Sušené ovocie a orechy na plnohodnotný snack

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Sušené ovocie a orechy: 1 - 30 z 41 produktov

Slivky ShareOriginal®

Share Slivky ShareOriginal® , 500 g

  • fermentované zelené slivky
  • celé ovocie - s jadrom
  • sladko-kyslá chuť
€ 96,49 (€ 192,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Rapunzel Sušené bio brusnice

Rapunzel Sušené bio brusnice, 250 g

  • mierne horkastá chuť
  • rafinované koncentrovanou jablkovou šťavou
€ 6,83 € 7,59 (€ 27,32 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Pralinky vyrobené z fermentovaného ovocia pomelo Share-Pomelozzini®

Share Pralinky vyrobené z fermentovaného ovocia pomelo Share-​Pomelozzini®, 4 ks

  • z prírodného pomela
  • fermentovaný vo vlastnej šťave po dobu 30 mesiacov
  • ovocná a šťavnatá chuť
€ 28,96 € 30,49 (€ 7,24 / ks)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio zmes orieškov do šalátu

Alnatura Bio zmes orieškov do šalátu, 100 g

  • do šalátov
  • mix orieškov
  • znovu uzatvárateľné vrecko
€ 2,51 € 2,79 (€ 25,10 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio datle Deglet Nour, s kôstkami

BioKing Bio datle Deglet Nour, s kôstkami, 500 g

  • krajina pôvodu: Tunisko
  • sladká medová chuť
€ 4,85 € 5,39 (€ 9,70 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Raab Vitalfood Bio goji bobule

Raab Vitalfood Bio goji bobule, 500 g

  • vysoké percento železa
  • s vitamínmi a minerálmi
  • lahodná chuť
€ 22,49 € 24,99 (€ 44,98 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio mletý šachor

BioKing Bio mletý šachor, 1.000 g

  • prirodzene sladký
  • bez pridaných aróm
€ 15,20 € 16,89 (€ 15,20 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Govinda Bio plody dráča

Govinda Bio plody dráča, 200 g

  • obsahujú veľa vitamínu C
  • jemne sladkokyslá, ovocná chuť
  • šetrne sušené plody
€ 8,81 € 9,79 (€ 44,05 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Purasana Čučoriedky

Purasana Čučoriedky, 150 g

  • sladené koncentrátom jablkovej šťavy
  • ovocný snack bohatý na minerály
€ 11,69 € 12,99 (€ 77,93 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio figy

BioKing Bio figy, 500 g

  • turecké horské figy
  • intenzívna chuť
  • šetrne sušené
€ 9,35 € 10,39 (€ 18,70 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Purasana Bio brusnice

Purasana Bio brusnice, 200 g

  • bio brusnice
  • vitamíny a minerály
  • sušené a sladené brusnice
€ 12,68 € 14,09 (€ 63,40 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio baby banány

BioKing Bio baby banány, 100 g

  • zberajú sa zrelé plody
  • ľahká jablková aróma
  • obľúbená maškrta pre deti
€ 2,96 € 3,29 (€ 29,60 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio brusnice

BioKing Bio brusnice, 250 g

  • kyslá ovocná chuť
  • šetrne sušené
€ 9,35 € 10,39 (€ 37,40 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio hrozienka sultánky

BioKing Bio hrozienka sultánky, 500 g

  • krajina pôvodu: Turecko
  • šetrne spracované
  • silná, sladká vôňa
€ 8,63 € 9,59 (€ 17,26 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio slivky

BioKing Bio slivky, 500 g

  • šetrné spracovanie
  • intenzívna chuť
€ 11,69 € 12,99 (€ 23,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio kokosové lupienky pražené

Alnatura Bio kokosové lupienky pražené, 100 g

  • nesírené a vegan
€ 1,97 € 2,19 (€ 19,70 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Terra Elements Bio Goji bobule

Terra Elements Bio Goji bobule, 250 g

  • ovocná sladká chuť
  • vhodné aj ako čaj
  • bez želatíny
€ 13,58 € 15,09 (€ 54,32 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio kokosové lupienky

Alnatura Bio kokosové lupienky, 100 g

  • bez konzervantov
  • 100 % organické pestovanie zo Srí Lanky
€ 1,88 € 2,09 (€ 18,80 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio surové slnečnicové semená

Schalk Mühle Bio surové slnečnicové semená, 300 g

  • proteínová náhrada pre vegánov a vegetariánov
  • bohaté na vitamíny B
  • na priamu konzumáciu alebo ako prísada do pečenia
€ 4,31 € 4,79 (€ 14,37 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio pomarančové vločky

BioKing Bio pomarančové vločky, 200 g

  • jemné a chrumkavé
  • sladko-kyslá chuť
  • sušené s ryžovou múkou
€ 8,27 € 9,19 (€ 41,35 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Terra Elements Zmes kešu-kakao

Terra Elements Zmes kešu-​kakao, 150 g

  • ručne lúskané kešu oriešky z Bali
  • zmiešané so surovým kakaom
  • s bio cukrom z kokosových kvetov a morskou soľou
€ 8,54 € 9,49 (€ 56,93 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Govinda Bio prírodný šachor

Govinda Bio prírodný šachor, 250 g

  • celé plody
  • neošetrený a v raw food kvalite
  • prírodná sladká chuť
€ 5,39 € 5,99 (€ 21,56 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Classic Ayurveda Bio sušené kúsky manga

Classic Ayurveda Bio sušené kúsky manga, 100 g

  • sušená pochúťka
  • slnkom dozretý
  • vyvažuje Vátu a Pittu
€ 5,48 € 6,09 (€ 54,80 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Classic Ayurveda Bio sušené marhule

Classic Ayurveda Bio sušené marhule, 200 g

  • aromatické
  • rasayana
  • sladká chuť
€ 8,54 € 9,49 (€ 42,70 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio mango

BioKing Bio mango, 100 g

  • silne aromatická a sladká chuť
  • šetrne sušené
  • krajina pôvodu: Burkina Faso
€ 4,49 € 4,99 (€ 44,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Classic Ayurveda Bio kúsky zázvoru

Classic Ayurveda Bio kúsky zázvoru, 120 g

  • na maškrtenie
  • kandizovaný
€ 5,75 € 6,39 (€ 47,92 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio banánové vločky

BioKing Bio banánové vločky, 200 g

  • intenzívna chuť
  • banány dozreté na slnku
  • šetrne sušené
€ 6,83 € 7,59 (€ 34,15 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Alnatura Bio zmes orechov (pražená a nesolená)

Alnatura Bio zmes orechov (pražená a nesolená), 150 g

  • mandle, kešu a lieskové oriešky
  • ako snack, na pečenie a varenie
  • bio kvalita
€ 4,49 € 4,99 (€ 29,93 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio ananás

BioKing Bio ananás, 100 g

  • krajina pôvodu: Burkina Faso
  • šetrne sušené
€ 5,39 € 5,99 (€ 53,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BioKing Bio machovka peruánska

BioKing Bio machovka peruánska, 100 g

  • ovocná, sladká chuť s jemne kyslou arómou
  • zber zrelých plodov
  • šetrné spracovanie
€ 4,49 € 4,99 (€ 44,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra