Rozličné nátierky na chlieb

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Nátierky: 1 - 30 z 97 produktov

Govinda Bio šachorový krém

Govinda Bio šachorový krém, 250 g

  • pre celú rodinu
  • bez pridaného cukru
  • roztierateľný
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mangové pyré, 100 % ovocie

Govinda Bio mangové pyré, 100 % ovocie, 210 ml

  • mango Alphonso
  • šetrne spracované
  • obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
€ 4,39 (€ 20,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mangové pyré

Govinda Bio mangové pyré, 975 ml

  • mango Alphonso
  • šetrne spracované
  • obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
€ 16,09 (€ 16,50 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Chyavanprash (Amlamus)

Cosmoveda Bio Chyavanprash (Amlamus), 230 g

  • má všetkých 6 príchutí
  • špeciálna zmes bylín
  • tradične vyrobený
€ 24,99 (€ 108,65 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio Chufella

Govinda Bio Chufella, 220 g

  • bez palmového oleja
  • orieškovo-čokoládová chuť
  • nátierka so šachorom
€ 8,79 (€ 39,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ironMaxx Protein Creme

ironMaxx Protein Creme, Choc Almond (250 g)

  • nízky obsah sacharidov
  • bez lepku
  • nízky obsah cukru
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio med Manuka z Nového Zélandu

BIO PRIMO Bio med Manuka z Nového Zélandu, MGO 400+ (250 g)

  • horká až pikantná chuť
  • na vnútorné a vonkajšie použitie
  • bez laktózy a lepku
€ 33,49 (€ 133,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Schalk Mühle Bio krém z tekvicových semien s kakaom

Schalk Mühle Bio krém z tekvicových semien s kakaom, 100 g

  • zjemnený cukrom
  • skvele sa hodí ako dip k zelenine
€ 7,79 (€ 77,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra