Výživové doplnky bohaté na mastné kyseliny

Mastné kyseliny sú alifatické monokarboxylové kyseliny s väčšinou nerozvetvenými uhlíkovými reťazcami.

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Esenciálne mastné kyseliny Alergény - neobsahuje Vlastnosti Určené na
Filter

Mastné kyseliny: 1 - 30 z 103 produktov

Igennus Vegepa® PURE EPA

Igennus Vegepa® PURE EPA, 60 kapsúl

  • s omega-3 a omega-6
  • s vitamínom E
  • EPA z oleja zo sardel
€ 17,54 € 19,49 (€ 584,67 / kg)

Doručenie do 08. októbra

ZeinPharma Essence L Omega-3 1000 mg

ZeinPharma Essence L Omega-​3 1000 mg, 140 gélových kapsúl

  • s EPA a DHA
  • v mäkkých kapsulách
  • z rybej želatíny
€ 18,89 € 20,99 (€ 106,12 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Life Light Omega 3 plus

Life Light Omega 3 plus, 120 kapsúl

  • 1000 mg rybieho oleja na dennú dávku
  • EPA A DHA
  • s vitamínom E
€ 35,09 € 38,99 (€ 427,93 / kg)

Doručenie do 08. októbra

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3, 120 kapsúl

  • softgélové kapsuly
  • s EPA a DHA
  • neutrálna príchuť
€ 35,99 € 39,99 (€ 233,70 / kg)

Doručenie do 08. októbra

FutuNatura Omega 3 PLUS 1000 mg

FutuNatura Omega 3 PLUS 1000 mg, 120 gélových kapsúl

  • rybí olej zo sardelí
  • 35 % EPA A 25 % DHA
  • optimalizovaný s vitamínom E
€ 16,10 € 17,89 (€ 94,71 / kg)

Doručenie do 08. októbra

pure encapsulations EPA/DHA liquid

pure encapsulations EPA/DHA liquid, 200 ml

  • s certifikátom Friend of the Sea
  • prírodná citrónová aróma
  • bez laktózy a bez gluténu
€ 64,34 € 71,49 (€ 321,70 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer, 60 kapsúl

  • s kyselinou alfa-lipoovou
  • s proteolytickými enzýmami
  • 2 kapsuly denne
€ 48,59 € 53,99 (€ 1.033,83 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

GoPrimal Omega 3

GoPrimal Omega 3, 90 kapsúl

  • prírodný zdroj omega-3
  • udržateľný zdroj z aljašskej tresky
  • 400/300 mg EPA/DHA na kapsulu
€ 33,29 € 36,99 (€ 270,65 / kg)

Doručenie do 08. októbra

ZeinPharma Kyselina alfa-lipoová 300 mg

ZeinPharma Kyselina alfa-​lipoová 300 mg, 90 kapsúl

  • mastná kyselina s obsahom síry
  • vysoká kvalita a prirodzenosť
  • 300 mg na kapsulu
€ 38,24 € 42,49 (€ 1.158,79 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Berglöwe Krillový olej, Omega 3

Berglöwe Krillový olej, Omega 3, 120 kapsúl

  • s prírodným astaxantínom
  • s EPA a DHA
  • 500 mg krilového oleja na kapsulu
€ 49,04 € 54,49 (€ 557,27 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

anatis Naturprodukte Krillový olej premium

anatis Naturprodukte Krillový olej premium, 100 kapsúl

  • obsahuje 4 mg astaxantínu v 2 kapsulách
  • obsahuje 250 mg omega-3 mastných kyselín (EPA/DHA) v 2 kapsulách
  • obsahuje 420 mg fosfolipidov v 2 kapsulách
€ 85,04 € 94,49 (€ 1.417,33 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

ZeinPharma Essence M Omega-3 500 mg

ZeinPharma Essence M Omega-​3 500 mg, 300 kapsúl

  • s EPA a DHA
  • softgel kapsuly
  • z rybej želatíny
€ 18,89 € 20,99 (€ 97,88 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Igennus Echiomega

Igennus Echiomega, 60 kapsúl

  • omega-3-6-9 mastné kyseliny z hadinca (Echium)
  • ideálna alternatíva rybieho tuku
  • 60 kapsúl
€ 15,56 € 17,29 (€ 518,67 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Vitamaze Omega 3

Vitamaze Omega 3, 90 kapsúl

  • vysoko dávkovaný
  • v mäkkých gélových kapsulách
  • 40 % EPA a 30 % DHA
€ 23,39 € 25,99 (€ 192,83 / kg)

