Produkty s obsahom vlákniny

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti Nutrienty
Filter

Vláknina: 20 produktov

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio prášok z akáciového vlákna

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio prášok z akáciového vlákna, 360 g

  • 80 % rozpustná vláknina
  • tiež pre tehotné ženy, dojčiace ženy a deti
  • neutrálna chuť
€ 34,99 (€ 97,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vitaplex FibreControl

Vitaplex FibreControl, 450 g

  • prírodná vláknina
  • čistá akáciová vláknina z akácie senegalskej
  • jednoduché dávkovanie
€ 25,49 (€ 56,64 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Trio organickej vlákniny

Raab Vitalfood Trio organickej vlákniny, 210 g

  • z jablčnej vlákniny, ľanových semien a ovsených zŕn
  • do müsli, koktailov a smoothies
  • jemne mleté
€ 8,59 (€ 40,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio prášok z topinamburu

Raab Vitalfood Bio prášok z topinamburu, 150 g

  • oriešková chuť
  • čisto rastlinný
  • s inulínom
€ 10,89 (€ 72,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

anatis Naturprodukte Bio prášok z akáciového vlákna

anatis Naturprodukte Bio prášok z akáciového vlákna, 360 g

  • neutrálna chuť
  • obsahuje 90 % rozpustnej vlákniny
  • v bio kvalite
€ 34,99 (€ 97,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® Jablčný pektín

NaturesPlus® Jablčný pektín, 180 tabliet

  • prírodné vlákno
  • produkt najvyššej kvality
€ 26,99 (€ 105,43 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Allergy Research Group Cellulose - prášok

Allergy Research Group Cellulose -​ prášok, 250 g

  • čistý prášok z celulózy
  • 250 g dóza
€ 23,49 (€ 93,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio psyllium šupky

Raab Vitalfood Bio psyllium šupky, 100 kapsúl

  • 82 % rastlinnej vlákniny
  • ľahké užívanie
  • vo forme kapsúl
€ 10,89 (€ 181,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BRAINEFFECT Daily Gut + Premium Reds

BRAINEFFECT Daily Gut + Premium Reds, Red Fruits (240 g)

  • 18 miliárd bakteriálnych kultúr
  • B-vitamíny
  • 7 prírodných tráviacich enzýmov
€ 59,49 (€ 247,88 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

SOJALL Darmil Bio

SOJALL Darmil Bio, 240 g

  • naklíčený a fermentovaný
  • prírodný vitamín B12
  • riboflavín a biotín
€ 34,99 (€ 145,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

rawster Bio akáciový prášok

rawster Bio akáciový prášok, 400 g

  • v prírodnej podobe
  • jemne mletý
  • všestranné použitie
€ 12,29 € 20,49 (€ 30,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Life Light Bio akáciová vláknina Plus

Life Light Bio akáciová vláknina Plus, 320 g

  • 100 % prírodný produkt
  • pre každú vekovú skupinu
  • s vitamínom C
€ 27,99 (€ 87,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Solaray Okra prášok

Solaray Okra prášok, 74,70 g

  • vláknina z uhorky v kombinácii s inulínom
  • neutrálna chuť a univerzálnosť
  • bez lepku a sóje
€ 53,99 (€ 722,76 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

American Biologics Prášok Colon Clean

American Biologics Prášok Colon Clean, 360 g

  • lahodná acerola s vanilkovou príchuťou
  • s vlákninou a enzýmami
  • obsahuje vlákninu a semená psyllia
€ 43,49 (€ 120,81 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Optima Naturals Provida Regular LAX

Optima Naturals Provida Regular LAX, citrón (150 g)

  • obohatený o Bacillus coagulans
  • vegan, bez lepku a laktózy
  • čistý alebo ochutený
€ 18,04 € 18,99 (€ 120,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

KLEAN LABS Bio prášok z akáciových vlákien

KLEAN LABS Bio prášok z akáciových vlákien, 360 g

  • bez chuti
  • stačí malá dávka
  • bifidogénne vlastnosti
€ 39,49 (€ 109,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Panaceo Green Health DarmMobil+ prášok

Panaceo Green Health DarmMobil+ prášok, 300 g

  • bohatý na prírodnú vlákninu
  • s obsahom horčíka
  • obsahuje cenný vitamín C
€ 34,99 (€ 116,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

SFI HEALTH Biotagen® prášok

SFI HEALTH Biotagen® prášok, 150 g

  • zloženie rozpustnej vlákniny
  • obsahuje inulín, beta-glukán a arabinogalaktán
  • z čakanky, čistených kvasníc a smrekovcového dreva
€ 36,99 (€ 246,60 / kg)

Doručenie do 20. októbra

SFI HEALTH THER-BIOTIC® BiotaGen®

SFI HEALTH THER-​BIOTIC® BiotaGen®, 120 kapsúl

  • vysoký obsah vlákniny
  • s inulínom a arabinogalaktánom
  • purifikovaný kvasnicový beta-glukán
€ 43,49 (€ 402,69 / kg)

Doručenie do 14. októbra

ironMaxx Lipo Reduct 600

ironMaxx Lipo Reduct 600, 100 kapsúl

  • chitosan v kapsulách s vitamínom C
  • vhodný k mastným jedlám
€ 22,99 (€ 306,53 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii