Výživové doplnky bohaté na minerály a stopové prvky

Minerály a stopové prvky sa prijímajú denne prostredníctvom stravy. Môžu sa však dodávať aj prostredníctvom doplnkov výživy.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Minerály a stopové prvky: 1 - 30 z 292 produktov

pure encapsulations Magnesium (glycinát horečnatý)

pure encapsulations Magnesium (glycinát horečnatý), 180 kapsúl

  • šetrná alternatíva
  • pre veľmi citlivých ľudí
€ 73,99 (€ 342,55 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Železo chelát Forte

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Železo chelát Forte, 90 kapsúl

  • čisto rastlinný
  • s prírodnými vitamínmi
  • bez alergénov
€ 29,49 (€ 585,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Peeroton MAGNESIUM Professional

Peeroton MAGNESIUM Professional, ríbezľa (20 vrecúšok)

  • bez nutnosti vody
  • priamo na jazyk
  • horčík s citrátovým komplexom
€ 11,27 € 14,09 (€ 112,70 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Citrát horečnatý ako prášok

Raab Vitalfood Citrát horečnatý ako prášok, 340 g

  • 100 % prírodný
  • bez plnív a aróm
  • ideálny aj na šport
€ 20,49 (€ 60,26 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Nature Love Komplex horčíka

Nature Love Komplex horčíka, 90 kapsúl

  • bez geneticky modifikovaných prísad
  • vysoké dávkovanie 400 mg horčíka
  • balenie na 1,5 mesiaca
€ 13,59 (€ 186,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Koloid kremíka

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Koloid kremíka, 200 ml

  • 100 % prírodný pôvod
  • neobsahuje alergény
  • vegan
€ 38,99 (€ 194,95 / l)

Doručenie do 07. októbra

Nature Love Zinok a vitamín C

Nature Love Zinok a vitamín C, 120 kapsúl

  • bisglycinát zinočnatý
  • vysoká biologická dostupnosť
  • balenie na 4 mesiace
€ 12,99 (€ 236,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Nature Love MSM

Nature Love MSM, 180 tabliet

  • 100 % vegan
  • bez zbytočných prísad
  • balenie na 3 mesiace
€ 14,09 (€ 75,35 / kg)

Doručenie do 07. októbra

pure encapsulations Zinok 15

pure encapsulations Zinok 15, 60 kapsúl

  • s 15 mg zinku na kapsulu
  • vegánsky doplnok stravy
  • druhý najbežnejší stopový prvok
€ 30,49 (€ 2.540,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma MSM 1000 mg

ZeinPharma MSM 1000 mg, 120 kapsúl

  • destilovaný OptiMSM®
  • bez konzervačných látok
  • vegan a bez stearanu horečnatého
€ 26,99 (€ 206,03 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Trace Minerals Research ConcenTrace® Trace Mineral Drops

Trace Minerals Research ConcenTrace® Trace Mineral Drops, 237 ml

  • z Veľkého soľného jazera v Utahu v Spojených štátoch
  • 8-krát vyššia koncentrácia ako v morskej vode
  • 100 % prírodné, vysoko koncentrované a bez konzervačných látok
€ 39,99 (€ 168,73 / l)

Doručenie do 07. októbra

Nature Love Selén komplex

Nature Love Selén komplex, 90 kapsúl

  • obsahuje 3 rôzne zlúčeniny selénu
  • 100 % vegan a bez želatíny
  • vyrobený v Nemecku
€ 7,59 (€ 189,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. Rilling Healthcare Silicium Pure

Dr. Rilling Healthcare Silicium Pure, 200 ml

  • čisté suroviny
  • pre celú rodinu
  • ideálny pre športové aktivity
€ 43,49 (€ 217,45 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Komplex horčíka 5v1

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Komplex horčíka 5v1, 180 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • ideálny na každý deň
€ 47,49 (€ 471,13 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. Rilling Healthcare Silicium Subtilis Drinking Oil

