Lahodné ovocné pyré
Ovocné pyré: 5 produktov
Govinda Bio mangové pyré, 100 % ovocie, 210 ml
- mango Alphonso
- šetrne spracované
- obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
€ 4,39 (€ 20,90 / l)
Doručenie do 07. októbra
Govinda Bio mangové pyré, 975 ml
- mango Alphonso
- šetrne spracované
- obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
€ 16,09 (€ 16,50 / l)
Doručenie do 07. októbra
Cosmoveda Bio Chyavanprash (Amlamus), 230 g
- má všetkých 6 príchutí
- špeciálna zmes bylín
- tradične vyrobený
€ 24,99 (€ 108,65 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Fleurance Nature Bio slivkové pyré, 295 g
- bio kvalita
- pasterizované
- všestranné použitie
€ 7,19 (€ 24,37 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Fleurance Nature Bio pyré zo sliviek a rebarbory, 290 g
- výživné
- všestranné použitie
- vegan
€ 7,19 (€ 24,79 / kg)
Doručenie do 07. októbra