Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte

Prírodné výživové doplnky z Rakúska

Filtrovať a zoradiť

Cena Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti Určené pre Určené na
Filter

Dr. med. Ehrenberger: 1 - 30 z 40 produktov

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Železo chelát Forte

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Železo chelát Forte, 90 kapsúl

  • čisto rastlinný
  • s prírodnými vitamínmi
  • bez alergénov
€ 29,49 (€ 585,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Koloid kremíka

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Koloid kremíka, 200 ml

  • 100 % prírodný pôvod
  • neobsahuje alergény
  • vegan
€ 38,99 (€ 194,95 / l)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio prášok z akáciového vlákna

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio prášok z akáciového vlákna, 360 g

  • 80 % rozpustná vláknina
  • tiež pre tehotné ženy, dojčiace ženy a deti
  • neutrálna chuť
€ 34,99 (€ 97,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio badián

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio badián, 180 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • z celého mletého ovocia
  • bez plnív a konzervantov
€ 45,49 (€ 505,44 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Vitamín B-komplex forte

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Vitamín B-​komplex forte, 60 kapsúl

  • vyrobené zo sadeníc quinoa
  • 100 % prírodný pôvod
€ 28,49 (€ 814,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kadidlový extrakt + zázvor + kurkuma

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kadidlový extrakt + zázvor + kurkuma, 120 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • unikátna kombinácia
  • plnené ručne
€ 41,49 (€ 671,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Horký melón

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Horký melón, 60 kapsúl

  • s liečivou hubou Coprinus
  • obsahuje škoricové polyfenoly a chróm
  • bez prídavných látok
€ 26,99 (€ 749,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acerola Vitamin C + Zink

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acerola Vitamin C + Zink, 60 kapsúl

  • aj pre deti od 12 rokov
  • z čerešne acerola
  • vegan
€ 19,39 (€ 560,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z olivových listov

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z olivových listov, 90 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • bohatý na horké látky
  • bez alergénov
€ 29,49 (€ 910,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Koleus extrakt v kapsulách

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Koleus extrakt v kapsulách, 120 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • bez alergénov
  • vhodný pre diabetikov
€ 28,49 (€ 357,02 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Komplex horčíka 5v1

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Komplex horčíka 5v1, 180 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • ideálny na každý deň
€ 47,49 (€ 471,13 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte MSM kapsuly

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte MSM kapsuly, 150 kapsúl

  • 100 % prírodný a rastliný
  • ručne vyrobený
  • bez alergénov
€ 49,99 (€ 333,27 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z vŕbovej kôry v kapsulách

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z vŕbovej kôry v kapsulách, 120 kapsúl

  • 100 % prírodný monoprodukt
  • obal kapsuly z celulózy
  • ručne vyrobené
€ 26,99 (€ 459,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte 10 kmeňov Lactobacillus

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte 10 kmeňov Lactobacillus, 60 kapsúl

  • 15 miliárd baktérií a 10 kvalitných kmeňov
  • s práškom z triphaly a extraktom z triphaly
  • ručne vyrábané v Rakúsku
€ 39,99 (€ 1.110,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Pro Collagen vegan

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Pro Collagen vegan, 360 g

  • 60 vrecúšok po 6 g
  • s L-lyzínom, glycínom a L-prolínom
  • vitamín C a liečivá huba Tremella
€ 43,49 (€ 120,81 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Červená ryža + olivový list

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Červená ryža + olivový list, 180 kapsúl

  • monascín a ankaflavín
  • bez monakolínu K
  • vegan a bez plnidiel
€ 108,99 (€ 1.062,28 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z jam koreňa v kapsulách

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z jam koreňa v kapsulách, 180 kapsúl

  • prírodný doplnok stravy
  • bez farbív a plnív
  • čisto rastlinná kapsula
€ 45,49 (€ 515,76 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z granátového jablka

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z granátového jablka, 60 kapsúl

  • 100 % prírodného pôvodu
  • rastlinný obal kapsuly
  • bez alergénov
€ 32,49 (€ 1.086,62 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte L-glutatión (redukovaný)

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte L-​glutatión (redukovaný), 90 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • na základe 3 aminokyselín
  • bez alergénov
€ 41,49 (€ 1.024,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio žihľava

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio žihľava, 120 kapsúl

  • vážená superpotravina
  • z celých listov
  • bez plnív a prísad
€ 18,29 (€ 390,81 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Chondroitín + MSM + glukozamín

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Chondroitín + MSM + glukozamín, 180 kapsúl

  • bez živočíšnych látok
  • zlepšená absorpcia
  • v kryštalickej forme
€ 71,49 (€ 529,56 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Endothel Life

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Endothel Life, 480 g

  • s extraktom z aceroly
  • vr. B-komplexu
  • vegan a bez pridaného cukru
€ 43,49 (€ 90,60 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Krillový olej Premium

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Krillový olej Premium, 100 kapsúl

  • obsah astaxantínu 4 mg na dennú dávku
  • 100 % z antarktického krillu
  • bez rybacej chuti
€ 94,49 (€ 1.145,33 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio moringa

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio moringa, 120 kapsúl

  • 100 % prírodný a rastlinný
  • veľa živín
  • bez alergénov
€ 23,99 (€ 512,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio semienka čiernej rasce

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio semienka čiernej rasce, 180 kapsúl

  • 100 % prírodný
  • z celých semien
€ 30,49 (€ 338,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio vitamín C z aceroly v prášku

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio vitamín C z aceroly v prášku, 100 g

  • 100 % prírodný pôvod
  • dobrá znášanlivosť
€ 28,49 (€ 284,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Prírodný multivitamín 10+

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Prírodný multivitamín 10+, 120 kapsúl

  • s B komplexom
  • s vitamínom C a D
  • bez lepku a laktózy
€ 37,99 (€ 554,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z grapefruitových jadierok

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z grapefruitových jadierok, 90 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • vyrobené ručne
  • obsahuje flavonoidy a vitamín C
€ 32,49 (€ 649,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kapsuly OPC + C

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kapsuly OPC + C, 60 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • obsahuje polyfenoly
  • bez alergénov
€ 24,99 (€ 771,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z reishi

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z reishi, 90 kapsúl

  • 100 % čistý a rastlinný
  • bio prášok GanoUltra Powder™
  • bez alergénov
€ 35,99 (€ 888,64 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krása prírody a všetky jej jedinečné schopnosti - to je zloženie receptúry výživových doplnkov od Dr. med. Ehrenbergera. Ako mladý lekár sa viac sústredil na výskum, kde navštevoval pôvodné obyvateľstvo vedené štúdiom a mohol spoznávať ich liečiteľské postupy. Ale tiež prišiel do kontaktu s nositeľmi Nobelovej ceny a najmodernejšími výskumnými inštitúciami v Rusku. Na základe týchto poznatkov Dr. med. Ehrenberger založil spoločnosť na juhu Burgenlandu, kde vývoj, výroba a predaj stále prebiehajú bez technických prostriedkov a neustále sa vyvíjajú. Balenia sú tiež vyrobené zo 100 % recyklovateľného bioplastu vyrobeného z cukrovej trstiny.