Výživové doplnky od Nature's Plus

Nakupovať podľa kategórií

Nature's Plus: 250 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Nature's Plus

Nature's Plus je nielen priekopníkom v oblasti plnohodnotných doplnkov výživy, ale aj jedným z najväčších svetových výrobcov vysokokvalitných doplnkov výživy založených na prírodných zloženiach. Každý výrobok je pred uvedením na trh podrobený rozsiahlym testom v nezávislých laboratóriách. Vďaka čistote a vysokej biologickej dostupnosti svojich produktov je Natures Plus jedným z najdôležitejších výrobcov na dnešnom trhu.

Nature's Plus je jedným z najväčších výrobcov vysokokvalitných doplnkov výživy na celom svete a za posledných 45 rokov sa zaviazal k poslaniu pomáhať ľuďom k väčšej pohode. S ohľadom na tento cieľ Nature's Plus vyvíja doplnky výživy, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom a dosahujú najlepšie výsledky.

Nature's Plus je popredným výrobcom prírodných doplnkov výživy od roku 1972. Toto tvrdenie sa netýka iba vynikajúcej kvality výrobkov, ale aj záväzku zvyšovať povedomie medzi dodávateľmi a zákazníkmi, ako aj v celom priemysle doplnkov výživy.

Nature's Plus sa môže právom označovať za priekopníka v oblasti prírodných doplnkov výživy. V tejto spoločnosti sa záväzok vedy a výskumu stretáva s víziou vývoja produktov najvyššej kvality. Tieto presvedčia vynikajúcimi výsledkami a nekompromisne spĺňajú najvyššie štandardy v odbore, ako aj tie, ktoré si dal za cieľ Nature's Plus.

Aj dnes sa výrobca Nature's Plus naďalej riadi svojou pôvodnou filozofiou. Je však samozrejmé, že bol prispôsobený požiadavkám dnešnej doby i obyvateľov, takže Natures Plus je vždy v obraze so svojimi jedinečnými výrobkami, ktoré vždy zodpovedajú najnovším vedeckým poznatkom.

Pretože na ničom nezáleží viac ako na pohode človeka!

Natures Plus má jedinečný prístup k výžive a nutričnej vede. Dodržiavanie najvyšších etických štandardov a výroba v špeciálne vyvinutých najmodernejších výrobných zariadeniach sú prvoradé. Iba tak je možné zaručiť najvyššiu kvalitu rôznych produktov ponúkaných spoločnosťou Nature's Plus.

Dodržiavaním nasledujúcich bodov sa spoločnosti Nature's Plus zatiaľ podarilo stať bezkonkurenčným výrobcom prírodných doplnkov výživy.

  • Nature's Plus používa iba vybrané prírodné suroviny najvyššej kvality, štandardizované rastlinné extrakty a klinicky testované a patentované zložky.
  • Nature's Plus používa iba živiny, ktoré boli intenzívne testované vo vedeckých štúdiách.
  • Nature's Plus vyvíja inovatívne nové výrobky, ktoré nielen stanovujú nové štandardy, ale tiež zaisťujú pokrok v celom priemysle doplnkov výživy.
  • Nature's Plus prevádzkuje svoje výrobné závody dobrovoľne podľa najprísnejších farmaceutických štandardov a nie podľa oveľa menej prísnych pokynov odvetvia doplnkov výživy.
  • Nature's Plus je jediný výrobca doplnkov výživy, ktorý dáva svoje výrobky dobrovoľne testovať nezávislými ústavmi s cieľom preukázať ich jedinečné zloženie, kvalitu a účinnosť.

Týmto spôsobom si môžete byť vždy istí, že kupujete doplnky výživy vynikajúcej kvality!

Priekopník v oblasti prírodných doplnkov výživy!

Vo svojej viac ako 45-ročnej histórii spoločnosť Nature's Plus opakovane vyvíja priekopnícke výrobky a uvádza ich na trh. Medzi najznámejšie patria:

  • Source of Life® - prvý vysokodávkový multivitamín založený na celých potravinách.
  • Animal Parade® - prvá plnohodnotná rada doplnkov výživy pre deti, ktorej príchute získali viac ocenení.
  • Herbal Actives - prvý kompletný rad štandardizovaných a vysoko účinných bylinných prípravkov s oneskoreným uvoľňovaním účinných látok.
  • AgeLoss® - prvý komplexný rad doplnkov výživy proti starnutiu.

Najprísnejšie testovacie postupy a analýzy

Počas celého výrobného procesu - od prvých vývojových krokov až po ukončenie výroby - prechádzajú jednotlivé výrobky Nature's Plus nespočetnými kontrolami kvality, ktoré zaručujú vynikajúce zloženie a účinnosť rôznych prípravkov.

Výrobné závody Nature's Plus sú technologickou vlajkovou loďou v priemysle doplnkov výživy, pokiaľ ide o zloženie a výrobu kvalitných doplnkov výživy.
Všetky suroviny zostávajú v karanténe, kým špecializovaní technici v rámci prísnej kontroly kvality nepotvrdia, že materiály spĺňajú alebo dokonca prekračujú najvyššie štandardy z hľadiska kvality a čistoty. Až potom sa uvoľňujú suroviny do výroby.

Počas celého výrobného procesu sa striktne dodržiavajú štandardy farmaceutického priemyslu GMP (Good Manufacturing Practice). Inšpektori zabezpečovania kvality monitorujú každú fázu výroby a zabezpečujú vykonávanie ich prísnych smerníc kvality. V kritických bodoch výrobného procesu je každá surovina a každý konečný produkt podrobený veľkému množstvu analytických laboratórnych testov, aby bol zaručený obsah, čistota, biologická dostupnosť a rozpustnosť.

Nature's Plus vyrába farmaceutickú kvalitu a spĺňa environmentálne požiadavky California Proposition 65, ktoré sú oveľa prísnejšie ako ich európske náprotivky. Je samozrejmé, že všetky dávky sú interne kontrolované, na zaťaženie.

Vďaka enormnému a podstatnému nasadeniu v oblasti doplnkov výživy sa spoločnosti Nature's Plus v posledných desaťročiach podarilo získať neoceniteľné vedomosti o ideálne účinných zloženiach a dávkových formách, ako aj o optimálnych výrobných postupoch. Tieto objavy plynú do každého jedného produktu Natures Plus, takže každý z nich zaujme svojou vynikajúcou kvalitou.

Kvalita, ktorá sa oplatí!

Výživové doplnky Nature's Plus sú tiež známe ako energetické doplnky, pretože spĺňajú najvyššie štandardy, na ktorých je výroba Nature's Plus v neprekonateľnej miere založená.

Kombináciou najmodernejších technológií, rozsiahleho vedeckého výskumu a použitia aktívnych zložiek s najvyššou biologickou dostupnosťou výrobky Natures Plus spĺňajú najvyššie štandardy, ktoré je možné na potravinové doplnky uplatniť. Receptúry produktov Nature's Plus sú vyvíjané v analytických zariadeniach, takže obsah, čistota a rozpustnosť sú dodnes neprekonateľné.

Každá receptúra prechádza rozsiahlymi testovacími postupmi, ktoré vykonávajú úradné a nezávislé laboratóriá. Týmto spôsobom je možné zaručiť maximálne uvoľnenie energie a vždy si môžete byť istí, že dostávate výrobky špičkovej kvality.