Doplnky výživy na očistu organizmu
Očista: 11 produktov
Panaceo Basic Detox prášok, 200 g
- ideálny spoločník pri pôstnych kúrach
- s PMA-Zeolith®
- autorizovaný zdravotnícky výrobok
€ 39,59 € 43,99 (€ 197,95 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Maharishi Ayurveda Bio Guggul, 60 tabliet
- vyrovnáva váta a kapha dóšu
- sprievodné pôstne kúry
- podľa ajurvédskej tradície
€ 19,79 € 21,99 (€ 659,67 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Ölmühle Solling Bio jemne mletý prášok z jačmennej trávy, 500 g
- jemné spracovanie
- jemne mletý
- bez laktózy a vegánsky
€ 14,57 € 16,19 (€ 29,14 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Kenrico TRMX-5 bylinné náplasti DETOX RELAX RECOVER, 2 ks
- hrejivý turmalín
- vyživujúce vlastnosti
- hypoalergénne lepidlo
€ 6,71 € 8,39 (€ 3,36 / ks)
Doručenie do 08. októbra
3 Chenes Laboratoires Detox Ampoules Organic, 200 ml
- 20 ampuliek po 10 ml
- inovatívna micelárna technológia
€ 16,10 € 17,89 (€ 80,50 / l)
Doručenie do 15. októbra
Maharishi Ayurveda MA697, 60 tabliet
- vyrovnáva vátu a kaphu
- obsahuje guggul a triphalu
- aktivuje agni
€ 34,19 € 37,99 (€ 1.139,67 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Carnium Botanicals Bio Green D Tox, 180 kapsúl
- vegánske zloženie
- so pšeničnou a jačmennou trávou
- bez konzervačných látok
€ 19,99 € 24,99 (€ 201,92 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Life Light Detox Plus, 90 kapsúl
- obsahuje B-vitamíny, zinok a selén, aminokyseliny a koenzým Q10
- s rastlinnými výťažkami a riasami
€ 46,34 € 51,49 (€ 1.053,18 / kg)
Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra
Miraherba Bio Triphala tablety, 200 tabliet
- 400 mg na tabletu
- podporuje rovnováhu všetkých troch dóš: Vata, Pitta a Kapha
€ 20,24 € 22,49 (€ 253,00 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Panaceo Basic Detox kapsuly, 200 kapsúl
- ideálny spoločník pri pôstnych kúrach
- s PMA-Zeolith®
- autorizovaný zdravotnícky výrobok
€ 39,59 € 43,99 (€ 395,90 / kg)
Doručenie do 08. októbra
Nikolaus - Nature NN Detox special, 90 kapsúl
- s chlorellou a medvedím cesnakom
- bez GMO
- vyrobený v Rakúsku
€ 33,29 € 36,99 (€ 708,30 / kg)
Doručenie do 08. októbra