ 11,89 (€ 158,53 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Intenzívny balzam so včelím voskom

Apeiron Intenzívny balzam so včelím voskom, 10 ml

  • ošetruje pokožku a pery
  • ideálny aj na cesty
€ 15,29 (€ 1.529,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Bylinný ústny sprej Auromère

Apeiron Bylinný ústny sprej Auromère, 30 ml

  • s výživnými esenciálnymi olejmi
  • pre svieži dych
€ 10,79 (€ 359,67 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Oživujúci gél na umývanie nôh

Apeiron Oživujúci gél na umývanie nôh, 200 ml

  • na suchú a citlivú pokožku
  • osviežuje
  • vhodný aj pre diabetikov
€ 12,62 € 13,29 (€ 63,10 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Bylinný koncentrát ústnej vody

Apeiron Bylinný koncentrát ústnej vody, 100 ml

  • na každodennú ústnu hygienu
  • dlhotrvajúca sviežosť
  • pre vyváženú ústnu flóru
€ 15,89 (€ 158,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Vitalizujúci fluid z ruží

Apeiron Vitalizujúci fluid z ruží, 30 ml

  • na normálnu až suchú pokožku
  • vyživuje, posilňuje a upokojuje
  • s bambuckým maslom a vitamínom E
€ 14,52 € 15,29 (€ 484,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Balzam na pery Akut-Lotion Auromère

Apeiron Balzam na pery Akut-​Lotion Auromère, 10 ml

  • obsahuje vzácne zložky
  • zmäkčuje a zvláčňuje
  • obsahuje neem
€ 13,59 (€ 1.359,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Profylaxačný gél na starostlivosť o ďasná Auromère

Apeiron Profylaxačný gél na starostlivosť o ďasná Auromère, 30 ml

  • na lokálne použitie
  • ideálny pre tlakové body
  • vhodný aj pre deti
€ 12,99 (€ 433,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Peelingové mydlo na nohy a mozoly

Apeiron Peelingové mydlo na nohy a mozoly, 100 g

  • s kokosovým a olivovým olejom
  • peelingové granule z pemzy
  • krémová, jemná pena
€ 12,19 (€ 121,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Zimné mydlo -​ škorica a kakao

Apeiron Zimné mydlo -​​ škorica a kakao, 100 g

  • na telo, ruky a tvár
  • jemne penivé a bez palmového oleja
  • úplne biologicky odbúrateľné
€ 12,19 (€ 121,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bylinný ústny sprej Auromère kompatibilný s homeopatiou

Apeiron Bylinný ústny sprej Auromère kompatibilný s homeopatiou, 30 ml

  • vhodný pri homeopatickej liečbe
  • zabraňuje vzniku neprijemných zápachov
  • zmierňuje bolesti v krku
€ 10,79 (€ 359,67 / l)

Doručenie do 07. októbra

Bylinný koncentrát ústnej vody Auromère (kompatibilný s homeopatiou)

Apeiron Bylinný koncentrát ústnej vody Auromère (kompatibilný s homeopatiou), 100 ml

  • dopĺňa každodennú starostlivosť o ústnu dutinu
  • ošetruje ústnu sliznicu a ďasná
€ 14,89 (€ 148,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Balzám na nohy a rohovku

Apeiron Balzám na nohy a rohovku, 75 ml

  • pre suchú a popraskanú pokožku nôh
  • na lakte, kolená a ruky
  • sprievodná terapia diabetickej nohy
€ 15,29 (€ 203,87 / l)

Doručenie do 07. októbra

Mydlo z rastlinného oleja - neem a hlinka

Apeiron Mydlo z rastlinného oleja -​ neem a hlinka, 100 g

  • intenzívne čistí
  • exotická, zemitá vôňa
  • ideálne na nečistoty
€ 12,19 (€ 121,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Mydlo z rastlinného oleja -​ brahmi

Apeiron Mydlo z rastlinného oleja -​​ brahmi, 100 g

  • mimoriadne ošetrujúce
  • výdatná mätová vôňa
  • jemná pena
€ 12,19 (€ 121,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mydlo z rastlinného oleja -​ divoká ruža a mandle

Apeiron Mydlo z rastlinného oleja -​​ divoká ruža a mandle, 100 g

  • pre všetky typy pleti
  • vyživuje a hydratuje
  • vhodné aj pre diabetikov
€ 12,19 (€ 121,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Mydlo z rastlinného oleja - amla

Apeiron Mydlo z rastlinného oleja -​ amla, 100 g

  • svieža citrónová vôňa
  • bez palmového oleja
  • vegan
€ 12,19 (€ 121,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Mydlo z rastlinného oleja -​ ashwaganda

Apeiron Mydlo z rastlinného oleja -​​ ashwaganda, 100 g

  • pre namáhanú pokožku
  • jemne čistí
  • bez palmového oleja
€ 12,19 (€ 121,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Apeiron Olej na ošetrovanie nechtov

Apeiron Olej na ošetrovanie nechtov, 50 ml

  • príjemne ošetruje
  • na namáhané a popraskané kutikuly
  • čistá olejová receptúra
€ 12,89 (€ 257,80 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Apeiron Krém forte na popraskanú pokožku

Apeiron Krém forte na popraskanú pokožku, 30 ml

  • s rastlinnými výťažkami
  • jemny peeling
€ 15,49 (€ 516,33 / l)

Momentálne nie je k dispozícii