Výživové doplnky a nápoje

Či už elektrolyty, bielkoviny, sacharidy, zelenina alebo ovocie. V našom sortimente nájdete nápoje všetkých príchutí, od A po Z. Každý si určite príde na svoje.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Nápoje: 1 - 30 z 48 produktov

Bio šťava z červenej repy (fermentovaná kyselinou mliečnou)

Alnatura Bio šťava z červenej repy (fermentovaná kyselinou mliečnou), 500 ml

  • 100 % ekologické pestovanie Demeter
  • sladko-aromatická chuť s jemnou kyslosťou
€ 1,79 (€ 3,58 / l)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Liquid Energy PURE

Sponser® Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

  • pohodlné dávkovanie
  • ideálny aj pre kolektívne športy
  • veľmi neutrálna chuť
€ 3,49 (€ 49,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Recovery Shake

Sponser® Sport Food Recovery Shake, čokoláda (900 g)

  • vysokokvalitný zdroj proteínu
  • s vitamínmi a minerálmi
  • môže sa pripraviť s mliekom alebo vodou
€ 36,99 (€ 41,10 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio šťava z kyslej kapusty (fermentovaná kyselinou mliečnou)

Alnatura Bio šťava z kyslej kapusty (fermentovaná kyselinou mliečnou), 500 ml

  • ochutená morskou soľou
€ 1,79 (€ 3,58 / l)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Carbo Loader Citrus-Orange

Sponser® Sport Food Carbo Loader Citrus-​Orange, 1.200 g

  • s elektrolytmi
  • pre vytrvalostné zaťaženie
  • sacharidová receptúra
€ 34,99 (€ 29,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Liquid Energy PLUS

Sponser® Sport Food Liquid Energy PLUS, Cola-​Lemon (70 g)

  • najmä pre vytrvalostných športovcov
  • zdroj sacharidov
  • praktický na cesty
€ 3,49 (€ 49,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Competition

Sponser® Sport Food Competition, Citrus (1.000 g)

  • bez voľnej fruktózy
  • s multisacharidovým zložením
  • bez kyseliny
€ 29,49 (€ 29,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio mrkvová šťava (fermentovaná kyselinou mliečnou)

Alnatura Bio mrkvová šťava (fermentovaná kyselinou mliečnou), 500 ml

  • 100 % čistá šťava
  • bohatá na provitamín A
  • na pitie aj varenie
€ 1,79 (€ 3,58 / l)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Liquid Energy PLUS Sachet

Sponser® Sport Food Liquid Energy PLUS Sachet, 35 g

  • optimálna zmes glukózy a fruktózy
  • 50 mg kofeínu/tuba
  • bez laktózy a konzervačných látok
€ 2,19 (€ 62,57 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio zeleninová šťava

Alnatura Bio zeleninová šťava, 330 ml

  • aromatická chuť
  • s mrkvou, zelerom a cviklou
  • na pitie alebo ako základ do polievky
€ 1,59 (€ 4,82 / l)

Doručenie do 07. októbra

Amaiva Bio šťava z aloe vera

Amaiva Bio šťava z aloe vera, 1 l

  • 100 % šťava
  • s 1200 mg aloverózy
  • bez farbív a konzervačných látok
€ 25,99 (€ 25,99 / l)

Doručenie do 07. októbra

Natural Power Dextrose

Natural Power Dextrose, 1.000 g

  • jednoduchý cukor
  • čistý sacharidový prášok
  • počas vytrvalostného tréningu
€ 7,09 (€ 7,09 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio mrkvová šťava

Alnatura Bio mrkvová šťava, 330 ml

  • v sklenenej fľaši
€ 1,39 (€ 4,21 / l)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Liquid Energy Salty

Sponser® Sport Food Liquid Energy Salty, 35 g

  • sacharidový gél
  • obohatený o 150 mg sodíka
  • bez konzervačných látok
€ 2,19 (€ 62,57 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio nápoj z aloe vera

Raab Vitalfood Bio nápoj z aloe vera, 1000 ml (1 l)

