Rôzne druhy vločiek na raňajky

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Vločky : 22 produktov

Alnatura Bio ovsené vločky jemné (Demeter)

Alnatura Bio ovsené vločky jemné (Demeter), 1 kg

  • mimoriadne jemná kvalita
  • na kaše, müsli, placky a iné
  • vysoký obsah živín a vlákniny
€ 3,29 (€ 3,29 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio 5-zrnné vločky

Alnatura Bio 5-​zrnné vločky, 500 g

  • hrubé vločky
  • celozrnné
€ 2,19 (€ 4,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio špaldové flakes

Alnatura Bio špaldové flakes, 200 g

  • do chrumkava upečené
  • orieškovo-aromatické
  • 100 % bio pestovanie
€ 2,29 (€ 11,45 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio ovsené vločky extra jemné

Alnatura Bio ovsené vločky extra jemné, 400 g

  • vysoký obsah vlákniny
  • vegan
€ 1,49 (€ 3,73 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio ovsené vločky hrubé

Alnatura Bio ovsené vločky hrubé, 500 g

  • kultivácia Bioland
  • z celého zrna ovsa
€ 1,69 (€ 3,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio kukuričné lupienky (nesladené)

Alnatura Bio kukuričné lupienky (nesladené), 300 g

  • nesladené
  • 100 % bio a vegan
€ 2,69 (€ 8,97 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio pšenové vločky

Alnatura Bio pšenové vločky, 500 g

  • vegan
  • do müsli alebo ako kaša
  • z ekologického poľnohospodárstva
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Govinda Bio ovsené vločky

Govinda Bio ovsené vločky, 250 g

  • vegánske
  • bio výrobok
  • vysoká kvalita
€ 5,39 (€ 21,56 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Berglöwe Jemné bio ovsené vločky

Berglöwe Jemné bio ovsené vločky, 1.000 g

  • pre teplé a studené jedlá
  • celé ovsené zrno so šupkou
  • spracovanie bez namáčania
€ 4,59 (€ 4,59 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio špaldové vločky jemné

Alnatura Bio špaldové vločky jemné, 500 g

  • poľnohospodárstvo Demeter
  • z celého zrna špaldy
  • s jogurtom alebo mliekom
€ 2,19 (€ 4,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio škoricové lupienky (vegan)

Alnatura Bio škoricové lupienky (vegan), 250 g

  • karamelová chuť
  • sladené cukrom z kokosových kvetov
  • vegánska receptúra
€ 3,29 (€ 13,16 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Govinda Bio gaštanové vločky

Govinda Bio gaštanové vločky, 200 g

  • vysoký obsah draslíka
  • bez lepku
  • mierne sladká chuť
€ 7,79 (€ 38,95 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio kukuričné lupienky

BioKing Bio kukuričné lupienky, 375 g

  • chrumkavé raňajkové cereálie
  • sladené surovým trstinovým cukrom
€ 3,79 (€ 10,11 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio špaldové vločky

BioKing Bio špaldové vločky, 300 g

  • chrumkavé
  • šetrne spracované
  • nesladené
€ 4,17 € 4,39 (€ 13,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio ovsené vločky

BioKing Bio ovsené vločky, 500 g

  • veľké vločky
  • vyčistené a zbavené pliev
  • šetrný výrobný proces
€ 2,19 (€ 4,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio kukuričné lupienky

Alnatura Bio kukuričné lupienky, 375 g

  • bez lepku
  • jemné ale chrumkavé
€ 3,19 (€ 8,51 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Cosmoveda Bio kokosové lupienky

Cosmoveda Bio kokosové lupienky, 500 g

  • lahodná vôňa
  • zvodná chuť
  • na varenie a pečenie
€ 6,69 (€ 13,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Bio ovsené, rýchlo sa rozplývajúce vločky

Alnatura Bio ovsené, rýchlo sa rozplývajúce vločky, 250 g

  • rýchlo sa rozplývajú
  • z mletého ovsa
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Doručenie do 14. októbra

Govinda Bio amarantové vločky

Govinda Bio amarantové vločky, 350 g

  • na lahodné müsli
  • na doladenie dezertov
  • na pečenie a praženei
€ 4,59 (€ 13,11 / kg)

Doručenie do 21. októbra

Alnatura Bio 3-zrnné vločky

Alnatura Bio 3-​zrnné vločky, 500 g

  • jemné
  • celozrnné
  • ovos, raž a špalda
€ 2,29 (€ 4,58 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio zmes vločiek

BioKing Bio zmes vločiek, 500 g

  • s vysokým podielom ovsených vločiek
  • do müsli, ovocných šalátov či jogurtov
€ 2,09 (€ 4,18 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

ironMaxx Instant Oats (s príchuťou)

ironMaxx Instant Oats (s príchuťou), čokoláda (2.000 g)

  • 14 g proteínu na 100 g
  • bohaté na mikroživiny
  • komplexné sacharidy
€ 16,19 (€ 8,10 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii