Douglas Laboratories®

Spoločnosť Douglas Laboratories® stojí za vývojom a výrobou doplnkov výživy vynikajúcej kvality už viac ako 60 rokov. Vedecky spoľahlivé znalosti tvoria základ vývoja produktu, aby spoločnosť Douglas Laboratories® mohla ponúkať výživové doplnky špičkovej kvality, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie požiadavky.

Nakupovať podľa kategórií

Douglas Laboratories®: 5 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Douglas Laboratories® - priekopník v potravinárskom priemysle!

História americkej spoločnosti Douglas Laboratories® sa začala písať v roku 1955. V tom čase boli doplnky výživy stále okrajovým javom a v žiadnom prípade neboli súčasťou každodenného života nespočetného množstva ľudí. Zakladateľa spoločnosti Sama Lioona možno právom označiť za priekopníka v oblasti doplnkov výživy, pretože vďaka spoločnosti Douglas Laboratories® významne prispel k tomu, aby doplnky výživy boli nielen populárne, ale aj prístupné pre veľké množstvo ľudí. Douglas Laboratories® je dnes jedným z popredných svetových vývojárov a výrobcov inovatívnych a vedecky vyrábaných doplnkov výživy, ktorým dôverujú milióny ľudí na celom svete.

Práca s procesom starnutia a nie proti nemu!

Proces starnutia je niečím, čomu sa nikto nemôže vyhnúť. Mnoho ľudí bojuje so svojím vekom a neustále hľadajú spôsoby, ako spomaliť proces starnutia. Douglas Laboratories® sa tiež zaoberá procesom starnutia, ale zaujíma úplne iný prístup: namiesto podpory proti starnutiu sa Douglas Laboratories® zameriava na zdravé starnutie. Spoločnosť by rada podporila svojich zákazníkov pri udržiavaní aktívneho životného štýlu aj v pokročilom veku. Douglas Laboratories® sa považuje za spoločníka ľudí na ceste k dobrej kvalite života.

Špičkové výrobné techniky zaručujú najvyššiu kvalitu!

Douglas Laboratories® vyrába doplnky výživy v najvyššej kvalite. Toto sa dosahuje na jednej strane dlhoročnými skúsenosťami a dôslednou implementáciou najnovších vedeckých poznatkov a na druhej strane využitím najmodernejších a pravidelne kontrolovaných výrobných procesov.

  • Douglas Laboratories® dodržiava pokyny správnej výrobnej praxe - GMP. Jedná sa o najvyššie štandardy v potravinárskej, kozmetickej a farmaceutickej výrobe.
  • Douglas Laboratories®certifikát NSF. NSF - Národná nadácia pre sanitáciu - zabezpečuje dodržiavanie najprísnejších pokynov v oblasti vody, potravín, športu, trvalej udržateľnosti, ako aj v sektoroch zdravia a spotrebného tovaru.
  • Douglas Laboratories® je ISO certifikovaná a uznávaná pre svoje interné laboratóriá.
  • Spoločnosť Douglas Laboratories® nerobí žiadne kompromisy vo výrobe svojich doplnkov výživy a vyrába tieto výrobné zariadenia, ktoré sú najmodernejšie. Tieto systémy prekračujú nielen zákonom predpísané štandardy, ale aj štandardy GMP.

Produkty Douglas Laboratories® neobsahujú geneticky modifikované zložky. Spoločnosť Douglas Laboratories® vyžaduje od svojich dodávateľov, aby mohli stopercentne zaručiť svojim zákazníkom záruku čistoty dodávaných surovín. Douglas Laboratories® navyše prirodzene uvádza zoznam všetkých potenciálne alergénnych zložiek na svojich výrobkoch. Takto si môžete byť úplne istí, že dostanete doplnky výživy tej najvyššej kvality.