Výživové doplnky pre športovcov od spoločnosti Peeroton

Top produkty pre vrcholových športovcov

Rakúska spoločnosť Peeroton pôsobí v športe od roku 1994 a v súčasnosti je jedným z najznámejších poskytovateľov doplnkovej výživy pre športovcov. Rôzne produkty z rozsiahleho sortimentu sú vyvíjané podľa najnovších vedeckých poznatkov a spĺňajú najvyššie štandardy kvality, takže dokonca spĺňajú nároky vrcholových športovcov.

Nakupovať podľa kategórií

Peeroton: 23 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Podpora všetkých, ktorí chcú dosiahnuť svoje osobné výkonnostné ciele zdravým a inteligentným spôsobom - s týmto cieľom založil prof. Wolfgang Peer v roku 1994 spoločnosť Peeroton. Dnes je Peeroton rakúskou značkou číslo 1 v oblasti športovej výživy, ktorej dôverujú odborníci na športovú výživu i špičkoví športovci.

Úspech značky Peeroton je založený na niekoľkých pilieroch:

  • Holistický koncept pre maximálny efekt.
  • Interdisciplinárna spolupráca s odborníkmi z rôznych oblastí.
  • S prihliadnutím na najnovšie vedecké poznatky.
  • Použitie surovín najvyššej kvality.
  • Súlad s najprísnejšími normami kvality.

Spoločnosti Peeroton sa tak darí vyrábať výživové doplnky pre najvyššie nároky, ktorým dôverujú aj vrcholoví športovci. Výrobky tohto výrobcu boli dlho považované za zasvätený tip, ale dnes ich mnohí uvádzajú ako jeden z dôvodov úspechu. Rakúska lyžiarska asociácia sa spolieha na výrobky značky Peeroton, ktorá je od roku 2002 ich oficiálnym dodávateľom. Na Peeroton sa navyše spolieha aj olympijský tím Rakúska a množstvo národných a medzinárodných špičkových športovcov.

Premyslený systém pre súťaživých športovcov

Peeroton kombinuje všetky oblasti, ktoré sú dôležité pre hobby a súťažných športovcov, na sebe nadväzujúcich, do premysleného systému, ktorý je spojený s výrobkami pre každú oblasť použitia. Pri tom Peeroton vždy berie do úvahy rôzne výkonnostné ciele jednotlivých športovcov, ktoré sa samozrejme líšia individuálne. Týmto spôsobom je možné, aby spoločnosť Peeroton splnila rôzne potreby a ponúkla svojim zákazníkom rôzne produktové riešenia.

Bielkoviny, uhľohydráty a aminokyseliny sú základnými stavebnými kameňmi, na ktorých je založená rada produktov Peeroton. Tie ponúka Peeroton v unikátnych receptúrach a v absolútnej špičkovej kvalite, čo potvrdzujú početné certifikáty.

Najvyššia kvalita pre väčší úspech!

Vynikajúca kvalita je predpokladom dosiahnutia špičkového výkonu.

  • Pôvod všetkých surovín je možné dokázať certifikátmi.
  • Suroviny sú spracované výlučne podľa najvyšších možných štandardov kvality (ISO * a ISF *).
  • Všetky produkty sú priebežne analyzované, testované a zdokumentované v kolínskom zozname v Centre pre preventívny dopingový výskum - Nemecká športová univerzita v Kolíne nad Rýnom.
  • Všetky produkty sú zaručene bez hormónov.
  • Na výrobu kapsúl sa používajú iba kapsuly z rastlinných vlákien bez obsahu želatíny (V-Caps).

Úzka spolupráca s odborníkmi z rôznych špecializovaných oblastí umožňuje neustálu optimalizáciu a prispôsobovanie produktov rastúcim požiadavkám vrcholových športovcov. Vďaka ponuke v našom online obchode sú tieto znalosti a táto jedinečná kvalita teraz k dispozícii aj vám.