Doručenie do 08. októbra

anatis Naturprodukte Krillový olej + astaxantín + vitamín D

anatis Naturprodukte Krillový olej + astaxantín + vitamín D, 80 kapsúl

  • jedna kapsula obsahuje 1 mg astaxantínu a 1 000 IU vitamínu D3
  • jedna kapsula obsahuje 125 mg omega-3 mastných kyselín (EPA/DHA)
  • jedna kapsula obsahuje 210 mg fosfolipidov
€ 71,09 € 78,99 (€ 1.229,93 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Medex Omega-3 junior sirup

Medex Omega-​3 junior sirup, 140 ml

  • lahodná chuť
  • obsahuje DHA & EPA
  • s množstvom vitamínov
€ 14,66 € 16,29 (€ 104,71 / l)

Doručenie do 08. októbra

Vitamaze Kyselina R-alfa lipoová

Vitamaze Kyselina R-​alfa lipoová, 60 kapsúl

  • antioxidant rozpustný vo vode a tukoch
  • 200 mg kyseliny R-alfa lipoovej na kapsulu
  • bez stearanu horečnatého
€ 24,74 € 27,49 (€ 970,20 / kg)

Doručenie do 08. októbra

NaturesPlus® Ultra OMEGA 3/6/9

NaturesPlus® Ultra OMEGA 3/6/9, 120 gélových kapsúl

  • 100 % prírodný
  • optimálny miešací pomer
  • borák, rybí a ľanový olej
€ 35,99 € 39,99 (€ 163,59 / kg)

Doručenie do 08. októbra

NaturesPlus® Egg Yolk Lecithin

NaturesPlus® Egg Yolk Lecithin, 90 veg. kapsúl

  • veg. kapsuly
€ 27,44 € 30,49 (€ 343,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Life Light Omega 3-6-9

Life Light Omega 3-​6-​9, 120 kapsúl

  • vysoká kvalita
  • optimálne dávkované
€ 50,39 € 55,99 (€ 284,69 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Pure & Essential Omega-3 Wild Fish Oil & D3

Igennus Pure & Essential Omega-​3 Wild Fish Oil & D3, 60 gélových kapsúl

  • praktické mäkké gélové kapsuly
  • EPA A DHA
  • ľahko sa prehĺtajú
€ 21,59 € 23,99 (€ 213,76 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Life Light Omega-3 mastné kyseliny vegan

Life Light Omega-​3 mastné kyseliny vegan, 60 kapsúl

  • vegánske zloženie
  • získané z mikrorias
  • pre všetky vekové kategórie
€ 26,09 € 28,99 (€ 370,07 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Pure & Essential Vegan Omega-3 & Astaxanthin

Igennus Pure & Essential Vegan Omega-​3 & Astaxanthin, 60 gélových kapsúl

  • 60 gélových kapsúl
  • čistý olej z rastlinných rias
  • aj pre alergikov na ryby
€ 22,49 € 24,99 (€ 224,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Raab Vitalfood Omega 3 olej z rias

Raab Vitalfood Omega 3 olej z rias, 30 kapsúl

  • s DHA a EPA olejom
  • udržateľná alternatíva rybieho oleja
  • čisto rastlinný
€ 21,59 € 23,99 (€ 608,17 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Sensilab Butifar

Sensilab Butifar, 30 kapsúl

  • sodná soľ kyseliny maslovej (butyrát sodný)
  • dlhotrvajúce uvoľňovanie
€ 11,69 € 12,99 (€ 422,02 / kg)

Doručenie do 08. októbra

pure encapsulations Kyselina alfa-lipoová 200 mg

pure encapsulations Kyselina alfa-​lipoová 200 mg, 120 kapsúl

  • optimálna biologická dostupnosť
  • bez farbív a aróm
  • čisto rastlinný
€ 109,79 € 121,99 (€ 1.591,16 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

FutuNatura Omega 3-6-9

FutuNatura Omega 3-​6-​9, 60 gélových kapsúl

  • omega 3 z rybieho oleja sardel
  • omega 6 zo slnečnicového oleja
  • omega 9 z ľanového oleja
€ 10,70 € 11,89 (€ 130,49 / kg)

Doručenie do 08. októbra

FutuNatura 100 % cédrový olej

FutuNatura 100 % cédrový olej, 100 ml

  • pinus sibirica
  • vysoký obsah vitamínu E
  • bez prísad a konzervačných látok
€ 23,84 € 26,49 (€ 238,40 / l)

Doručenie do 08. októbra

FutuNatura Rakytníkový olej

FutuNatura Rakytníkový olej, 100 ml

  • s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami
  • čisto prírodný
  • v sklenenej fľaši
€ 21,59 € 23,99 (€ 215,90 / l)

Doručenie do 08. októbra

Solaray Caprylic Acid

Solaray Caprylic Acid, 100 kapsúl

  • bez sodíka a živice
  • kaprylát vápnika, horčíka a zinku
  • oneskorené uvoľňovanie
€ 21,14 € 23,49 (€ 325,23 / kg)

Doručenie do 08. októbra