  • prirodzené zakalenie
  • ručne šúpaná aloe
  • čerstvá rastlinná šťava
€ 22,99 (€ 22,99 / l)

Doručenie do 07. októbra

Mammut Weight Gainer Crash 5000

Mammut Weight Gainer Crash 5000, Cookies (4.500 g)

  • 3-zložkový sacharidový komplex
  • 4-zložkový proteínový komplex
  • 4500 g balenie
€ 81,49 (€ 18,11 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Sponser® Sport Food Ultra Competition

Sponser® Sport Food Ultra Competition, 800 g

  • možnosť individuálneho dávkovania
  • nízky glykemický index
  • dlhotrvajúci prísun energie
€ 28,99 (€ 36,24 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Peeroton CARBO+

Peeroton CARBO+, 600 g

  • rýche dodanie dlhotrvajúcej energie
  • s komplexnými a ľahko stráviteľnými sacharidmi
€ 21,99 € 27,49 (€ 36,65 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma D-ribóza prášok

ZeinPharma D-​ribóza prášok, 200 g

  • s kvasnicovou fermentáciou
  • prirodzená zásoba ATP
€ 32,49 (€ 162,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Náplň Competition

Sponser® Sport Food Náplň Competition, svieža mäta (800 g)

  • bez kyseliny
  • bez laktózy
  • bez prísad
€ 21,84 € 22,99 (€ 27,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura 100 % aloe vera gél na pitie

FutuNatura 100 % aloe vera gél na pitie, 500 ml

  • na pitie alebo potieranie
  • s kúskami dužiny
  • pasterizovaný
€ 12,39 (€ 24,78 / l)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura 100 % šťava z aloe vera

FutuNatura 100 % šťava z aloe vera, 1 l

  • na pitie a do krémov
  • listy lisované za studena
  • bez aloínu
€ 15,79 (€ 15,79 / l)

Doručenie do 15. októbra

Cosmoveda Čistá bio šťava z aloe vera

Cosmoveda Čistá bio šťava z aloe vera, 300 ml

  • do smoothies a dezerty
€ 8,73 € 9,19 (€ 29,10 / l)

Doručenie do 07. októbra

Mammut Weight Gainer Crash 5000 Schoko

Mammut Weight Gainer Crash 5000 Schoko, 1.400 g

  • s odmerkou
  • 4-zložkový proteínový komplex
  • 1400 g vrecko
€ 32,49 (€ 23,21 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Maltodextrin 100

Sponser® Sport Food Maltodextrin 100, 900 g

  • ľahko rozpustný
  • chuťovo neutrálny
  • ideálny do nápojov a jedál
€ 18,39 (€ 20,43 / kg)

Doručenie do 07. októbra

KUMARI Bio aloe vera šťava

KUMARI Bio aloe vera šťava, 1 l

  • bio, čerstvá a neriedená
  • obsahuje viac ako 200 živín
  • min. 1200 mg aloe vera na liter
€ 25,99 (€ 25,99 / l)

Doručenie do 07. októbra

Life Light Bio šťava z aloe vera

Life Light Bio šťava z aloe vera, 500 ml

  • 99,9 % čistá šťava z bio aloe vera
  • z gélu ručne lúpaných listov
  • na cca 10 porcií
€ 19,39 (€ 38,78 / l)

Doručenie do 07. októbra

ironMaxx Maltodextrin

ironMaxx Maltodextrin, 2.000 g

  • neochutené
  • obsahuje 96 % komplexných sacharidov
€ 22,79 € 23,99 (€ 11,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Natural Power Maltodex

Natural Power Maltodex, 1.000 g

  • dobrá rozpustnosť
  • pred, počas a po cvičení
€ 7,59 (€ 7,59 / kg)

Doručenie do 07. októbra

SFI HEALTH Galactomune® (prášok)

SFI HEALTH Galactomune® (prášok), 150 g

  • bez inulínu
  • s beta glukánom
  • vhodný aj pre deti
€ 85,99 (€ 573,27 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra