Starostlivosť o nohy značky Hansaplast

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca
Filter

Starostlivosť o nohy: 3 produkty

Intenzívny krém proti zrohovatenej pokožke

Hansaplast Intenzívny krém proti zrohovatenej pokožke, 75 ml

  • pre suché a namáhané chodidlá
  • mimoriadne ošetrujúce
  • môže predchádzať tvorbe zrohovatenej pokožky
€ 10,29 (€ 137,20 / l)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti na kurie oká

Hansaplast Náplasti na kurie oká, 8 ks

  • pre podráždenú pokožku
  • odľahčenie tlaku a držanie
  • s kyselinou salicylovou
€ 5,59 (€ 0,70 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Ochranné krúžky na kurie oká s fixačnou náplasťou

Hansaplast Ochranné krúžky na kurie oká s fixačnou náplasťou, 20 ks

  • extra mäkké a samolepiace
  • proti tlaku a pre citlivú pokožku
  • jednoduché a bezpečné použitie
€ 6,99 (€ 0,35 / ks)

Doručenie do 07. októbra