Náplasti a starostlivosť o rany značky Hansaplast

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Vlastnosti
Filter

Hansaplast: 23 produktov

Hansaplast Ochranná bandáž na tenisový lakeť

Hansaplast Ochranná bandáž na tenisový lakeť

  • 360° podpora
  • individuálny a prispôsobiteľný tlak
  • odľahčuje
€ 17,59

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti Universal

Hansaplast Náplasti Universal, 40 ks

  • pre každý typ pokožky
  • odolné voči vode a nečistotám
  • priedušné a bez latexu vrátane polstrovania
€ 4,39 (€ 0,11 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Ochranná bandáž na koleno

Hansaplast Ochranná bandáž na koleno

  • 360° podpora
  • individuálny a prispôsobiteľný tlak
  • odľahčuje
€ 17,49

Doručenie do 07. októbra

Intenzívny krém proti zrohovatenej pokožke

Hansaplast Intenzívny krém proti zrohovatenej pokožke, 75 ml

  • pre suché a namáhané chodidlá
  • mimoriadne ošetrujúce
  • môže predchádzať tvorbe zrohovatenej pokožky
€ 10,29 (€ 137,20 / l)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Modré samodržiace náplasti na prsty

Hansaplast Modré samodržiace náplasti na prsty

  • samodržiace a bez zvyškov lepidla
  • možné odtrhnúť rukou a vodeodolné
  • priedušné a bez latexu
€ 3,79 € 3,99

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti na kurie oká

Hansaplast Náplasti na kurie oká, 8 ks

  • pre podráždenú pokožku
  • odľahčenie tlaku a držanie
  • s kyselinou salicylovou
€ 5,59 (€ 0,70 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti "Druhá koža"

Hansaplast Náplasti "Druhá koža", 6 ks

  • pre každý typ pokožky
  • extra silné držanie
  • 100 % vodeodolné a priedušné
€ 8,79 (€ 1,47 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Kineziologická páska

Hansaplast Kineziologická páska, blue

  • samolepiaca
  • odolná voči vode a potu
  • priedušná a bez latexu
€ 6,99

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti Classic

Hansaplast Náplasti Classic, 2 m

  • pre všetky typy pokožky
  • extra silná priľnavosť
  • možnosť individuálneho strihania
€ 5,59

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Flexibilný obväz na rany 6 x 9 cm

Hansaplast Flexibilný obväz na rany 6 x 9 cm, 5 ks

  • pre každý typ pokožky
  • extra elastické a pohyblivé
  • vodeodolné a silná priľnavosť
€ 5,29 (€ 1,06 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti Aqua Protect

Hansaplast Náplasti Aqua Protect, 20 ks

  • pre všetky typy pokožky
  • 100 % vodeodolné a priedušné
  • extra silná priľnavosť a držanie
€ 5,09 (€ 0,25 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Ochranná bandáž na zápästie

Hansaplast Ochranná bandáž na zápästie

  • 360° podpora
  • individuálny a prispôsobiteľný tlak
  • odľahčuje
€ 15,39

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Fixačná náplasť Classic 5 m x 2,5 cm

Hansaplast Fixačná náplasť Classic 5 m x 2,5 cm

  • pre všetky typy pokožky
  • silná priľnavosť a bezpečné držanie
  • jednoduché použitie a možné odtrhnúť rukou
€ 4,69

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti pre deti Sensitive

Hansaplast Náplasti pre deti Sensitive, 20 ks

  • pre citlivé typy pokožky
  • bezpečné držanie a bezbolestné odstránenie
  • bez latexu
€ 3,49 (€ 0,17 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti Elastic Fingerstrips

Hansaplast Náplasti Elastic Fingerstrips, 16 ks

  • pre každý typ pokožky
  • extra dlhé a mimoriadne pohyblivé
  • vodeodolné a priedušné
€ 4,59 (€ 0,29 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Fixačná náplasť Sensitive 5 m x 2,5 cm

Hansaplast Fixačná náplasť Sensitive 5 m x 2,5 cm

  • pre citlivú pokožku
  • pohodlné a bez latexu
  • ľahké a možné odtrhnúť rukou
€ 4,69

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti Paw Patrol

Hansaplast Náplasti Paw Patrol, 20 ks

  • pre citlivú detskú pokožku
  • bezpečné držanie
  • na drobné ranky
€ 3,49 (€ 0,17 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti Sensitive Strips

Hansaplast Náplasti Sensitive Strips, 20 ks

  • pre citlivú pokožku
  • bezpečné držanie a bez latexu
  • strihateľné
€ 4,89 (€ 0,24 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti Sensitive

Hansaplast Náplasti Sensitive

  • pre citlivú pokožku
  • bezpečné držanie a bez latexu
  • strihateľné
€ 5,09

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Náplasti Elastic Strips

Hansaplast Náplasti Elastic Strips, 20 ks

  • extra elastické a roztiahnuteľné
  • silná priľnavosť a priedušnosť
  • bez latexu
€ 5,09 (€ 0,25 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Ochranná bandáž na členok

Hansaplast Ochranná bandáž na členok

  • 360° podpora
  • individuálny a prispôsobiteľný tlak
  • odľahčuje
€ 14,39

Doručenie do 07. októbra

Hansaplast Mix náplastí prvej pomoci

Hansaplast Mix náplastí prvej pomoci, 20 ks

  • pre každý typ pokožky
  • rôzne veľkosti a druhy
  • bez latexu a vhodné na každodenné použitie
€ 3,49 (€ 0,17 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Ochranné krúžky na kurie oká s fixačnou náplasťou

Hansaplast Ochranné krúžky na kurie oká s fixačnou náplasťou, 20 ks

  • extra mäkké a samolepiace
  • proti tlaku a pre citlivú pokožku
  • jednoduché a bezpečné použitie
€ 6,99 (€ 0,35 / ks)

Doručenie do 07. októbra