Dr. Rilling Healthcare Silicium Subtilis Drinking Oil, 200 ml

  • technológia SAM
  • potláča patogény
  • podporuje vlastné črevné baktérie
€ 49,49 (€ 247,45 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

KLEAN LABS Bisglycinát horečnatý

KLEAN LABS Bisglycinát horečnatý, 120 kapsúl

  • vegan
  • bez GMO
  • 2 kapsuly denne
€ 37,49 (€ 323,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma Glycinát zinočnatý 25 mg

ZeinPharma Glycinát zinočnatý 25 mg, 120 kapsúl

  • gastrorezistentné kapsuly
  • šetrný k žalúdku
  • vegan
€ 13,59 (€ 522,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

pure encapsulations Magnesium Energy

pure encapsulations Magnesium Energy, 60 kapsúl

  • pre športových nadšencov
  • s horčíkom
  • pred, počas a po cvičení
€ 24,99 (€ 337,70 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Multipower Magnesium Liquid

Multipower Magnesium Liquid, 500 ml

  • 250 mg horčíka
  • nevyhnutný produkt pre športovcov
  • bez aspartámu
€ 24,99 (€ 49,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

Allergy Research Group Magnesium Malate Forte

Allergy Research Group Magnesium Malate Forte, 120 tabliet

  • kombinácia horčíka, kyseliny jablčnej a riboflavínu
  • 120 tabliet
€ 45,99 (€ 766,50 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Nature Love Oxid horečnatý

Nature Love Oxid horečnatý, 90 kapsúl

  • 400 mg elementárneho horčíka
  • bez nežiaducich prísad
  • balenie na 3 mesiace
€ 10,29 (€ 151,32 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte MSM kapsuly

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte MSM kapsuly, 150 kapsúl

  • 100 % prírodný a rastliný
  • ručne vyrobený
  • bez alergénov
€ 49,99 (€ 333,27 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Vitamaze Citrát horečnatý

Vitamaze Citrát horečnatý, 180 kapsúl

  • v prémiovej kvalite
  • 100 % čistý trimagnézium dicitrát
  • bez stearanu horečnatého
€ 20,99 (€ 134,04 / kg)

Doručenie do 07. októbra

SanaCare SanaMin Natur-Klinoptilolith

SanaCare SanaMin Natur-​Klinoptilolith, 240 kapsúl

  • bez chemických prísad
  • kapsuly odolné voči žalúdočnej kyseline
€ 53,99 (€ 473,60 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Life Light Arthro Direkt

Life Light Arthro Direkt, 60 kapsúl

  • s mangánom
  • obsahuje vŕbovú kôru a kadidlo
  • prírodné rastlinné látky
€ 41,99 (€ 269,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Synergy Body Prime

Synergy Body Prime, 90 kapsúl

  • pre rovnováhu elektrolytov
  • efektívna formula
€ 59,84 € 62,99 (€ 598,40 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Zechsal Magnéziové kvapky

Zechsal Magnéziové kvapky, 30 ml

  • jednoduché dávkovanie
  • tekutý horčík
  • na dennú konzumáciu
€ 15,38 € 16,19 (€ 512,67 / l)

Doručenie do 07. októbra

Nature Love Železo s vitamínom C

Nature Love Železo s vitamínom C, 60 tabliet

  • bisglycinát železa
  • vysoká biologická dostupnosť
  • balenie na 2 mesiace
€ 10,89 (€ 242,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. Wunder HydroCol

Dr. Wunder HydroCol, 360 g

  • 3 formy horčíka
  • bez prídavných látok
  • vynikajúca rozpustnosť
€ 48,99 (€ 136,08 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

anatis Naturprodukte Tekutý kremík

anatis Naturprodukte Tekutý kremík, 200 ml

  • obzvlášť ľahko sa vstrebáva
  • bez syntetických prísad
  • vyrobený v Rakúsku
€ 38,99 (€ 194,95 / l)

Doručenie do 07. októbra