Rôzne druhy semienok do müsli

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Semienka: 30 produktov

Govinda Bio konopné semienka

Govinda Bio konopné semienka, 150 g

  • s nenasýtenými mastnými kyselinami
  • ako prísada do pečiva a cestovín
  • oriešková aróma
€ 5,39 (€ 35,93 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio ľanové semienka

Alnatura Bio ľanové semienka, 500 g

  • vysoká schopnosť napučiavania
  • aromatická oriešková chuť
  • z ekologického poľnohospodárstva.
€ 2,59 (€ 5,18 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Life Light Psyllium mleté

Life Light Psyllium mleté, 500 g

  • šupky semien skorocelu indického (Plantago ovata/Psyllium)
  • 80 % rastlinnej vlákniny
  • bez prísad
€ 17,39 (€ 34,78 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio konopné semienka lúpané

Alnatura Bio konopné semienka lúpané, 200 g

  • jemná oriešková chuť
  • do müsli, polievok a šalátov
  • žiadny opojný účinok
€ 4,79 (€ 23,95 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio ľanové semienka zlaté

Alnatura Bio ľanové semienka zlaté, 500 g

  • mierna chuť
  • vysoká napučiavacia schopnosť
  • nie sú určené na surovú spotrebu
€ 3,39 (€ 6,78 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Life Light Psyllium nemleté

Life Light Psyllium nemleté, 500 g

  • 80% obsah vlákniny
  • bez prísad
  • bez GMO
€ 16,19 (€ 32,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

FutuNatura Bio chia semienka

FutuNatura Bio chia semienka, 1.000 g

  • superpotravina
  • zdroj bielkovín
  • chuťovo neutrálne
€ 12,29 (€ 12,29 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Govinda Bio čierny sezam

Govinda Bio čierny sezam, 200 g

  • vegánsky produkt
  • oriešková chuť
  • na dochutenie jedál
€ 4,49 (€ 22,45 / kg)

Doručenie do 21. októbra

Raab Vitalfood Bio chia semienka

Raab Vitalfood Bio chia semienka, 500 g

  • vláknina a bielkoviny
  • vysokokvalitné vitamíny a minerály
  • obsahuje mastné kyseliny omega 3 a 6
€ 9,79 (€ 19,58 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Cosmoveda Bio chia semienka čierne

Cosmoveda Bio chia semienka čierne, 250 g

  • bez chuti
  • silná napučiavacia schopnosť
  • pôvod: Mexiko
€ 8,99 (€ 35,96 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Purasana Bio psyllium prášok

Purasana Bio psyllium prášok, 200 g

  • z Indie
  • čisté
  • vegan
€ 12,29 (€ 61,45 / kg)

Doručenie do 08. októbra

FutuNatura Bio psyllium šupky - prášok

FutuNatura Bio psyllium šupky -​ prášok, 250 g

  • vynikajúca kvalita
  • Prírodný zdroj vlákniny
  • do jogurtu, kaše alebo müsli
€ 11,89 (€ 47,56 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Purasana Bio chia semienka

Purasana Bio chia semienka, 400 g

  • prírodné omega-3 a -6 mastné kyseliny
  • vysoký obsah vlákniny
€ 11,19 (€ 27,98 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Purasana Bio konopné semienka lúpané

Purasana Bio konopné semienka lúpané, 200 g

  • 100 % prírodné
  • vhodné aj pre deti
  • vegan, bez laktózy a lepku
€ 10,89 (€ 54,45 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Bioenergie Bio Psyllium šupky

Bioenergie Bio Psyllium šupky, 200 g v papierovej dóze

  • nemleté
  • pôvod: India
  • balené v Rakúsku
€ 10,09 (€ 50,45 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Ölmühle Solling Chia semienka

Ölmühle Solling Chia semienka, 500 g

  • bez lepku
€ 10,89 (€ 21,78 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Govinda Bio mleté šupky psyllia

Govinda Bio mleté šupky psyllia, 170 g

  • neutrálna chuť
  • vysoká napučiavacia schopnosť
  • na zahusťovanie
€ 8,19 (€ 48,18 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Govinda Bio šupky psyllia

Govinda Bio šupky psyllia, 250 g

  • aj pre diabetikov
  • bohaté na vlákninu
  • v bio kvalite
€ 9,79 (€ 39,16 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Terra Elements Bio raw chia semienka

Terra Elements Bio raw chia semienka, 500 g

  • 100 % surové bio chia semienka (Salvia hispanica)
  • na miešanie s ovocím a orechmi
€ 15,59 (€ 31,18 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Govinda Bio chia semienka

Govinda Bio chia semienka, 450 g

  • vysokokvalitný proteín
  • bohaté na minerály a vitamíny
  • bohaté na esenciálne mastné kyseliny OMEGA-3 a OMEGA-6
€ 7,89 (€ 17,53 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Cosmoveda Bio šupky psyllia

Cosmoveda Bio šupky psyllia, 100 g

  • bio kvalita
  • rozpustná vláknina
€ 8,69 (€ 86,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Classic Ayurveda Bio psyllium šupky

Classic Ayurveda Bio psyllium šupky, 100 g

  • vysoký obsah vlákniny, výlučne rastlinného pôvodu
  • zo indického skorocelu
  • 100 % prírodné organické zložky
€ 7,39 (€ 73,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Ölmühle Solling Bio šupky psyllia mleté

Ölmühle Solling Bio šupky psyllia mleté, 500 g

  • jemný prírodný prášok
  • všestranný
  • bez cukru
€ 18,89 (€ 37,78 / kg)

Doručenie do 21. októbra

Bioenergie Bio psyllium múka

Bioenergie Bio psyllium múka, 300 g

  • mleté šupky psyllia
  • pôvod: India
  • balená v Rakúsku
€ 12,79 (€ 42,63 / kg)

Doručenie do 13. októbra

Ölmühle Solling Bio konopné semienka nelúpané

Ölmühle Solling Bio konopné semienka nelúpané, 500 g

  • kvalita raw food
  • prírodné a vegánske
  • oriešková chuť
€ 8,09 (€ 16,18 / kg)

Doručenie do 04. novembra

Alnatura Bio šupky psyllia

Alnatura Bio šupky psyllia, 200 g

  • neutrálna chuť
  • vysoký obsah vlákniny
€ 5,79 (€ 28,95 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Schalk Mühle Bio surové ľanové semená

Schalk Mühle Bio surové ľanové semená, 300 g

  • vysoký obsah omega 3
  • ideálne na raňajky alebo počas dňa
  • s cennými vitamínmi
€ 4,79 (€ 15,97 / kg)

Doručenie do 22. októbra

FutuNatura Bio psyllium šupky

FutuNatura Bio psyllium šupky, 200 g

  • vláknina
  • napučiava pri kontakte s vodou
  • želatínová konzistencia
€ 11,29 (€ 56,45 / kg)

Doručenie do 15. októbra

Raab Vitalfood Bio Psyllium šupky (jemne mleté)

Raab Vitalfood Bio Psyllium šupky (jemne mleté), 150 g

  • originál z Indie
  • 100 % prírodné
€ 12,19 (€ 81,27 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Schalk Mühle Bio surové konopné semená

Schalk Mühle Bio surové konopné semená, 300 g

  • 100 % z Rakúska
  • s obsahom aminokyselín
  • aj na dochutenie šalátov
€ 12,89 (€ 42,97 / kg)

Doručenie do 22. októbra